Wczoraj Deus Abba zalecił prorokowi Eliaszowi, aby namaścił dwóch królów (1 Krl 19,9a.11-16) oraz swojego następcę, co uczynił dzisiaj (1 Krl 19,19-21). Eliasz odnalazł Elizeusza orzącego przy pomocy 12 par wołów i narzucił na niego swój płaszcz...

      W naszej wierze nie usłyszysz o duszy i co jest z nami tuż po śmierci, a psalmista już wówczas wołał (Ps 16,1-21.5.7-10), że: Tata (Abba), że jest jego Panem i przeznaczeniem z prośbą o ochronę.  Dodał, że nawet w nocy słucha Jego napomnień i nic nim nie zachwieje. Wierzy, że w "kraju zmarłych" Bóg Ojciec nie zostawi jego duszy w grobie.

    Rodzi się pytanie do wierchuszki naszej wiary: co jest z naszą duszą tuż po zatrzymaniu bicia serca? Ja wiem, że jestem, a to przedstawia moja rycina...

Wizja dwóch światów

        Natomiast Pan Jezus w Ewangelii (Mt 5,33-37) dał nam zalecenie: "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi".

     Wcześniej uzasadnił to: "Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi. A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie - ani na niebo, bo jest tronem Bożym; ani na ziemię" i swoją głowę,bo "nie możesz nawet jednego włosa uczynić białym albo czarnym".

     Proszę zauważyć, że w Prawie Bożym nic się nie zmieniło od początku objawiania i tak będzie do końca tego świata, a Apokalipsa już pędzi.

      Ty, który to czytasz padnij na kolana i przeżegnaj się z prośbą do Ducha Świętego o prowadzenie w nawróceniu. Nie zmarnuj mojego świadectwa wiary, które jest pisane z Jego mocą. Podziękujesz mi, gdy się spotkamy. Natomiast każdego katolika zapraszam na codzienną Mszę św.! Nie wołaj o zdrowie i tylko w swoich sprawach, bo wszystkie włosy na głowie masz policzone.

     Dziwi mnie beztroska życia wszystkich wokół. Dzisiaj mamy możliwość znalezienia odpowiedzi prawie na wszystko, a wokół trwa marazm duchowy, lekceważenie naszej wiary, demoniczne promowanie różnych deprawacji.

     Brakuje tylko tworzenia przez nas hybryd: zmieszanej osoby ludzkiej z małpą, a dalej zabawa popłynie w kierunku różnych dziwolągów. To będzie nasz autentyczny koniec. Nie wiem czy w KRLD nie stworzono już człowieka-goryla ("machisimo"), wojownika-samobójcę.

     Brat Donald Tusk, katolik obejmując urząd premiera w 2011 roku na końcu przysięgi dodał: "Tak mi dopomóż Bóg", ale obecnie zerwał z tą tradycją. To był krok słuszny, ponieważ wrócił do nas czerwony ład...jako wynik napaści na państwo wg Jurija Bezmienowa z niemiecką wojną błyskawiczną (blitzkrieg). 

                                                    Polski już nie ma

                                                     Polski już nie ma! Ratujcie swoje dusze...

      Marek Belka w Polsat news nieopatrznie powiedział, że połowa Amerykanów jest gotowa głosować "na kryminalistę, bezmyślnego narcyza" jakim jest Donald Tusk! Takie lapsusy mają później swój żywot. Jurek Owsiak to "róbta co chceta" często wykorzystywane przeze mnie, bo jest odwrotnością słów modlitwy z Modlitwy Pańskiej: "bądź Wola Twoja". Natomiast Patriarcha Cyryl życzył Putinowi, aby rządził do końca tego wieku (czyli jeszcze 76 lat)!

      W ustach pachołków Szatana wszystko jest odwracane: wolność to możliwość zabijania własnych dzieci nienarodzonych, preferowane są wynaturzenia czyli ohyda w Oczach Boga, a sprawiedliwość reprezentują posłowie: Szczerba i Joński.

     Oni nie są pierwszymi, bo z takimi przesłuchaniami zapoznałem się 15 lat temu w OIL i NIL w W-wie. Tam czynili to samo koledzy w białych fartuchach. W poszukiwaniu pomocy napisałem do ówczesnego RPO pana Bodnara, ale odpisała mi "sprzątaczka" w sensie, że samorząd rządzi się swoimi prawami.

     Natomiast rządzący są kojarzeni z normalnością, demokracją i patriotyzmem oraz miłością...wśród "samych swoich". W tym czasie nie wolno wypowiedzieć słowa o zamachu w Smoleńsku...przecież każdy głupi wie, że był! Antoni Macierewicz uparł się przy wybuchu, a niedawno pokazano możliwość zakłócenia łączności elektronicznej...samolotu z wieżą.

      Pan premier tańczy z demonami i wkoło coś wymyśla przestraszony osądem. Niech się nawróci, bo Prawdziwy Sąd czeka go tuż po śmierci. Przekażcie to, bo Miłosierdzie Boże jest nieskończone. Nie mówi się o nawróceniu się szefa Obozu Oświęcimskiego i to dwa tygodnie przed wykonaniem kary śmierci.

    W tym czasie króluje nam Rafał Betlejewski, który pastorzy w stylu Owsiaka ("róbta, co chceta") oraz o. Robert Biedroń obrońca straszliwie dyskryminowanych "spółkujących inaczej", a także "pilarz" Sławomir Nitras, któremu nie pasują wyznawcy Boga Objawionego.

      Przepływali też polityczni łgarze i to na całym świecie. Brat Donald Tusk w tej dziedzinie tkwi w dziecinadzie...sam wierzy w obiecywane gruszki na wierzbie. Chyba nie ma krytycyzmu w stosunku do tego, co czyni. Demon zalał go mocą, chwałą własną, marzeniem bycia przywódcą UE...po dobrym szkodzeniu naszej ojczyźnie

      Po latach trudno jest wyrwać się Szatanowi, który ma jeden cel: zabić duszę swojego "wyznawcy", który zwodzi wielką rzeszę fanów. Nie piszę tego złośliwie, bo chodzi o jego duszę i dusze gubionych z powodu aborcji i różnych deprawacji.

      Czy naprawdę chce jej śmierci, bo na to wygląda? Nie chce się wierzyć, aby marzył o spotkaniu z Urbanem, Jaruzelskim, Hitlerem, Stalinem i Goebbelsem! Raczej jest to negowanie nadprzyrodzoności...

                                                                    Bracie Donaldzie!

      Nie idź tą drogą, bo władcy tego świata zwabili Cię...udajesz tylko mocarza, a jesteś typem zachowania "B" (dobrzy ludzie). Naszym zadaniem jest podobanie się Bogu Ojca. Przecież masz trzech wnuków i dwie wnuczki to wiesz, że najmilsze jest ich zawierzenie i posłuszeństwo! Wyobraź sobie, co  czuje  Bóg Ojciec wobec ludzi od lat tkwiących w fałszu? 

       Eucharystię trzymałem w ustach jak największy skarb, a po litanii do Serca Pana Jezusa z błogosławieństwem Monstrancją nie mogłem wyjść z kościoła. Cały dzień przespałem, modlitwę w tej intencji odmówię jutro...

                                                                                                                                  APeeL

Aktualnie przepisano...

05.04.2000(ś) ZA CZYNIĄCYCH GŁUPOTY...

Motto: "Na mądrej głowie włosy się nie trzymają"...

     Na dyżurze obudzono z nieba, a wówczas jestem wyspany. Nie lubię zrywania i to w fazie snu głębokiego. Wczoraj kolega poprosił mnie o zastępstwo w pogotowiu podczas mojej pracy w przychodni (jeden budynek). 

     To wielka nieodpowiedzialność, a właściwie zwykła głupota. Ja mam zawsze nawał chorych (niewolnik, a właściwie normalny frajer), ponieważ nie mam własnych pacjentów. Dodatkowo lekarze z władzy ludowej, którzy przejęli wszystkie placówki...w nieobecnościach odsyłają swoich pacjentów do nas, ale nie dzielą się gażami. Nawet nigdy nie podziękują...

     Zdziwiłem się później, ponieważ przez cały czas intensywnie pracowałem od 7.00 - do 15:00! Zgłoszono tylko wyjazd na miasto do złamania nogi. Pojechał sam zespół i to prosto do szpitala! To była zarazem wielka pomoc Boga Ojca.

      Na zakończenie przyjęć oberwała się chmura, a w domu spotkała mnie niespodzianka: naiwny syn kupił 18-letniego Fiacika, a ja za darmo oddałbym mu mojego 10-letniego! Dodatkowo w piwnicy sąsiad założył sobie warsztat w którym wali i "piłuje", a my mieszkamy na parterze!

     Przepłynął cały świat czynionych głupot...lekkomyślnie, nierozważnie i nieodpowiedzialnie. Zresztą każdy z nas czynił takie, których teraz wstydzi się...samego siebie! Ilu jest nabranych, budujących niepotrzebne domy, wchodzących do polityki lub łączących się w małżeństwa. Odrzucamy też proponowane nam dobro: np. konieczną operację.

    Na większą skalę mamy przykład powodzi w Kotlinie Kłodzkiej...po co tam budowano domy? Później pan premier Włodzimierz Cimoszewicz powie, że "od powodzi trzeba się ubezpieczać". Teraz, gdy to przepisuję (14.06.2024) pokazano go w telewizji w relacji z sądu...potrącił kobietę i uciekł z miejsca wypadku! Napłynęła też osoba Zbigniewa Ziobro, który fundusz przeznaczony na dla poszkodowanych przez prawo...rozdawał wokół jak dobry wujek. Jeszcze popełniający zbiorowe samobójstwa, bezwstydni nudyści. Jeszcze przykłady głupoty z wyższej pułki i to duchowej...

1. "Super express" (23-24.10.1999) opisuje czasy "Inkwizycji" na którą zezwolił papież Innocenty III po soborze Laterańskim IV. Chodziło o oczyszczenie z ohydy heretyckiej.

2. Natomiast w "Gazecie wyborczej" (jej wydaniu świątecznym) dano art. "Żary koło ziemi świętej" w którym opisano wygibasy kapłanów w sutannach z nagimi tancerkami.

3. Wieczorem (15.06.2024 r.) będę oglądał kawałek filmu "Zew krwi" w którym głupi wybrał się psim zaprzęgiem podczas roztopów, ostrzegany przez znawcę. Stado kupione za wielką sumę zginęło pod zarwanym lodem na rzece.

     Na Mszy świętej wieczornej było 15 osób, a nasze miasto jest obdarowane przez Boga Ojca. To prawie Raj na ziemi, którego nikt nie widzi. W tym czasie zdrowi latają po lekarzach i kręcą się wokół swoich b. ważnych spraw!

      W ramach w/w intencji w Ewangelii (J 5,17-30) Żydzi prześladowali Pana Jezusa za to, że uzdrawia w szabat. Ponadto nazywał Boga swoim Ojcem, czyniąc się równym Bogu. Zbawiciel wykazał im błędy i fakt, że nic nie może uczynić bez Boga Ojca. Ja wiem o tym, a naród wybrany dotychczas trwa w swojej głupocie duchowej. Popłakałem się po Eucharystii...

                                                                                                                                 APeeL