Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

      Po przebudzeniu napłynęła sprawa miłości do naszej ojczyzny. Każdy wie o co chodzi, ale po politykach widzimy, że czynią zamęt w głowach zwykłych ludzi. Specjalnie szukałem artykułów na ten temat. Celem tego było znalezienie jednego słowa o Bogu, o jego Opatrzności nad nami, nad naszą ojczyzną oraz na całym światem.

     Nie znalazłem czegoś takiego. Chodzi o to, że odpowiednikiem ojczyzny ziemskiej otrzymanej od Boga jest Ojczyzna Niebieska. Uwierz że, Bóg Ojciec nie oszukuje nas, nie obiecuje gruszek na wierzbie jak premier ze swoją ferajną, który jest dobry w sądzeniu innych, a kto jest bez winy niech rzuci kamieniem!

      Ja potwierdzam, że nasz Bóg Ojciec nie rzuca słów na wiatr, wszystko jest "tak lub nie", nie ma "tak, ale"! Jeżeli nie uznajesz istnienia Boga to zarazem negujesz istnienie Szatana, a to jest głupota duchowa. Taka głupota przykleja się do ludzi wykształconych i bardzo mądrych, którzy muszą wszystko dotknąć, zbadać i nieskończenie dyskutować z podobnymi sobie.

     To typowe młócenie słomy duchowej ze stratą czasu i wciskanym przez Szatana zwątpieniem! To jego straszna broń, którą - jako upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji - powala "zielonych duchowo" i wykorzystuje ich do negowania istnienia Stwórcy.

     Musisz zrozumieć, że on dokładnie wie jak jest zbudowany świat nadprzyrodzony. Przecież był w Królestwie Bożym i stamtąd został wypędzony raz na wieczność! Dodatkowo został pokonany przez męczeńską śmierć Pana Jezusa, która otworzyła wąską furtę do Królestwa Niebieskiego...pozostała mu tylko nienawiść i mściwość.

     Po wejściu do kościoła na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa wzrok zatrzymał m-k "Gość niedzielny" z fragmentem obrazu Jana Matejki "Bitwa pod Grunwaldem". Serce przeszyła strzała miłości do tych, którzy walczyli o naszą ojczyznę. Wołałem do Pana Jezusa w ich intencji, a później przekazałem Mszę św. z Eucharystią.

Bitwa Pod Grunwaldem

     W czytaniach prorok Izajasz przekazał (Iz 49,1-6) słowa o swoim posłannictwie i wybraniu Izraela. Wielka szkoda, że na losie tego narodu nie uczymy się jako wybrani w jego miejsce. Dlaczego rządzący lekceważą tę łaskę. Dlaczego nie padają na kolana z błaganiem Anioła Stróża Polski oraz o Opatrzność Bożą tylko biją się o ciepłe posadki i to w obcych krajach...słusznie określanych Zgniłym Zachodem.

     Św. Paweł wskazał (Dz 13,22-26), że Bóg Ojciec wysłał do narodu wybranego oczekiwanego Zbawiciela. "Przed Jego przyjściem Jan głosił chrzest nawrócenia całemu ludowi izraelskiemu. A pod koniec swojej działalności Jan mówił: "Ja nie jestem tym, za kogo mnie uważacie. Po mnie przyjdzie Ten, któremu nie jestem godny rozwiązać sandałów na nogach". To dzień wspomnienia największego człowieka jaki był kiedykolwiek i nigdy nie będzie na ziemi, św. Jana Chrzciciela.

       Eucharystia w sekundzie zamieniła moje ciało z duszą w duszę z ciałem. Zrozum, że Jest Pan Jezusa, ja nie mam żadnych kontaktów (jak s. Faustyna), ale wiem, że w Komunii św. łączę się z Jego Duchowym Ciałem stąd taka nagła przemiana.

     Czy naprawdę ludzkość nie przebudzi się aż do III Wojny Światowej? Odpowiedz sobie, co będzie z duszą każdego z nas, która zostanie błyskawicznie i nieodwracalnie osądzona. Ostrzegam...

                                                                                                                               APeeL

 

Przypomnę podobny zapis...

11.12.2023(p) ZA KOCHAJĄCYCH NASZĄ OJCZYZNĘ...

  Jako mistyk świecki powiem, że wszyscy jesteśmy dziećmi Boga Ojca, Który w celu poddania nas próbie miłości pomieszał nam rasy i języki...wiemy o co chodzi. Każdy ponadto otrzymał swoją ojczyznę jako namiastkę Ojczyzny Prawdziwej w której jesteśmy oczekiwani. Tam podział jest jeden: święci, czekający na poprawę i potępieni na własne życzenie.

     Granice państwowe są niepotrzebne, ale Księciem tego świata jest Mefistofeles (Kłamca i Niszczyciel), który nienawidzi nas, ponieważ zna Prawdę. Wie, że jest Raj i to, że - wypędzony za zdradę - nigdy tam nie wróci! A to oznacza, że po odkupieniu przez Jezusa Chrystusa...możemy wracać.

     Jednak nie widać zainteresowania życiem wiecznym, ale szuka się szczęśliwości tutaj. Książę tego świata wykorzystuje pragnienie naszej duszy podsuwając: władzę, posiadanie oraz przyjemności. Każdy widzi, że marniejemy w oczach, ale pragnie żyć "sto lat"...czyli w oczekiwaniu na zniedołężnienie z otępieniem, głuchotę i ślepotę (naturalna zaćma) i całym zestawem niewyobrażalnych udręk. Zobacz naszą mądrość...

     W tym czasie nikt nie chce odejść z tego świata w postaci świecącej świętością duszy do Prawdziwej Ojczyzny? Nie mieści się to w mojej głupiej głowie!

    To wyrwało się z serca...tuż przed Mszą św. o 6.30, ponieważ dzisiaj waży się los naszej ojczyzny.   

     W świątyni Boga Ojca na ziemi - pod obrazem Trójcy Świętej - napłynęły dwa fakty:

1. Świadomie przygotowywany blitzkrieg na naszą ojczyznę...                                                                                                                                            

2. Jurij Bezmienow z jego dziełem - "Jak napaść na państwo".

Wejdź. https://wpolityce.pl/polityka/201995-drugie-dno-afery-podsluchowej-sowiecka-strategia-wojny-bez-walki-dobiega-konca-panstwo-nie-dziala-podzialow-nie-s

      Nie znał tego Jarosław Kaczyński z doradcami? Nie widzieli tego w ostatnich latach? Dlaczego nie ogłoszono stanu wyjątkowego (wojna na Wschodzie, ataki UE z wrogością wszystkich rwących się do władzy). To naiwność polityczna z brakiem błagania o Opatrzność Bożą, a jesteśmy obecnie narodem wybranym w miejsce Izraela.

     Prorok Izajasz chwalił wspaniałość naszego Boga Ojca z zawołaniem (Iz 35, 1-10): "Pokrzepcie ręce osłabłe, wzmocnijcie kolana omdlałe! Powiedzcie małodusznym: Odwagi! Nie bójcie się! Oto wasz Bóg (..) On sam przychodzi, by zbawić was. (..) Odkupieni przez Pana powrócą (..) ze szczęściem wiecznym na twarzach (..)". Ja tego czasu doczekałem.

    Eucharystia całkowicie odmieniła moje serce i dusze. Wówczas wszelkie wydarzenia stajają się nieważne, ale czekam na rozpoczęcie boju o Polskę. Witają oklaskami prezydenta Andrzeja Dudę oraz prezia Boleksława na galerii.

    Ja będąc prezydentem naszej ojczyzny nie dałbym błogosławieństwa nowym wybrańcom narodu, których prześwietliła komisja badająca "umawianie się" z obcymi służbami specjalnymi, która zabroniła szeregu nowo powołanym na pełnienie różnych funkcji w nowym rządzie. Wymieniłbym zarzuty i powiedział, że czekam na ich ostateczne wyjaśnienie z zapytaniem dlaczego została naprędce skasowana, ponieważ nie chcę później opowiadać przed narodem. Jak bezprawie to bezprawie...

    Wyłączyłem telewizor po wtargnięciu na mównicę sejmową posła Marka Suskiego przed premiera Mateusza Morawieckiego, który stał obok i czekał...nawet zrobił się szum na sali sejmowej. Przebudził się gość, a gdzie był dotychczas jako doradca prezesa?

    Nic już nas nie uratuje. Przypomniało się moje zawołanie do Boga Ojca - po przegranych wyborach PiS-u!

- Dlaczego tak się stało?

- Nie przyszli do Mnie?

                                                                                                                      APeeL