Nie ma Boga oprócz "Ja Jestem"(Jahwe)...

    Trwa czas wieczornych nabożeństw różańcowych z błogosławieństwem Monstrancją, a to dobry okres dla prób wyznawcy Boga Objawionego. Szatan ma trzy bomby atomowe; władze, seks i złoto (posiadanie).

    Błogosławieństwo Monstrancją czyli Ciałem Duchowym Pana Jezusa wymaga łaski czystości seksualnej w myśli, mowie i uczynku. Wówczas Szatan ma pole do popisu...za przyzwoleniem Stwórcy (próby). Napada w różny sposób, zamęczy ohydnymi snami i niespodziewanym pobudzeniem.

   Napłynął problem seksu w islamie. Jak u nich jest z wyrzeczeniem seksualnym. Wejdź, a resztki włosów na głowi zjeżą się każdemu; Zboczenia seksualne w islamie, zarazem w Arabii Saudyjskiej ojciec Robert Biedroń ze swoim śmisznym małżeństwem straciłby głowę u u nas - jako tęczowy terrorysta - prawi kazania w Częstochowie.

   Druga sprawa to złapanie Polaka radzieckiego, szpiega. Nie wiem czy jest to pierwszy, ale trzeba przyznać, że sukces jest ewidentny. Moja obawa jest poważna, bo może to być szpieg fałszywy, aby sprawdzić "skuteczność" naszych służb. Wówczas ujawnia się też naszych agentów.

   W tym czasie toczy się wojna hybrydowa, a pistolety w niej są niepotrzebne. Mnie bezczelnie zainstalowano programy szpiegowskie, pracownik Domu Chałtury (Kultury) telefonem smoleńskim sfilmował moje mieszkanie i nagrał kod dostępu do bankomatu. W oficjalnym zakładzie zamiast nauczenia mnie wykonywania kopii zapasowej w trybie samolotowym - w mojej obecności - w 10 minut dokonano transmisji zawartości komputera z wyzwaniem mnie od pomawiania.

   Tak też jest z fałszywymi szpiegami, których później zabijano, bo wiedzieli więcej, a nawet wszystko. Ja nie mam nic do ukrycia, ale nie chcę, aby ktoś czytał moje zapiski przed ich opracowaniem.

   Przerobiliśmy to podczas walki z aferą watową...cieć okazał się złodziejem. Marian Banaś zgodnie z 45-ma zasadami zniewolenia sowieckiego - po ujawnieniu - trafił na wyższe stanowisko. Dużo wie i co mu zrobisz?

   Ja najpierw byłem szpiegiem amerykańskim, a teraz jestem sowieckim, bo pracowałem w ich jednostce, aby zrealizować kartki na mięso. Znamy tę metodę sowietów (głodzenie okupowanych narodów z łaskawym dawaniem tego, co im się należy)...

   Teraz dodatkowo jestem chory psychicznie (psychoza bezobjawowa), wielomówność, wielowątkowość, wątki religijne w ocenie polityki, itd. Zobacz bezkarność psychiatrów pod przewodnictwem poprzedniego konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii prof. Marka Jaremy, który nie ma natchnień tylko myśli. Jeżeli masz natchnienia to nie zgłaszaj się do psychiatry...

    Takie ofiary nęka się dodatkowo; zagarnięciem spadku. Jedna z siostrzyczek zamiast podzielić się zajęła 2/3 i zrobiła mi zdjęcie, a moja chrzestnica wskoczyła na resztę. Tacy teraz łapią ruskich szpiegów.

   Zawieszono mi pr. wyk. zawodu lekarza, a mógłbym służyć chorym jako specjalista reumatolog (społeczeństwo starzeje się i tacy są potrzebni), cała rodzina ma podstawionych partnerów...dla bezpieczeństwa.

Takiego jak ja oskarża się o pisanie anonimów i donosów przy wpadkach handlarzy narkotyków (u nas policjant popełnił samobójstwo), napuszcza się mafię, a teraz można uczynić to przy pomocy islamistów z którymi ręka w rękę idzie czerwona zaraza. Siedzą wszędzie jak poprzednio. A tu głupie aresztowanie szpiega z ujawnianiem różnych specjalistów. 

    W tym czasie nie widzi się zainstalowaniu islamistów w punktach obserwacyjnych (u nas dwie rodziny mieszkają z widokiem na komendę policji, jeden obserwuje z piętra trzy skrzyżowania, a trzeci robi interes przy wylocie z miasta na most przez rzekę). Nie widza tego służby? To za co im płacą?

   Oddajcie mi pr. wyk. zawodu lekarza, sprawcie, aby agencji rodzinni nie okupowali spadku po rodzicach, przestańcie nękać mnie w Domu Boga naszego. Jeżeli mam mieć ochronę to proszę o informację.

   W tym czasie pedały zajmują ulice i mają ochronę policji, zdzira wchodzi do Sejmu RP (wszyscy powinni być zlustrowani!), a donosiciele skarżą na nas do Niemców i gwiazdorzą w ich telewizji (TVN-ie).

    Mocno, mocno, ale zważ, że ten dzień, modlitwy, Msza św. z Eucharystią będzie przekazana za ofiary tych rodaków. Jak odczytałem tę intencję? Już po zapisie tego włączyłem TVPInfo, gdzie wymówił ją Zbigniew Ziobro...

                                                                                                                                APeeL

 

Ps. przeczytaj; 24.05.2007(c) ZA WROGÓW LUDU

 

Aktualnie przepisane...

13.09.1992(n) ZA NADLUDZI I DUSZE TAKICH

    Przekazuję pacjentkę do porodu, a w tym czasie chodzę pod szpitalem w twarzą w dłoniach odmawiając "Anioł Pański". Nade mną przepiękne gwiaździste niebo, pasuje cz. chwalebna różańca.

  Teraz po gabinecie biega pijany ważniak złapany przez policjantów. Pobieranie krwi to archaiczna metoda badania, która niepotrzebnie angażuje lekarza. Facet atakuje policjantów, do mnie mówi na "daj ognia" i chwali się angielskim. Później złagodniał, krew pobrana, a ja przekazuję mu, że człowiek tak nie postępuje. Zrywają też co chwilkę; od bólu palca do bicia serca u babci z pięknymi obrazami.

  W niedzielny poranek zostałem delikatnie zaproszony do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, a demon przeszkadzał w "rozmowie Matką'", która płynęła z głębi serca. W tej "mowie nieba" jest wiele znaków (tzw. "duchowość zdarzeń")...wymaga to ćwiczenia, zauważenia i skojarzenia ich (jak w rebusach, krzyżówkach i różnych teleturniejach).

   Jakże piękne jest Sanktuarium...wierni nawet nie wiedzą jaki otrzymali dar! Łzy zalewały oczy podczas pieśni; "dzieci Moje, przyszedł czas, och przyszedł czas!" My z żoną jesteśmy takimi dziećmi. Właśnie w tym miejscu objawiała się Matka Boża (tak jak w Gietrzwałdzie).

   Teraz płyną słowa o synu marnotrawnym, a ja widzę, że Pan Jezus mówił; "wiecznymi przypowieściami". Wszystkie Jego słowa są i będą aktualne do końca świata! Podczas kazania popłakałem się z powodu odwrócenia się córki od Ojca Prawdziwego!

    Eucharystię przyjąłem w intencji  n a d l u d z i ! "Och, Jezu mój, przecież trzeba żyć łaską, Wolą Ojca, służeniem...nadludzie to właśnie wola własna, pokazanie władzy i własnego "ja", wykazanie się w dyskusji, zakrzyczenie, panoszenie się na stanowiskach, szukanie chwały i sławy ziemskiej, wykorzystywanie przewagi rodziców nad dziećmi i odwrotnie...narzucanie swoich poglądów w śr. masowego przekazu...to nieskończona grzeszność!

   Przecież Pan Jezus pokazał posłuszeństwo Bogu Ojcu i służenie w życiu uświęconym (łasce). Tuż po Eucharystii zostałem skierowany do figury Pana Jezusa z Gorejącym Sercem, który uśmiechał się do mnie! Nie wierzyłem, ale sprawdziłem to kilka razy. Tak, Zbawiciel uśmiechał się do mnie z wyciągniętą prawą dłonią! Obok był Pan Jezus Miłosierny...taki jak na obrazu w samochodzie.

   Po powrocie do domu padłem na kolana i za zamkniętymi drzwiami pokoju syna (nie mam własnego) popłynie koronka do Miłosierdzia Bożego oraz moja modlitwa w intencji tego dnia.

    Później odczuję  bliskość Matki Bożej, a "Tajemnice Szczęścia" otworzą się na akcie oddania się Najś. Maryi Pannie! Dalej wołałem za nadludzi. Napłynęły obrazy bolszewików;

- oto prezydent Bolesław Bierut wręcza nagrodę dobremu rolnikowi, a za 2 tygodnie wszystkich przesiedlają w kilka godzin

- szatański spryt Stalina - stworzono fikcyjną organizację podziemną...tak łapano i zabijano "należących" do niej...

- plany i prośba o zwiększenie przydziałów ludzi w pierwszej kategorii (do likwidacji) oraz programowe zabijanie członków AK...zostawiono tylko godzących się na współprace z okupantem!

   Ja to znam i wiem, że jest to prawda, bo tak zrobiono ze mnie "szpiega", a to uzasadnia potrzebę inwestowania w służby. Morderca ks. Jerzego Popiełuszki rzuca światło...wyjaśnienia wymagają zagadkowe wypadki, a także śmierć czterech księży!

   Teraz o 21.00 "nadczłowiek" Olga Lipińska w swoim kabarecie ataki na Kościół Pana Jezusa; "czy chcesz rząd komuchów lub czarnych ze świeczką?"..."Panie Jezu wybacz jej to! Nieświadoma niewierząca...nadczłowiek w mass-mediach!

    Jeszcze film o podstępnie zamykanych w obozie pracy, utrudzonych i biednych ludzi. Spryt szatański sprawia, że w tę pułapkę wpada rodzina chrześcijan, a krzyżyk na ścianie baraku wywołuje moje łzy!

                                                                                                                             APeeL