To był czas poszukiwania mojej drogi, a na początku wywody mistyków (papież Jan Paweł II oraz aktualnie piszący w „Gazecie warszawskiej ks. Stanisław Małkowski) nie są kierowane dla będących na progu przemiany duchowej. To jest pokazane na małych dzieciach...

Czy matka ucząca dziecko pierwszych słów musi kończyć filologię?

Czy ojciec uczący dziecko Pierwszych kroków musi kończyć AWF?

Czy ucząc pierwszych zasad moralnych / zasad współżycia / trzeba studiować pedagogikę?

    Szkoda, że nie padają słowa o duszy i jej cechach, naszym istnieniu tuż po śmierci z filmikiem o naszym życiu (w tym zapisem myśli). Dalej odczytywanie woli Boga Ojca w której pomaga t e l e p a t i a.

    Telepatia to udokumentowany kontakt pozazmysłowy (myśli, uczucia)…przydatny w praktyce, który przypomina bezpłatny telefon bezprzewodowy. Dużo ludzi ma „zła energię”…chodzi o moc ich myśli.

    Niektóre panie z personelu - podczas wchodzenia do gabinetu w przychodni - powodowały mój „wstrząs” (nagły niepokój, ucisk w nadbrzuszu i okolicy serca z zamętem w głowie). Piszesz skomplikowane pismo, a  zostajesz „porażony” nagłą i „złą” energią. Znamy to zaburzenie w odbiorze programów radiowych oraz rozmów  przez telefony komórkowe i itd.

    Często natchnienia pojawiają się tuż po przebudzeniu; tak mówi do nas Anioł Stróż lub może atakować demon...także „dobrem”, aby zmienić przebieg dnia naszego życia. Dlatego wszystko poznajemy po owocach.

  Musisz ćwiczyć się w odróżnianiu myśli własnych od napływających; jesteś zajęty, a nagle napływa myśl kogoś z rodziny lub znajomych (z różnej odległości). Podobnie dzieje się z natchnieniami ze świata nadprzyrodzonego (niewidzialnego).

 W Królestwie Bożym nie ma języków. Przecież Bóg mówi tak samo do kogoś w Afryce lub w Afganistanie. Tak kontaktujemy się (jedna z wielu możliwości) z Bogiem Żywym, w Trójcy Świętej Jedynym i całym Królestwem Niebieskim oraz światem demonów z jego księciem (czartem). Najlepiej wyraziłaby to rycina, ale nie potrafię edytować obrazów...

    Dlaczego piszę o tym? Dlatego, że nasze myśli są odbierane i rejestrowane (jak nasze badanie EEG)...w ten sposób także grzeszymy.

    Zawołaj w potrzebie porady, pracy naukowej, decyzji do Boga, a będziesz wiedział i przekażesz to innym. W ciężkiej sytuacji poproś; św. Józefa + Ducha Świętego + Św. Michała Archanioła (otrzymasz moc do pracy, prowadzenie duchowe oraz ochronę przed sztuczkami szatana).

   Wołaj normalnie, swoimi słowami, a sprawisz wielką radość Bogu. Ja nie piszę tego z książek duchowych, ale z mojego doświadczenia!

                                                                                                               APeeL