Ludzkość stoi w rozkroku, bo niewierzący w Boga badają kosmos, co wg mnie jest kosztowną głupotą. Niektórzy wskazują, że lepiej jest przeznaczyć te pieniądze na badanie życia nadprzyrodzonego (wiecznego).

    Jednak metoda „krótkiej kołdry” sprawia, że dzieci chore na różne rzadkie choroby genetyczne (trzewna, fenyloketonuria, itd.) nie mogą uzyskać podstawowych artykułów spożywczych (odżywek). Ponadto koncentrując się, a piszę to jako lekarz na zdrowiu ciała czyli „prochu z prochu” zapominamy o duchowości i o to chodzi Szatanowi.

    Ludzie nie szukają sensu życia i boją się śmierci. Nie jest to sprawa błaha, ponieważ ponosimy znaczny koszty (pacjenci badają się profilaktycznie...do utraty tchu). W tym zapisie miałem zebrane przepowiednie dotyczące końca naszego istnienia.

   Zawierucha potrwa krótko - kto będzie miał dwa bochenki chleba i jeden mu upadnie na ziemię, niech się nie schyla, a ucieka. Jeden bochenek mu wystarczy...

   Wojna rozpocznie się błyskawicznie i potrwa krótko...będą poszkodowani zarówno żółci jak i czerwoni...czegoś podobnego jeszcze ludzkość nie oglądała.

   III wojna światowa rozpocznie się z datą (dziewiątka i dwie ósemki);

  • walki rozpoczną się od złotego miasta (zamieni się w popiół)

  • ściana pyłu (radioaktywnego?) będzie niosła śmierć...żywność powinna być przechowywana w puszkach, trzeba będzie uszczelnić mieszkania, posiadać świece, bo ciemności będą trwały siedemdziesiąt dwie godziny. Rzeki powysychają, a trawa zżółknie, na ulicach będą czerwone i żółte masy wojsk

  • zniszczony Paryż

  • przez noc umrze więcej ludzi niż w ostatnich dwóch wojnach

  • zniszczenie ok. Bawarii…

    Dzisiaj, gdy to przepisuję (18.04.2010) jesteśmy blisko tej sytuacji…

                                                                                                                         APeeL