Po przebudzeniu o 2.30 pisałem przeżycia, a po chwilce snu znalazłem się w Domu Boga, gdzie  włączyłem oświetlenie symbolicznego krzewu ognistego z którego Bóg Ojciec powiedział: «Mojżeszu, Mojżeszu!» On zaś odezwał się: «Oto jestem». 

   «Nie zbliżaj się tu! Zdejm sandały z nóg, gdyż miejsce, na którym stoisz, jest ziemią świętą (…) Jestem Bogiem ojca twego, Bogiem Abrahama, Bogiem Izaaka i Bogiem Jakuba». Mojżesz zasłonił twarz, bał się bowiem zwrócić oczy na Boga.

    Przypomniało się wołanie do Boga tuż po przebudzeniu; „Tato! Tato! Tatusiu! Przepraszam za moje nędzne życie...och Tato! Tato!” Zdziwisz się zdziecinnieniem staruszka, ale nigdzie nie dojdziesz jeżeli nie staniesz się dzieckiem Boga. Zapisuję to po dziesięciu godzinach, a serce „płacze” z oczami we łzach i dreszczami ciała przepływającymi od głowy do stóp.

   Dzisiaj popłyną aktualne słowa z księgi proroka Micheasza (Mi2, 1-5); „Biada tym, którzy planują nieprawość i obmyślają zło na swoich łożach.(…) Gdy pożądają pól, zagarniają je, gdy domów – to je zabierają (reprywatyzacja)”. Bóg zagroził karą za ucisk ludu...

   Dziwne, bo w ręku znalazły się słowa z Ks. Mądrości (Mdr 6, 1-11); „Nakłońcie ucha, wy, co, co nad wieloma panujecie (…) od Pana otrzymaliście władzę, od Najwyższego panowanie”. Dalej jest zapowiedź odpowiedzialności rządzących, bo „Najmniejszy znajdzie litościwe przebaczenie, ale mocnych czeka mocna kara (…) możnym grozi surowe badanie”.

    W tym czasie totalna opozycja nie może pogodzić się z klęską wyborczą mimo wsparcia szwabów i kacapów. Miłosiernemu prezydentowi podsunięto podpisanie łaski dla pedofila (takim nie wolno zbliżać się do swoich ofiar), a później dokonano prowokacji z telefonem od błaznów W. W. Putina. Gdyby to stało się w czasie wyborów przegrałby. 

    Nie wygrasz z opcją bezbożników bez ochrony Boga Ojca. Nie przypadkowo prosiłem - w dwóch listach do jego komitetu wyborczego - o zamawianie Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej. 

    Wiedz zarazem, że jesteśmy zapisani w Księdze Życia. Tam nie ma rubryki; posiadanie, stanowiska i ordery, uroda, wymowność, a nawet zapracowanie dla forsy. To wszystko liczy się tutaj...nawet widziałem taką izbę pamięci w samorządzie lekarskim, gdzie trafiają "sami swoi" (zawodowi działacze) odznaczani orderami bitymi na miejscu.

    Wróćmy do Mszy św. i Ew (Mt12, 14-21, gdzie bezpieka świątynna naradzała się jak zgładzić Pana Jezusa. Poznał ich zamiary i oddalił się, a skinieniem palca mógłby ich skasować. Jednak Bóg zapowiedział, że; „Nie będzie się spierał ani krzyczał i nikt nie usłyszy na ulicach Jego Głosu”.

   Po odczycie intencji popłynie moja modlitwa, a w tym czasie przesuną się wielcy zbrodniarze: Hitler, Stalin, Mussolini, Ukraińcy bestialsko mordujący Polaków, Saddam Husejn dokonujący eksterminacji Kurdów, zamach na Jana Pawła II i ks. Jerzego Popiełuszkę...

   Ogarnij cały świat; Korea Północna i Kim Jong Un, który ledwie zipie, ale nadal grozi palcem USA i światu. Zbrojąca się nadal Federacja Rosyjska i Chiny, a poniżej mamy dobrze sytuowanych „totalsów”, którym brakuje tylko władzy...

   Właśnie sromotnie przegrany Rafał Trzaskowski zamiast spokornieć, uwierzył w swoją wielkość i zakłada Ruch Obywatelski...jak Bronek Komorowski, ale tutaj dodatkowo z Borysem Budką! Szajba do kwadratu…

    Ja myślę, że tymi panami bez charyzmatu rządzą żony, pragnące być pierwszymi damami. Tam też piała Aleksandra Dulkiewicz, że będą dążyć do tolerancji; nie ważny jest kolor skóry, wyznanie (straciłem przez warszawkę pwzl za obronę wiary) i to, co ktoś je na obiad! 

   Nadal trwa fałsz i poprzednie zniewolenie narodu, a wielu rodaków jest dobrych i płacze, ale musi wykonywać rozkazy Grupy Trzymającej Władzę...

    To wszystko mam pokazane w świetle Bożym, a dodatkowo jako lekarz interesujący się teologią polityki. Nie można oddzielić Państwa od Kościoła...czyli naszej egzystencji od wiary

   Przestrzegam wszystkich i każdego z osobna, bo Bóg Ojciec, Stworzyciel Wszechrzeczy ma czas…

                                                                                                                              APeeL