Tuż po przebudzeniu odczułem wielką moc i chwałę Boga Ojca, który kieruje się Prawdziwą Sprawiedliwością. Zarazem przestraszyłem się grozą nadchodzącej i lekceważonej Apokalipsy!  Nagle spojrzałem na wszystko od Boga Ojca, który ma władzę nad światami - tym i tamtym! Jezus, Jego Syn, a nasz Zbawiciel doprowadza nas do naszej Prawdziwej Ojczyzny.

   To są dwie splecione pajęczyny; ja zostałem wybrany jako oczko wielkiej sieci zgarniającej dusze dla Boga. Pajęczyna spada od góry od Jezusa i szatana na dwa światy - ten i tamten. To jest bardzo skomplikowany bój. Nie widzą tego ludzie bez łaski wiary...nawet nie pomyślą o posiadaniu duszy.

    Ten schemat jest na witrynie, ale wymagałby ukazania wielu wariantów. Królestwo ziemskie szatana z hierarchią wyznawców władzy, posiadania i seksu z odwróceniem tego wszystkiego po drugiej stronie i garstką wiernych Panu!

    Jakże Szatan nie lubi grzebania w jego sprawach! Żona zaleca, abym nie zajmował się tymi sprawami, bo są wynikiem wypitego alkoholu. Nawet zapytała; kim ty jesteś, że tym się zajmujesz? Musisz modlić się więcej, bo przypominasz pana, który po pijanemu przychodzi do kościoła i z płaczem czyni to na oczach wszystkich. Nawet chciała mi zabrać i wynieść maszynę do pisania...

                                                                                                                            ApeeL