Przed pospiesznym wyjazdem na nabożeństwo do Krwi Pana Jezusa szukałem jakiegoś zaczepienia w odczycie intencji. W dzisiejszym przekazie proroka Jeremiasza padną słowa o wiarołomnych oraz postępujących wg zatwardziałości przewrotnych serc.

    Pozostałem na placu kościelnym, w cieniu i przy krzyżu Pana Jezusa, a moje serce zalała słodycz z poczuciem bliskości Zbawiciela. Tylko nie mów mi jak opętani intelektualnie, że coś mi się zdaje, bo tam nic nie ma! Zapoznałem się z tym na forach oraz podczas „badania” mnie przez kolegów psychiatrów.   

    Mówi się o władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, a tu wyrosła czwarta (mass media) oraz piąta - psychiatrzy jako nieuzbrojone ramię władzy ludowej. Może ktoś zainteresuje się tą korporacją zorganizowaną jak mafia, która nadal służy okupującym naszą ojczyznę. Psychuszka wciąż króluje w Federacji Rosyjskiej. Przecież proponowano badanie Jarosława Kaczyńskiego...

  Pan prof. Marek Jarema b. konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii nazywa to urojeniem prześladowczym. Zwalili go następnego dnia, bo źle się spisał; zapomniał, że jest lekarzem, a wcielił się w rolę przesłuchującego mnie prokuratora.

   Powinien trafić do więzienia, bo moją łaskę wiary potraktował jako chorobę (mistyka to psychoza)...przypieczętował zabójstwo cywilno-zawodowe. Ja nie mam urojenia, bo fakty są faktami. Jechałem kiedyś z wizyty na wsi i w „wąwozie”, który - jest przed wjazdem do miasta - drogę zatarasowały mi dwa samochody osobowe...w każdym czterech wielkich zbirów. Cóż złego zrobiłem tym „rodakom”.

    Opatrzność Boża sprawiła, że ktoś nadjechał i z niechęcią musieli ustąpić. Napłynęła osoba pani Jolanty Brzeskiej zamordowanej 01 marca 2011 (ze spaleniem zwłok). Zleceniodawcy takich zbrodni myślą, że wszystko się udało, nikt nic nie wie...czas płynie i sami zobaczą, co uczynili!

   Zaczną drzeć się i w bezsilności przeklinać Boga...wpadając do Czeluści. Majątek na drugą stronę nie przechodzi, nie ma tam też „niezależnych sądów” ani ładnie mówiących towarzyszy…

   Podczas nabożeństwa wołałem za objętych tą intencją. Przekazałem też Mszę św. i Eucharystię, która sprawiła pragnienie mówienia o Boga, a właśnie trafiłem na kapłana. Popłynie sprawa szydzących z naszej wiary, opętanych intelektualnie (Hartman, Urban, Senyszyn, Tanaka z blogu „Listy ateistów)...

   Podczas mojej godzinnej modlitwy myślałem o ludziach obrzydliwych, ale po czasie zauważyłem, że wołałem do Boga za ohydnych. Przepływały różne bezeceństwa takich;

- zamordował żonę i wywiózł busem w nieznane miejsce (stwierdzono jej krew w samochodzie), ale chodził na wolności...nawet rozmawiała z nim redaktorka śledcza

- islamiści uczący dzieci strzelania do ludzi, domy publiczne z dziewczynkami pogan

- obnoszący się ze spółkowania z osobnikami tej samej płci i płaczący z powodu ich dyskryminacji

- zarazem profanujący Mszę św. i procesję eucharystyczną przy braku reakcji Rafała Trzaskowskiego, który jest zwolennikiem Parad Grzeszności

- po ostatnich wyborach jest w tej grupie dwulicowy Roman Giertych. „wierzący inaczej katolik”, który z ojcem głosował za taką opcją (przekazał to podczas spowiedzi u „Stokrotki”)

- ohydni cyberprzestępcy...zetknąłem się z takim w moim mieście, który teraz pilnuje mojego bezpieczeństwa

- palanteria totalsów i sprzedawczyków szkodząca mojej ojczyźnie

- perfidne prostytutki, gangsterzy, mafie napadających na kogo się da...oprócz „naszych”

- mordujący ludzi na różne sposoby

- trupy duchowe różnej maści; od Kainów - poprzez lisów i dworaków - do michNików

- posłanki jako baby, które reprezentuje Kataryna Lubnauer, Barbara Nowacka, Joanna Scheuring-Wielgus...nigdy nie powiedziały jednego dobrego słowa o demokratycznie wybranej władzy

- przewrotni w sercach koledzy z samorządu lekarskiego (chodzi o czerwoną wierchuszkę), bezwstydni „blacharze”...sami siebie odznaczają.

   Jeszcze niedawno wałęsali się po różnych telewizjach (Hamankiewicz i Radziwiłł)...nawet w TV Trwam dawali rady zaczynając od; „Niech będzie pochwalony Pan Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica”.

    W tym czasie stanęli po stronie psychiatry powalającego krzyż Zbawiciela. Interweniowałem u siostry zakonnej, bo właśnie telewizja Trwam dała o tym trzy odcinki reportażu. Tak zostali przegonieni, a mieli załatwiony cały cykl takich religijnych pogaduszek (dowód ich religijności). Powinni robić takie wykłady, ale w więzieniu (wg S. Niesiołowskiego).

   Ciekawe czy obecnie kolega Konstanty - jako wojewoda mazowiecki - przystępuje do Eucharystii? Apeluję do proboszcza z jego parafii, aby zapytał go w sprawie tego zarzutu, bo może popełniać świętokradztwo.

   Jak widzisz GTW (gr. trzymająca władzę) ma swoich także w strukturach wiary w Boga Objawionego. Mnie to nie dziwi, bo system był budowany na wieczność.

   Tuż przed snem z telewizji popłyną obrazy opętanych; Hitlera, Stalina i Mussoliniego, a ja pomyślę o Kim Jong Unie. Pokażą też ofiary takich...w tym sztucznego głodu na Ukrainie.

                                                                                                                              APeeL