Po przebudzeniu o 1.30 miałem natchnienie, aby edytować sześć zapisów...udało się z pomocą Ducha Świętego. Później podczas snu pojawił się zmarły dawno felczer (miał etat w pogotowiu). Dusze potrzebujące naszego wsparcia przychodzą w milczeniu czekając na nasz odzew.

   Specjalnie pojechałem na Mszę św. o 7.15...było to także podziękowanie za pomoc w edycji zapisów. Zarazem przypomniał się podobny kolega, który przybył dwa razy; przed śmiercią swojej żony i drugi raz jako potrzebujący wsparcia dla siebie.

    Ponieważ ma rodzinę zaleciłem, aby zamówili Mszę św., a dzisiejszy dzień będzie także za niego i podobnych. Tak zarazem została odczytana intencja...

   Wówczas wiedziałem, że ten kolega jest ciężko chory...zaproponowałem mu zorganizowanie pojednania z Bogiem, ale nie wyraził zgody, a nawet zbył mnie i wkrótce umarł.

    Dzisiaj Pan pokazał prorokowi Jeremiaszowi (Jr 13,1-11) jak butwieje piękny lniany pas do wkładania na biodra. Zarazem padły słowa o zniszczeniu pychy i przewrotności narodu wybranego, który postępuje wg swego zatwardziałego serca...ugania się za cudzymi bogami, by im służyć i oddawać cześć. Taka jest ich wdzięczność za przygarnięcie ich przez Boga Ojca.

    W nocy czytałem o masonerii („Zatrute źródło”)...wielu izraelitów wyznaje tę „wiarę”, a atakowanie przez nich Kościoła Pana Jezusa możesz ujrzeć na blogu prof. Jana Hartmana na polityka.pl (Zapiski nieodpowiedzialne).

    Faktycznie nieodpowiedzialne, bo mając rozum neguje Stwórcę Wszechrzeczy. Pan Janek już niedługo zbutwieje w ciele, a jego dusza trafi do Czeluści, ale tutaj szczyci się bójkami w ciemnej bramie.

   Masoneria współdziałała z bolszewikami; wcielili w życie teorię Kiessela Mordechaja czyli Karola Marksa...wywołując rewolucję w carskiej Rosji przy pomocy żydowskiej finansjery. To oni sprawili czerwoną tyranię z morzem krwi w tym chrześcijan.

   Po Eucharystii kapłan pięknie wołał do Boga Ojca, a na koniec odmówił egzorcyzm do św. Michała Archanioła. Nie posłuchałem natchnienia, aby nie dzwonić do rodzinki w sprawie zajętego spadku. Przykre jest stykanie się z bliskimi pazernymi na coś, co im się nie należy.

   Właśnie w telewizji pokażą rodzinę z małymi dziećmi, którym sąsiedzi wyłączyli rozdzielnik wody na swoim podwórku, bo planują remont czyli kupienie za grosze posesji nękanych. Zlekceważyli nawet wyrok sądu.

   Nie wolno tak czynić, bo ujawnia się agenturę, która jest powołana do chronienia porządku publicznego, a nie bezpieczeństwa własnego. U nas brak jest grup szybkiego reagowania...zajeżdżamy po sygnale i w krótkim czasie ujawniamy cwaniaczków (dawne kolegia).

   Dalej rządzi opcja ładnie mówiących sprzedawczyków, która rozsiadła się wszędzie. Wataha wilków głodnych władzy była przygotowana do zemsty po wygraniu wyborów przez Rafała Trzaskowskiego. Na pewno zrealizowano by pomysł, aby został dożywotnim prezydentem. Piszę tak z rozpędu, bo pan Rafał przegrał, ale wg TVN „wygrał”.

   W intencji takich ludzi poświecę nabożeństwo do Krwi Pana Jezusa i Mszę św. wieczorną z późniejszym odmówieniem mojej modlitwy...

    Podczas nabożeństwa wołałem do Pana Jezusa, aby zalał Krwią ze Swoich Ran;

- dennych ateistów, masonerię, bluźnierców oraz opętanych intelektualnie

- łamiących Prawo Boże (Dekalog)

- członków mafii, hakerów czyszczących konta bankowe, pracujących nad wyrafinowaną bronią (obecna pandemia jako efekt wybuchu bomby biologicznej w Chinach)...zobacz od Boga płacz rodzin w których umierają nagle najbliżsi, często matki dzieci

- perfidnie chciwych, ohydnych w czynach, głupich duchowo, żyjących na kocią łapę, zapatrzonych w bożka seksu (pozycje zamiast miłości)

- napadających na katolików i sakramentalne małżeństwa

- lewusów w pracy, oszustów patrzących prosto w oczy

- nawet nie wspominam o ludobójcach szykującym nam Apokalipsę...

                                                                                                                                 APeeL