Po zerwaniu się na Mszę św. o 7.00 - z natchnienia kusego - zrobiłem kółeczko z postanowieniem dalszego spania. Wciąż męczę opisami tego czasu, ale mój dziennik jest przekazem boju duchowego. z ujawnianiem działania Przeciwnika Boga. 

   W takich momentach zaczyna się przebieg duchowy dnia, a Przeciwnikowi Boga chodziło o to, abym nie trafił w tym czasie do kościoła. Jeśli wchodzisz na ścieżką wiary musisz na sobie zaobserwować te triki (sprawdź, co dzieje się w twoim mózgu)!

    Głupi duchowo racjonalista wyśmieje to zalecenie, bo on tylko myśli negując działanie Lycypera, który zalewa go swoimi natchnieniami. Tacy nie uznają także natchnień, a dowiedziałem się o tym od kolegów psychiatrów...obowiązkowych ateistów. 

   Ponieważ nie poddałem się zaczął się złośliwy atak demona z zalewaniem moich myśli polityką z chęcią naprawiania świata oraz aktualnymi krzywdami. Opiszę ten atak...

1. Wskazał na rządzącą dalej „żydokomunę”, a to świadczy, że nienawidzi nawet „swoich”. Podsunął istnienie „państwa w państwie”...struktur poniżej rządzących, którzy teraz zajęci są podwyżkami dla siebie. Zalecił napisać w tej sprawie list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego...

2. Drugi list miał być do Ministerstwa Sprawiedliwości, a dokładnie do Zbigniewa Ziobry. Chodzi o  Program Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Punkty działają, ale sprawa po przekazaniu do prokuratury jest zbywana. Trzy razy odwoływałem się do jednostki nadrzędnej, ale sprawa wracała do prokuratorki odpisującej od moich krzywdzicieli z Izby Lekarskiej. To dobra metoda, bo wcześniej umrzesz niż doczekasz się sprawiedliwości.

    Nie pokonasz czerwonej pajęczyny, bo mój winowajca kolega Konstanty Radziwiłł został zrobiony marszałkiem woj. mazowieckiego. To psychiatra jasnowidz, który bada na odległość i to z dwóch słów pisma napisanego w cudzysłowie. Marnuje się, bo mógłby w ten sposób przebadać wszystkich posłów i senatorów.

3. Szatan podsunął też „spółkujących inaczej” z naczelnym Rabiejem kraju oraz Rafałem Trzaskowskim przodownikiem na Paradach Grzeszności. Dodał do tego osobę ich księdza, a nawet bp. Szymona Szwaba. Po ostatnich wyczynach zwinął swój uliczny kościółek i zostawił zagubione barany z kolorowymi szmatkami.

4. Napłynął też siejący podziały prorok Adam Michnik, który podczas spowiedzi u Tomasza Lisa zapowiedział, że „palantom Polski nie oddamy”. Jego proroctwo spełniło się tak jak poprzednie przed wyborami prezia Bronka, że jego przegrana byłaby równa przejechaniu przez pijanego na pasach niepełnosprawnej zakonnicy w ciąży!

5. Na placu kościelnym wzrok zatrzymali „Trzej przyjaciele (...) Żyć bez siebie nie mogą, dziarscy i nierozłączni”. Zawsze przychodzą na nabożeństwo poranne, ta sama ławeczka, pogawędka o starych dobrych czasach...nawet dają na tacę.

    Z Ewangelii (Mt 15, 21-28) dotarły słowa krzyku poganki (kobiety kananejskiej), która uwierzyła w Boską moc Jezusa; „Ulituj się nade mną Panie, Synu Dawida!” W tym czasie wzrok zatrzymały trzy konary wychodzące z pnia drzewa (symbol Trójcy Świętej).

    Napad demona zakończył się podczas podchodzenia do Eucharystii. Popłakałem się, a wszystkiego dopełniła pieśń ludu na kolanach; „Święty Boże”. W tym czasie wzrok przykuł wielki fresk; Golgota, ukrzyżowani i Żydzi stłoczeni wokół nich. To było potwierdzenie już odczytanej intencji modlitewnej.

    Wszystko zakończy podlanie kwiatów pod „moim” krzyżem Pana Jezusa, a wracając inną drogą przejadę obok pięknego budynku Królestwa Świadków Jehowy. Sami siebie wybrali ze wszystkich narodów, nie uznają Pana Jezusa za Syna Bożego oraz negują istnienie Ducha Świętego...

   Po dokonaniu zapisu tego świadectwa przez 1.5 godziny wołałem do Boga Ojca - w intencji tego dnia - podczas meczu piłkarskiego oldbojów... 

                                                                                                                                       APeeL

    Tak się stanie, że dzisiaj na blogu Jana Hartmana www.polityka.pl pod wpisem: „Kaczyński nas upokorzył – z pomocą opozycji” dam poniższy komentarz jako Teista...
Motto; pecunia non olet…określenie jest wynikiem wprowadzenia przez Wespazjana ok. 70 roku n.e. podatku od toalet publicznych.

                                                                  Panie Profesorze!

    Prorok Stefan Niesiołowski stwierdził, że „jak wygra PiS to będzie mógł robić sobie, co zechce”. Tak się Pan Profesor starał, a kupa zaprzedanych z PO brała udział w podziale łupu partyjnej sitwy…

   Knury idą do skupu, pieski milkną po otrzymaniu kostki…w powietrzu fruwają judaszowe srebrniki. Nikt z nich nie chciał poświęcić swojego grosza za Rzeczpospolitą o której szczęście tak Pan Profesor walczy.

   Nie głosowali tylko narodowo-katoliccy ekstremiści. To prowokatorzy i to bez kolorowych szmatek! Nie chcieli „brudnych pieniędzy PiS-u”. Ja po 40 latach pracy mam 4 tys. i nie życzę sobie żadnych podwyżek…starcza mi na wszystko, nawet na tacę (tak wykupuję się straszony Piekłem).

    Najgorsze jest to, że na tym najbardziej ucierpią mniejszości seksualne, bo podlegamy „Stolicy Apostolskiej” i „Matce Boskiej – Królowej Polski”. Wiadomo, że wszystkiemu winien jest Pan Bóg, a przecież hołubieni przez Pana Profesora mają wolną wolę.

    Nie posłuchał mnie Pan Profesor wcześniej, gdy proponowałem start w wyborach prezydenckich. Na pewno miałby Pan lepszy wynik od o. Roberta Biedronia. Pana głosy przekazane „ładniejszemu od Budki” sprawiłyby przełom; prawdziwą jedność całego narodu, a nie PiS-u z PO. Czy widzi Pan swoją winę w gubieniu naszej ojczyzny?

    Mimo to serdecznie współczuję Panu Profesorowi w tym cierpieniu, które oprócz upału i pandemii może wywołać różne zaburzenia…w tym psychiczne. W proteście może Pan Profesor przestać jeść lub pić powodując swoje zejście. Niech wszyscy wiedzą, że Pana przestrzegłem…

 

Aktualnie przepisane...

02.01.2006(p) ZA OFIARY CZERWONEGO BANDYTYZMU

    Nie dość, że mamy Nowy Rok to dodatkowo jestem po urlopie...aż strach iść do pracy, bo może być „dziki tłum”. Wówczas nie miałem własnych chorych (rejonu), bo byłem jawnym niewolnikiem. Dodatkowo wyrywano mnie do nagłych wyjazdów pogotowiem, bo zatrudniony tam kolega felczer „kolędował”; przyjmowano wizyty domowe karetką do pacjentów z jego byłego rejonu (25 km).

    Proszono mnie też o zastępstwa ordynatora oddziału wewnętrznego...bez ulgi w przychodni. Dzisiaj, gdy to przepisuję (16.08.2020) dodam, że wytrwałem dzięki uczestnictwu w codziennej Mszy św. (30 lat).

    W mojej rozterce; czy spieszyć się do przychodni czy trafić do kościoła napłynęło zalecenie; „Bóg na pierwszym miejscu!” Dobrze, że posłuchałem, bo w przychodni były tylko dwie karty!

    Gdybym wówczas był komunistą nikt nie ważyłby się tak postępować...dodatkowo pełniłbym funkcje kierownicze, bo chorowałem na „na władzę”. Piszę to, abyś zrozumiał dokonany na naszym narodzie fałsz. Nie mogli zniszczyć świątyń jak w Rosji Sowieckiej to spenetrowali agenturą wszystko. Trwa to dotychczas, ale normalny człowiek tego nie ujrzy.

    Przepisuję ten dzień, a w TVP 1 płynie dokument; „Wojna światów” z przebiegiem Bitwy Warszawskiej. Jeżeli spojrzysz na te „gry polityczne”...od Boga Ojca to ujrzysz śmiertelny bój o dusze ludzkie. Wyobraź sobie tamten czas; Armia Czerwona maszeruje na naszą ojczyznę. Dzisiaj czerwoni posłowie z „naszego” Sejmu RP wyśmiewają „Cud nad Wisłą”.

    Jak inaczej mógłbyś wygrać z Szatanem? Przecież armia sowiecka miała 5 milionów żołnierzy, a my tylko milion...byliśmy o krok od powstania Polskiej Republiki Rad. Zważ, że internacjonalistyczny komunizm miał opanować Europę. To samo przeżywaliśmy w aktualnych wyborach prezydenckich (2020) ze zwolennikami pozbycia się ojczyzny danej od Boga Ojca.

    W TVP 1 popłynie ten wspaniały dokument, który powinien obejrzeć każdy Polak. W tym czasie w TVP2 dano na żywo koncert gasnących gwiazd (Rodowicz, Wiśniewski, itd.) i to w czasie pandemii. Natomiast w „Polsacie” emitowano Sopocki Hit Kabaretowy.

   W tamtym dniu miałem pokazane różne postacie bezprawia; porwania dla okupu, różne zamachy...w tym na Jana Pawła II, ścięcie Jana Chrzciciela, w kościele wzrok zatrzymał Pan Jezus przybity do krzyża oraz zamordowany ks. Jerzy Popiełuszko. Na ławce od szatana zauważyłem napis „HWDP” jak w klozecie lub na płocie. Dalej nastolatkowie mordujący dla zabawy...porwano kobietę przy śmietniku i wrzucono do pustego grobu.

     Popłakałem się podczas podchodzenia do Eucharystii z krzykiem; „Jezu! Jezu! Przyjmij ten dzień!” Później z telewizji popłyną zbrodnie, zbrodnie i jeszcze raz zbrodnie. Rosja zakręcała kurki z gazem dla Ukrainy, a dzisiaj (16.08.2020) też dążą do tego, ale sankcje USA przerwały budowę magistrali Nord Stream 2 (brak 160 km).

    Jak nigdy oglądałem film o ofiarach mafii (thriller USA „Gloria”) oraz reportaż o zaoraniu drogi gminnej przez przebudzonego „właściciela” (dopłaty unijne). Podobnego magnata pokazano obecnie...nęka swoich sąsiadów (młodą rodzinę z dziećmi). Właśnie usypał pod ich oknami - za zezwoleniem czerwonych kumpli z UMiG - kupę gnoju.

   Wówczas nawet nie przypuszczałem, że kiedyś - w mojej ojczyźnie - dojdzie do bandyckiej „reprywatyzacji” atrakcyjnych domów i bloków. Czym takie działania różnią się o napadów czerwonych hord? Tak zmieszał się tamten i ten czas.

                                                                                                                                         APeeL