Zdążyłem na Mszę św. o 6.30. Teraz lubię siedzieć pod wielkim obrazem Trójcy Świętej, gdzie Pan Bóg był na wyciągniecie ręki...

     Na ten czas św. Paweł ostrzegał swoich rodaków przed obrzezaniem, bo zrywa z Chrystusem i wypada z łaski. Natomiast w Ew (Łk11,37-41) Pan Jezus obnażył dwulicowość faryzeuszy, którzy zarzucili Mu, że nie umył rąk przed jedzeniem („dbanie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy”). Eucharystia sprawiła czystość mojej duszy. 

    Uwierz mi, nie czekaj z nawróceniem. Nie będziesz miał moich przeżyć, ale Pan wie czego pragniesz i przemówi do Ciebie. Podziękujesz mi, gdy spotkamy się w naszej Prawdziwej Ojczyźnie.

   Teraz zobacz prowadzenie w zapisie, bo nie znałem do końca intencji i wiedziałem o czym pisać…

1. Jakby na znak trafiłem na mój list-prośbę o pomoc do Andrzeja Rozenka...sprzed lat, po napadzie na mnie w Izbie Lekarskiej. To był i jest znany dziennikarz śledczy (pismo „Nie”), poseł od 2011 r. (dwie kadencje), kandydat na prezia W-wy, itd.

                                                  Panie Andrzeju!

> Na dzisiejszej Mszy św. porannej zawołałem do Boga w imieniu Pana, bo moim zadaniem jest zbawianie innych. Myli się Pan pisząc o istnieniu jakichkolwiek bóstw. Nasz Bóg ma Imię "Ja Jestem", to Bóg, który się Objawił i Jest. To Pana Ojciec Prawdziwy.

   Nie wiem dlaczego Kościół Święty nazywa Pan instytucją, którą Pan potępia. W tej "instytucji" podaje się świętą Hostię, Ciało Pana Jezusa. Nie ważne, co Pan dotychczas robił. Ja też "żyłem, piłem i czerwony sztandar nosiłem".

   Nie wtrącam się do Pana ateizmu, a nawet wrogości do wiary, bo najgorsze jest to, gdy katolik mówi podobnie do wrogów Kościoła. Ja mam wielki szacunek dla wrogów wiary, ponieważ to postawa jasna.

> Jeżeli walczy Pan o demokrację, przestrzega Konstytucji to proszę zadeklarować pomoc w mojej sprawie, bo nie wolno wiary traktować jako choroby psychicznej, a tak stało się ze mną. Ja wiem, że Pan reprezentuje walczących z Kościołem Katolickim, ale dzisiaj wiadomo, że reprezentujemy mniejszość. Przecież Wy bronicie mniejszości...

> Proszę uwiarygodnić swoje poglądy. Niech Pan zapozna się ze zgniłym państwem i "państwem w państwie" czyli samorządem lekarskim. Rozszerzy Pan swój punkt widzenia...

      Pan Andrzej Rozenek odpisał...

                      Szanowny Panie. Szanuję Pańską potrzebę wiary.

> „O ile orientuję się Pan w moich publikacjach z Tygodnika „NIE”, śledzi moje wypowiedzi na łamach rozmaitych mediów, to być może wie Pan, że jestem ateistą i antyklerykałem. (…) Moje przekonanie o nieistnieniu jakichkolwiek bóstw jest ugruntowane. Proszę to uszanować tak samo jak ja szanuję Pańską potrzebę religii (...)"...

   Krótko mówiąc, zalecił pisaninę, a ja wiem, że odpowiedziałby, że nie ma nic do samorządu lekarskiego...Odwróć to; on pisze do mnie jako ateista, a ja mając władzę odmawiam mu pomocy. Pan Jezus pokazał to na dobrym Samarytaninie…

2. Na YouTube napisałem komentarz pod wywiadem z lekarzem Hubertem Czerniakiem z Opoczna, któremu Izba Lekarska zawiesiła pr. wyk. Zawodu lekarza z powodu jego poglądu na przymusowe szczepienia (interes producentów), które zawierają szkodliwe dodatki...

    Napisałem tam; Przeczytaj zapisy w moim dzienniku duchowym lekarza (internista-reumatolog) z dnia 5-7 października 2020 r. (zacznij od 5 października). Koledze dopiero zawieszono pwzl, a ja już tak wiszę 12 lat! Przeczytaj za co i to 4 miesiące przed przejściem na emeryturę?! (...)

    Samorządy lekarskie trzeba skasować, bo to są "państwa w państwie", wszystko jest tam fałszywe. Przed ich zdemaskowaniem prezes Naczelnej Izby Lekarskiej był zarazem wiceprezesem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i odwrotnie; prezes OIL był zarazem wiceprezesem NIL, a jego żona był rzecznikiem prasowym i red. naczelnym medycznego "Pulsu".

   Cała wierchuszka była bardzo religijna; swoje nadzwyczajne posiedzenia zaczynali od Mszy św. z całowaniem sztandaru izbowego w białych rękawiczkach (…).

  Dzisiaj Tomasz Grodzki („zabójcze koperty”) wprosił się do przezydenta i prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, który bronił dr. G. Przypomniał się wyczyn kolegów lekarzy, którzy młodego człowieka po wypadku uśmiercili (odłączano go od aparatury) jako; "zakwalifikowanego jako dawcę narządów", a później skradziono mu serce, dwie nerki, wątrobę (100 tys. dolarów).

3.  Ogarnij wszystkie; Budki i Kierwińskich, a także napadających na innych (Krym; w referendum prosili się o napad), Czeczenię (w Moskwie zburzono budynek wskazując na Czeczenów, Gruzję, itd.

    Pomyśl o reprywatyzacji z wyrzucaniem ludzi na ulice, wyłudzeniu mieszkania pod zastaw, a także o legalnym zabijaniu (aborcja, In vitro, eutanazja). 

4. Państwo Kimolskie, nawet Kim Jong Un zapłakał nad swoim narodem, który zabija produkując rakiety mające zniszczyć USA. Nie wie, że tuż po śmierci wpadnie prosto do Czeluści!

5. Wszyscy opętani intelektualnie z bluźniercami (Urban, Hartman, Senyszyn). W tej opcji jest Richard Dawkins od „Boga urojonego”, a niżej Kuba Wojewódzki (jako formacji), który płaci za oklaski 15 złotych / godzinę.

6. Dając świadectwo wiary na forach jestem uznawany za chorego psychicznie. Wejdź na blog Jana Hartmana (www.polityka.pl) i poczytaj moje wpisy (Teista). Oto odpowiedź takiemu dyskutantowi...

    @Dr Frakensztajner 13 października o godz. 16:15 napisał o mnie; Każdy człek z IQ nieco ponad 100 cierpi od urodzenia na schizofrenię bezobjawową.‎

Franek!

    Przestań się wygłupiać, bo Pan Profesor porusza zawsze wielkie problemy, a Ty bawisz się w psychiatrę jasnowidza. (…) Świat się wali, sprawa maseczek to nasze ocalenie, a Ty wskazujesz na moją chorą głowę.

   Po wyborze Baraka Obamy w USA przeżyto szok, bo ładnie gadał; "dla każdego coś miłego”, a był za aborcją, inwazją gejów i całą bezbożnością. To samo czynił kandydat na prezia RP Rafał Trzaskowski. Miało zwyciężyć zło moralne...

     W tej intencji popłynie moja modlitwa…

                                                                                                    ApeeL

 

 

Aktualnie przepisane...

03.03.2006(pt) ZA BUDZĄCYCH SIĘ DO ŻYCIA

   Wczoraj z mojego bałaganu „wyciągnął się” przepis na wyhodowanie kiełków. Bardzo lubię kiełki słonecznika. Pierwszymi, którzy wywoływali pączkowanie nasion byli Arabowie.

   Ziarno rzucone w ziemię musi zgnić - z tego zgniłego ziarna wyrasta kłos różnie napełniony. Tak też jest z człowiekiem w drodze do świętości - musisz umrzeć dla świata i żyć dla Nieba. 

   Trudno w pełni uniżyć się i unicestwić...przeszkadza w tym miłość własna (pycha). Najpiękniejsze stworzenie...to czyste i pokorne, ciche i małe. Takich dusz nie znosi szatan, bo jest w stosunku do nich bezsilny! Dusza człowieka zjednoczona z Bogiem posiada łaskę poświęcania się…

   Planowałem Mszę św. wieczorną, ale napłynęło pragnienie porannej...to sprawi, że później, po Drodze Krzyżowej zostanę obdarowany drugą Eucharystią po wystawieniu i błogosławieństwie Monstrancją. Podczas wychodzenia z kościoła wzrok zatrzyma cebula pod ławką...

   W gabinecie lekarskim trafi się pacjent z karteczka (spisem zakupów); „owies od konia i ziarno od kur”. Pacjentka obdaruje mnie jajkami, a córka ciężko poszkodowanej wymówi słowo o kiełku budzącym się do życia.

    W „Rycerzu Niepokalanej” będzie prośba o adopcje duchową. W TV Planete pokażą poród (specjalną techniką)...dziecko wewnątrz macicy. Natomiast w „Gościu niedzielnym” będzie świadectwo wiary byłej ateistki, która otrzymała łaskę wiary...podczas pobytu w więzieniu.

   Życie ziemskie powinno dać kiełek o nazwie: życie duchowe. W sercu popłynie pieśń; „Bliskie jest Królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”…

                                                                                                                         APeeL