Dzień Dziecka Utraconego

    To był dzień ciężkiej pracy nad opracowywaniem bieżących przeżyć oraz przepisywaniem dziennika (łącznie 10 godzin). Z powodu zmęczenia (od 3.30) na Mszy św. o 6.30 nie docierały czytania, ale w serce wpadły słowa św. Pawła (Ef 1, 1-10) o błogosławieństwie duchowym od Boga Ojca...dla nas jako przybranych synów.

   Psalmista wołał w Ps 98(97), abyśmy śpiewali Panu za to wszystko, co zgotowała Jego prawica i święte ramię Jego. Dopiero z łaską wiary możesz ujrzeć cud stworzenia wszystkiego, a zrozum, że moje obecne życie jest trwaniem w wierze.

    Natomiast Pan Jezus w Ew (Łk11, 47-54) zmieszał z błotem faryzeuszów i uczonych w Prawie, bo wzięli klucze poznania...sami nie weszli do Królestwa Bożego i przeszkadzają wejść tam pragnącym.

    Przebyte kiedyś przeżycia duchowe wywołują tęskną rozłąkę z Bogiem Ojcem. Nawet w tej chwilce popłakałem się, a dodatkowo sprawiła to piosenka „Bożej mój” ze słowami: "dusza boli, a serce płacze” oraz kojący śpiew Loreena McKennitt „Tango to Evora”.

     Zaskoczenie moje jest wielkie, bo zbliża się północ, a nie planowałem takiego zakończenia tego dnia. Piszę to, aby pokazać na czym polega prowadzenie przez Boga Ojca („bądź wola Twoja”). Nie mogłem odczytać wcześniej intencji, ponieważ dotyczyła jakby Jego dzieci. Zobacz przebieg tych dwóch godzin;

1. W ręku znalazł się miesięcznik „Apostolstwo Chorych” (8/2020), gdzie był artykuł o obecnej pandemii spowodowanej koronawirusem i jej wpływem na spadek wiernych oraz o świętych opiekunach w tej zarazie (Korona, Rozalia, Roch, Boromeusz i Sebastian).

    Moja refleksja jest taka, że w Kościele świętym nie ma autentycznych wołań do Boga o pomoc (nie wystarczy zawołanie kapłana; „módlmy się”), przyjmowania postów oraz cierpień zastępczych, zamawiania Mszy św. z czuwaniami. "Nie prosicie, ratujcie się sami jak jesteście tacy ważni"...

2. Tam były strony o Eucharystii, ale kapłan pisał jak rozprawę naukową. Inny (emeryt 86) dał świadectwo, bo mieszka blisko kościoła św. Jacka w Legnicy, gdzie w 2016 r. dokonał się Cud Eucharystyczny. Jak pozwalają mu siły adoruje na kolanach tę Relikwię.

3. Dopiero później zauważyłem, że dzisiaj był Dzień Dziecka Utraconego (chodzi o poronienia oraz aborcję). Wstrząs wywołuje obrona zwierzątek, gdy prawnie można mordować dzieci nienarodzone. Takie porozrywane ciałka traktuje się jako odpady medyczne i spopiela.

4.  Na YouTube dałem komentarz pod bluźnierczym filmikiem "Boże Ciało" w którym Jerzy Urban owinięty w prześcieradło niósł mały drewniany krzyż ("małpowanie"). Po chwilce mój wpis usunięto (specjalnie sprawdziłem wszystkie). Budowniczy Polski Ludowej ma się dobrze, YouTube służy mu, może spokojnie obrażać uczucia religijne, a protest kasują...

                                                                       Panie Jurku!

    "Jako wiedzący, że wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim proszę Pana, aby nie żartował Pan z krzyża Pana Jezusa. Ja wiem, że wlecze Pan za sobą krzyż diabelski i rachunek ma Pan va banque.

   Pan dzisiaj udaje głupiego, ale wszystkie zbrodnie w których uczestniczyła Pana formacja już niedługo pokażą Panu na filmiku z całego życia. Pan wie, że nie ma duszy, ale jej posiadanie nie zależy od naszej woli. Jest wcielana tuż po naszym poczęciu...

   Moja diagnoza jest bardzo poważna; Pan jest zagubiony (konflikt ciała i duszy). Dusza pragnie powrotu do Stwórcy, a to wywołuje różne reakcje w ciele. Stąd Pana ucieczka w  k i e p s k i e  aktorstwo.

   Proponuję pomóc Panu w nawróceniu się, ale nie za darmo, bo Pan jest opętany intelektualnie. To będzie wymagało wielu egzorcyzmów i całych kubłów wody święconej. Kontakt jest na mojej stronie"...

   Przez szereg tych zdarzeń zrozumiałem, że dzieci nie przychodzą na ten świat, a Jerzy Urban reprezentuje dzieci, które nie wracają jako dusze do Stwórcy, ale wpadają wprost do Czeluści! Jutro odmówię w tej intencji moją modlitwę...

                                                                                                                  APeeL