Tak się stało, że o 1.15 oglądałem film dok.; ISIS: źródła przemocy (Wlk. Bryt. 2008). Przez moje ciało przepłynął dreszcz prawdy ze łzami w oczach. To mordowanie dla idei z wytycznymi („Zarządzanie okrucieństwem”).

    Arabowie wierzą, że Bóg dał im ziemię, a mają to zrealizować poprzez okrutne wymordowanie „tych, co nie z nami”. Bolszewicy też byli pewni i śpiewali: „gdy związek nasz bratni ogarnie ludzki ród”! Jedni i drudzy zabierają dar Boga Jedynego; wolną wolę! Sam Mahomet wierzył, że polegli terroryści są męczennikami, bo giną za wiarę...niszcząc całe miasta z uprowadzaniem ładnych kobiet i dzieci.

    Dziennikarz śledczy pyta przywódcę dżihadystów:

- Czy bóg chce takiego działania?

- Mętna odpowiedź...

- Naprawdę wierzą, że podbiją cały świat ?

- Jestem tego pewien! Islam albo śmierć. Bałwochwalców trzeba zabijać tuż po spotkaniu. Mówi to przywódca takich morderców religijnych. Tam zmiana wiary (apostazja) jest karana śmiercią...

    Zobacz z moim Światłym; ziemią dysponuje Szatan (specjalnie piszę wielką literą)...w Getsemani, przed męka Pan Jezus został uniesiony na wysoką górę z zaleceniem oddania pokłonu Bestii, aby stać się władcą tego świata. Odpowiedź była jedna; Bogu Samemu będziesz się kłaniał...

    Ja wiem, że jestem stworzony przez Boga Objawionego Jahwe („Ja Jestem”), w Islamie są stworzeni przez Allaha (monastycyzm z krzykiem na górze "Allah abgar"). Mnie to nie przeszkadza - tak samo jak to, że Jan Hartman powstał - z wielkiego wybuchu i w wyniku ewolucji. Wg mnie obraża się małpy, które nie czynią nic złego...żyjąc po swojemu.

   Najgorsze jest to, że Antifa i ciężko chorzy na władzę, którzy kłaniają się Belzebubowi pragną zabijania dzieci nienarodzonych. Wanda Nowicka żąda aborcji na żądanie, a przecież „spółkujący inaczej” chcą adoptować dzieci. Wszystkich opanował szał zabijania, co z dziećmi w śpiączce po zakrztuszeniu się lub po wypadku? Dalej są chorzy psychicznie oraz niesprawni neurologicznie (po czasie).

    To refleksja w związku z obecnymi działaniami bojówek Bestii. Ich działanie niczym nie rożni się od działania innych terrorystów...idą i drą się jak opętane. Brak im tylko główek zamordowanych dzieciątek na palikach!

   Przecież policja powinna zabierać bluźniercze hasła i karać za gromadzenie się z okrzykami zawierającymi groźby karalne. „To jest wojna: wypierdalać”. Tak drą się „normalni” POlacy. Ten wulgaryzm wymyślono na nasiadówce z aktywistką Martą Lempart. Oni uważają siebie za bogów, a nie wiedzą, że służą Przeciwnikowi Boga, upadłemu Archaniołowi o nadprzyrodzonej inteligencji. Szatan wie, że Bóg Jest.

    Podaje się adresy i telefony rodaków, katolików kochających naszą ojczyznę. Na każdym domu malują napisy, aby w potrzebie wiedzieć kogo atakować. Może ujawnimy jak oznakowane są siedziby wrogów Boga i naszej ojczyzny (członków Partii). Zobaczymy jak się poczują...jak będą krzyczeć o nienawiści w Tfu!N-ie.

    Przywódca dżihadystów mówi ode mnie, że Prawa Boskie są uniwersalne i będą trwały wiecznie. To prawda, ale Szatan podsuwa mu, że jest to powód do mordowania tych, którzy żyją wg praw stanowionych przez ludzi.

    Jeżeli ja czczę mojego Boga Ojca z całą strukturę Królestwa Bożego...jestem satanistą wyznaczonym do likwidacji jako bałwochwalca. Ponadto oddaję cześć pogańskim figurom (np.; Matce Bożej Niepokalanej i Panu Jezusowi w koronie padającemu pod krzyżem). 

   Wracając do ogłupionej „słabej płaci”, którą reprezentuje czerwona małpka „Stokrotka” (teraz można obrażać i wołać do obcych "w...!"). Jako katolik nie będę tego czynił, ale czerwony fanatyzm trzeba ujawniać, mówić ostro i odpowiednio (karać wg ustanowionego prawa)Normalny Polak nie jest za zabijaniem słabych i niewinnych, bo Pan Bóg to karze...

   Borys Budka (wcielenie Bolesława Bieruta) powinien być aresztowany tuż po przemówieniu w Sejmie RP w którym namawiał do wojny. Chodzi o spolaryzowanie społeczeństwa. Rafałek Trzaskowski tak łączył Polaków, a teraz obiecuje ochronę dywersantom. Tak jest z poganami, którzy mają nadprzyrodzoną inteligencję...od Złego.

    To samo jest w zapisach nieodpowiedzianych Jana Hartmana. Wg niego katolicyzm to ideologia, a ja odpowiadam, że ateizm to religia. Wojna to nie tylko rakiety, ale także obrażające i wulgarne słowa. 

    Na Mszy św. porannej o 6.30 Pan Jezus (Łk 13, 31-35) - na ostrzeżenie faryzeuszy, że Herod chce Go zabić - powiedział; „Idźcie i powiedzcie temu lisowi (…)”. Nie dziw się moim obecnym zapisom. Nawet intencje napływają błyskawicznie od Boga Ojca, którego zaprosiłem do mojej izdebki.

   Nie ma Boga Ojca? Tak mówi Belzebub, który zna Prawdę i podsuwa to otumanionym bojówkom krasnych. Czas płynie i każdy otrzyma odpowiednią zapłatę. Ty, który to czytasz zostaw Kościół jako budynek z grzesznymi wyczynami kapłanów, bo jest to miejsce duchowe, gdzie odbywa się Cud Ostatni. Nie poddawaj się podsuwanemu „dobru” od Szatana, ale sam nie poradzisz (bez Ciała Duchowego Pana Jezusa).

   Na ten czas św. Piotr przekazał (Ef 6, 10-20), abyśmy byli mocni wobec podstępów diabła. Nie toczymy bowiem wojny przeciw „krwi i ciału”, ale przeciwko „rządcom świata ciemności”. Mamy stanąć do walki z przepasanymi biodrami, z wiarą jako tarczą przeciwko pociskom Złego. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu.

    Ja dodam, ze powinniśmy wyjść na ulicę z Monstrancją odmawiając aktualny Różaniec. Niech policja nas chroni. Trasa może być dowolna (nie trzeba zezwolenia na manifestację)...może prowadzić do pomnika Jana Pawła II lub pod mój krzyż, gdzie ktoś zabrał znicz, a lampkę postawił obok. Zważ, że teren jest monitorowany...

    Ten dzień jest ofiarowany w w/w intencji (Msza św. z Eucharystią, zapalenie lampki pod krzyżem Zbawiciela) z późniejszym umieraniem podczas odmawiania mojej modlitwy...

                                                                                                                    APeeL