Przed wyjściem na Mszę św. wieczorną chciałem odczytać intencję, bo pragnąłem modlitwy z ofiarowaniem tego dnia. Posłuchałem natchnienia i zajrzałem do czytań…

    Pan Bóg przez proroka Izajasza (Iz 48, 17-19) poucza nas w tym, co jest pożyteczne i kieruje nami na drodze, którą kroczymy. Ja wiem o tym, a Ty musisz to zauważyć…także w tym świadectwie wiary. Chodzi o nasze prowadzenie w codzienności („robisz krok przyjdź najpierw do Mnie”). To niby głupstwo wobec wydarzeń na całym świecie, ale gdyby ludzkość szukała Woli Boga Ojca mielibyśmy Raj...

    Psalmista wołał w Ps 1,1-4.6): „Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą występnych (…) Lecz w prawie Pańskim upodobał sobie (…) wszystko, co czyni jest udane”.

   Natomiast Pan Jezus w Ew (Mt 11, 16-19) porównał ówczesne pokolenie, a nic się dotychczas nie zmieniło...do dzieci przesiadujących na rynku. W ten sposób poznałem intencję i mogłem odmówić moją modlitwę…

   Eucharystia stała się jak woalka, a ekstaza sprawiała przemianę ciała fizycznego w której pragnąłem mówić o naszej wierze. Podziękowałem kapłanowi, który wcześniej mówił o Komunii Św. przekazując moją prośbę, aby wspomniał, że jest to Ciało Duchowe Pana Jezusa.

   Podczas modlitwy napływały zdarzenia z mojego życia, przepraszałem wielokrotnie Boga Ojca za swoje zachowanie...gdzie trafiłbym wówczas po śmierci?

1. 30 lat trwała inwigilacja mojej osoby, a teraz jestem chroniony...tak czy inaczej nie mam intymności nawet w Świątyni Boga Ojca, gdzie zmusza się innych do grzeszenia z mojego powodu. Dalej moja ojczyzna należy do okupantów...

   Służący władzy, wciąż ludowej powinni zrezygnować z ujawnionych schematów; napadasz i chowasz się („nie ma cię”) lub prowokujesz, a po reakcji napadniętego krzyczysz jako poszkodowany...robisz z siebie męczennika (pokazano to także podczas Rewolucji Ulicznic).

2. Najbliższa rodzina (siostry i córka chrzestna) zagarnęły spadek po rodzicach, bo mieszkały tam i czują się jak na swoim. Jedna z sióstr zrobiła mi zdjęcie (ujawniła, że jest w gangu tajniaków), córka chrzestna oprócz pracy w szkole prowadzi w moich pomieszczeniach dobrze prosperujący sklep (jak się rozlicza z tego w Urzędzie Skarbowym).

3. Gang funkcjonariuszy publicznych z lekarzami w Izbie Lekarskiej od 12 lat upiera się (po nieudolnym zastosowaniu sowieckiej psychuszki), że jestem chory psychicznie (mistyka to psychoza). Nie ważne jest nieuctwo psychiatrów, ale nękanie krytykującego tę strukturę („państwo w państwie”).

   Nawet Prokuratura odmówiła pomocy. Człowiek poszkodowany ma poczucie, że jego sprawa jest wciąż rozpatrywana i na dobrej drodze, a to gra na czas.

4. Właśnie napisałem do córki, aby nie przyjeżdżała na Wigilię, bo to Święty Czas wiary katolickiej. Ja nie znoszę składania sobie głupich życzeń: zdrowia, szczęścia i pomyślności z fałszywym całowaniem się. Kupiłem jej mieszkanie w W-wie ("krwawica dyżurowa"), ale porzuciła je i wynajmuje inne z jakimś panem...

5. Ogarnij teraz przeciwników Boga Ojca i naszej wiary, którzy ostatnio głupieli (Rewolucja Ulicznic). Kandydat na prezia RP Rafał Trzaskowski chciał jednoczyć podzielonych rodaków...figurant nieświadomy, że tamten system wciąż trwa.

6. Prezes Jarosław Kaczyński walczył o prawa zwierzątek...w tym o skasowanie uboju rytualnego. W takim razie trzeba przerwać okrutne praktyki testowania leków. W tym czasie trwało i nadal trwa zabijanie dzieciątek nienarodzonych.

7. Przykre jest to, że papież Franciszek jest za „ekumenizmem”; katolicy, wyznawcy judaizmu i islamu mają tego samego Boga Ojca, ale nasz ma Imię „Ja Jestem” (Jahwe) i nie ma żadnego innego. W Izraelu wciąż czekają na przyjście Zbawiciela…

8. Wróciła sprawa małżeństwa ubeków, którzy jeszcze dzisiaj dręczą starszych ludzi w kamienicy przejętej przez „prawowitych” właścicieli. Dlaczego pozwala się na dalsze działanie mafii w byłym rządzie, przecież przegrali wybory, nie ma już mateczki HGW, która sama capnęła taką kamienicę, ale szybko ją oddała. 

9. Właśnie byłem z samochodem na przeglądzie technicznym. Dziwne, bo z krzyża stojącego naprzeciwko stacji kontroli pojazdów „spojrzała” figura Pana Jezusa...z błyskiem w moim sercu, a dodatkowo w ręku znalazł się mały krzyżyk. Nawet byłem ciekaw co się zdarzy.

   Wszystko było w porządku, ale pracownik po wydaniu zaświadczenia wskazał na cylinderki w tylnych kołach. Wyraźnie widziałem jakieś markowanie i nie dałem się na to nabrać, bo w złym ich działaniu siadają hamulce. Szef zakładu przez ścianę robi później „naprawę” i zwija forsę. Zobacz ile jest możliwości szkodzenia brat bratu…

10. W tym czasie prof. Jan Hartman na swoim blogu Zapiski nieodpowiedzialne (www.polityka.pl) ze swoimi wyznawcami może obrażać nasza ojczyznę i wiarę świętą. Przegoniono mnie podszywaniem się pod mój nick (jak z senator z PiS-u). Oto mój komentarz (Testa) z 19 grudnia 2019 roku...

@kormoran 17 grudnia poczuł się kaznodzieją politeistą:

  • wmawia mi, że podniecam się innymi wiarami

  • Kościół Boga nazywa organizacją religijną i wymienia całe zło, który uczynili wciśnięci do hierarchii…przez Szatana

  • ja pozostałem tam z przyzwyczajenia i ze strachu przez współwyznawcami (tak jest u bolszewików i w islamie, a także u św. Jehowy)

  • nie daje na tacę, a krzyczy o złodziejach w sutannach…

@Niezapominajkę tego dnia całkiem pokręciło, bo zmieszała wiarę w Boga Objawionego z resztą wierzeń. Jako wróg naszego wspólnego Ojca wierzy w zdechnięcie (break down), ale dowie się wszystkiego po śmierci.

   Wciska kit, że kler z ambon nawołuje do zła i nienawiści. Przez 30 lat nie słyszałem nic takiego. Kto jej to dyktuje, bo pachnie siarką! Wszystkie religie chce zdelegalizować. Wówczas nastąpi pokój na wieki, wieków. Nie dodaje, że „właścicielem” gułagu (ziemi) jej Czarna Bestia…

@Optymatyk  Każdy z tego blogu zna na pamięć jego bajki na dobranoc; o prehistorii (kłaniają się dinozaury kol. Ewy Kopacz) z cytatami od mądrych tego świata…szczególnie Ericha Fromma.

                                                                                                                        APeeL