Proszę Cię nic nie planuj, ale daj się prowadzić naszemu wspólnemu Bogu Ojcu. Przez chwilkę wyobraź sobie nasze spotkanie w Prawdziwej Ojczyźnie...po czasie zesłania za bunt. Kto ma złe dzieci ten wie o czym piszę, bo często „odkładał sobie od ust”, aby były szczęśliwe, a tu niewdzięczność, często wyzywanie z życzeniem śmierci, bo „taki, nie taki”...

   Na ich obdarowaniu i postępowaniu możesz zrozumieć na czym polegało pójście ludzkości za Przeciwnikiem Boga Ojca, upadłym Archaniołem o nadprzyrodzonej inteligencji. Szatan o którym mowa precyzyjnie ukrywa się...nawet w Kościele Bożym i nie usłyszysz o jego istnieniu, pokusach mających zadanie zgubić naszą duszę. Nie usłyszysz też, co jest z nami po śmierci.

   Piszę to...prosto z serca, nie z książek i rozważań prowadzących do niczego, ale z posiadania łaski wiary, w moim wypadku nadprzyrodzonej łączności z Bogiem Ojcem. Czy myślisz, że jest mi lekko widząc zgubę ludzkości...łzy zalały oczy, a u mnie jest to „test prawdy”.

   Nic nie szukaj, nie dochodź podsuwanych problemów, bo trafisz na manowce. Po co iść do Boga przez busz, gdy Autostrada Słońca została otwarta przez Pana Jezusa. Piszę to, a ze znaczka pocztowego (wypadł z mojego bałaganu) „patrzy” ojciec M. Kolbe, który podobnie oddał swoje życie  za współwięźnia w obozie (1941).

    Cóż dała Ofiara Syna Bożego? Naród wybrany dotychczas czeka na Jego przybycie...będzie, ale Paruzja! W islamie twierdzą, że „Bóg nie może mieć syna, ponieważ nie ma żony”. To typowy przykład oceniania nadprzyrodzoności przy pomocy naszej mądrości.

   Natomiast dla świadków Jehowy Zbawiciel jest człowiekiem, nie ma Ducha Świętego, nie mamy duszy, nie uznają też Matki Bożej, świętych i modlitw za zmarłych (nie ma Czyśćca). Od kogo to? W tym czasie mówią o szatanie, ale nie widzą, że zostali przez niego oszukani!

   Powtarzam, to, co mówię każdemu: po śmierci odpada nasze wstydliwe ciało, które zarazem jest cudem stworzenia (larwa) z którego wylatuje nasza dusza (piękny motyl o różnym wyglądzie). Naprawdę nie widzisz tego? Po co otrzymałeś rozum? Po to, abyś poprzez cud stworzenia ujrzał Stwórcę Wszechrzeczy.

    Wróćmy do „tu i teraz”. Po dwóch godzinach snu, od 1.00 do 4.30 opracowałem i edytowałem pięć zaległych zapisów, a na Mszy św. o 6.30 w serce wpadły słowa o tych, którzy oddalili się od Boga...od razu wiedziałem, że taka będzie intencja tego dnia z ofiarowaniem Msząyśw. z Eucharystią.

    W Słowie będzie mowa o Arcykapłanach powoływanych przez Boga (Hbr 5,1-10): „nikt sam z siebie nie bierze tej godności”. Tak stało się też z Panem Jezusem...”sprawcą zbawienia wiecznego dla wszystkich”

    Natomiast Zbawiciel w Ew (Mk 2,18-22) wyjaśnił, że Jego uczniowie będą pościć po Jego odejściu! Wskazał też, że błędne jest trzymanie się tego, co zostało zniesione przez Niego i zamienione na Miłość Boga i bliźnich. To wszystko jest trudne dla wiernych. Dlatego piszę językiem prostym. Eucharystia ułożyła się w łódź z wywiniętymi brzegami (pomoc i ochrona).

    Po powrocie do domu zrobiło mi się smutno, ponieważ prof. Jan Hartman na blogu Zapiski nieodpowiedzialne (www.polityka.pl) 15.01.2021 r. dał wpis „Antysemicki grajdoł”...tak określając naszą ojczyznę.

    Ogarnij cały świat tych, którzy oddalili się od Boga:

- zatrucie Aleksieja Nawalnego wyrwanego śmierci wtrącono ponownie do więzienia (demokracja ruska)

- w angielskim szpitalu uparto się na zabicie Polaka w śpiączce (odłączenie od aparatury) zamiast jego przewiezienie do naszego szpitala MSW

- demoniczna opiekunka dzieci...po czasie okradała rodzinę (dorobiła klucze)

- wyżej mamy 99% niewiernych, a na szczycie tej piramidy czerwonych dyktatorów.

                                                                                                                                    APeeL

 

   Zobacz świństwa na blogu adwokata diabła, profesora Jana Hartmana obrońcy uciśnionych, grzeszników wszelkiej maści, tęczowej zarazy i Rewolucji Ulicznic. To przodownik w walce z wiatrakami, ponieważ u nas nie ma antysemityzmu oraz w "młóceniu słomy" (komentarze zawodowców i blokowych „pałkowników")...

   Tam 17 stycznia o g. 8.53 dałem mój komentarz jako drBylejaki z prośbą do administratora, aby nie pozwalał podszywać się pod ten nick (trzeci po Teiście i apologecie), bo jest to przestępstwo…

    Natomiast mój prawidłowy wpis apologeta 16 stycznia g. 13.05 z podaniem strony http:// www.wola-boga-ojca.pl nie jest otwarty, aby go przeoczyć. Zobacz, co pisze podszywający się (nie może być dwóch takich samych nicków) z podaniem jakiejś strony...

apologeta
16 stycznia o godz. 21:43

Donald Trump zwiększył podczas swojej prezydentury dług publiczny USA o siedem bilionów dolarów. Biden może pobić ten rekord.
Stany Zjednoczone straciły 140 tys. miejsc pracy w grudniu – był to pierwszy spadek od wiosny. Kolejnych 965 tys. Amerykanów złożyło w zeszłym tygodniu wniosek o przyznanie zasiłku dla bezrobotnych po raz pierwszy, w porównaniu z 784 tys. w poprzednim tygodniu. Liczba bezrobotnych pozostaje znacznie powyżej najgorszych poziomów ostatniego dużego kryzysu, który wybuchł w 2008 roku.
Do tego, mimo rekordów notowań na giełdach, niektóre sektory – jak kina, linie lotnicze, hotele – przynoszą ogromne straty. Indeks Back-to-Normal, stworzony przez CNN Business i Moody’s Analytics, pokazuje, że gospodarka USA funkcjonuje na poziomie zaledwie 74 proc. tego, co było na początku marca. To dlatego prawie osiem milionów Amerykanów dołączyło do grona biednych od czerwca, według naukowców z University of Chicago i University of Notre Dame.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26692794,trump-zostal-krolem-dlugu-ale-joe-biden-moze-zostac-nawet-cesarzem.html#s=BoxOpImg1

Ponownie podszył się...

apologeta
16 stycznia o godz. 21:43

Jak widzicie, interesuję sie nie tylko religią!

Teraz mój prawdziwy komentarz

drBylejaki 17 stycznia o godz. 8:53

                                                                Panie Profesorze!

Dzisiaj w wierze katolickiej jest Dzień Judaizmu. Na Mszy św. o 7.00 natchnienie sprawiło, że to nabożeństwo i modlitwy mam poświęcić za braci starszych w wierze, a w tym szczególnie za Pana Profesora…jako guru dużej piramidy także moich rodaków.

Naprawdę ciągnie mnie do takich jak Pan Profesor, bo kiedyś byłem w duchowości podobnym „Szawłem”. Serce zalało pragnienie wskazania, ze imię Jan po heb. Johohanan (Bóg jest łaskawy).

Uśmiechnąłem się podczas czytania z Pierwszej Księgi Samuela, który trzy razy był zrywany ze snu przez Pana i trzy razy biegł z przybytku, gdzie znajdowała się Arka Przymierza. Nie znał jeszcze Głosu Pana i Heli zalecił, aby odpowiedział: <<Mów, Panie, bo sługa Twój słucha"…

Podstawiłem imię Pana Profesora…tak trzy razy został Pan wezwany. Proszę patrzeć na znaki, bo uzdrowionym duchowo może być także niewierzący. Kiedyś sądziłem, że uzdrowiona osoba musi w to wierzyć, co jest błędem. Tak właśnie było ze mną…

Przy okazji proszę Pana Administratora, aby nie pozwalał podszywać się pod trzeci już nick (po Teiście i apologecie) i to z podawaniem mojej strony internetowej, bo jest to przestępstwo…
http://www.wola-boga-ojca.pl 

Małpowanie wpisu...

drBylejaki 17 stycznia o godz. 17:05

Przepraszam za mój wpis z 17 stycznia o godz. 8:53
drBylejaki – 
http://www.wola-boga-ojca.pl

drBylejaki 17 stycznia o godz. 21:28

logo 17 stycznia o godz. 1:03‎
Przed wojną w Polsce mieszkały miliony Żydów. Ale czy chciałbyś mieszkać np. w Warsze ‎Getto? Czy polscy Żydzi, ci uważający się przede wszystkim za Żydów, w czymkolwiek ‎zasłużyli się w dziedzinie wzmacniania polskiej państwowości, obronności Polski, polskiego ‎przemysłu czy rolnictwa? I co powiesz o działalności polskich Żydów w UB?‎??

apologeta
18 stycznia o godz. 9:09

Drogi Teisto,‎
Ad „17.01.2021(n) ZA WYZNAWCÓW JUDAIZMU…”
Nikt się podszywa się pod Twój nick, gdyż każdy może na blogu prof. Hartmana podpisywać ‎się jak tylko chce i wcale nie uważam, że jesteś stuknięty, a tylko że potrzebujesz leczenia ‎psychiatrycznego, gdyż masz omamy na tle religijnym. Ale jeśli Ci z nimi dobrze, to twoja ‎sprawa. Jestem bowiem przeciwnikiem przymusowego leczenia, w tym także przymusowej ‎hospitalizacji czy też przymusowych szczepień.‎
Pozdrawiam! 

https://www.wola-boga-ojca.pl/

    To lisek i dworak z blogu profesora, który chyba wie o tym.  Taki jest mocny w czerwonej czapeczce niewidce i myśli, że mu wszystko wolno. Dobry byłby jako nadzorca w obozie dla Polaków kochających Boga i naszą ojczyznę. Dlaczego głaszcze takich szef Portalu? Nie można dawać komentarzy, bo wierni profesorowi lubią kopać leżącego!

     Poproszę Boga Ojca, aby otrzymał znak, który go przebudzi, bo sam pcha się na śmierć i to prawdziwą (duszy). Nie wiem, co mu się stanie, bo możliwości Boga są  nieskończone (Szaweł zaślepł).

   Nigdy więcej nie zajrzę na ten blog. Nie mam też tam aktywnego konta (nie jestem Teistą, apologetą i dr. Bylejakim). Proszę spokojnie czekać na interwencję służb powołanych do walki z cyberprzestępcami...  

      

 

Aktualnie przepisana...

24.10.2001(ś) ZA ZMUSZONYCH DO NAPRAWY...

    Nagle zrobiło się -4 stopnie C...przykro, bo zginą wszystkie kwiaty pod krzyżem Pana Jezusa, a były takie piękne. Na Mszy św. o 6.30 padną słowa czytań…

Św. Paweł wskaże (Rz 6,12-18), abyśmy nie ulegać pożądliwościom śmiertelnego ciała, ale oddać się na służbę Bogu. Krótko: nie możemy być niewolnikami grzechów!

Psalmista wykrzyczy (Ps 124), że "naszym obrońcą jest nasz Stwórca. Dusza nasza jak ptak się wyrwała z sideł ptaszników (…) i zostaliśmy uwolnieni (…) w imieniu Pana, który stworzył niebo i ziemię.

Pan Jezus przypomni, aby czuwać i być gotowym na Jego nagle przyjście (Mt 24,42a.44): "Czuwajcie i bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie". Przypomniały się też inne słowa  (Łk 12, 39-48): komu wiele dano od tego będą wiele wymagać! 

   To jest zrozumiałe, bo moja odpowiedzialność jest wielka w stosunku do „człowieka lasu” lub wychowanego w rodzinie ateistów. Dzisiaj, gdy to przepisuję (04.03.2018) z pierwszej strony dziennika „Fakt” patrzy pan Hołowczyc (kierowca zawodowy), który gnał przez wieś 113 km/g i stracił prawo jazdy. Kiedyś uczynił to samo, ale wymigał się przed sądem.

   Eucharystia pękła na pół...”My”. Pan Jezus ostrzega przed cierpieniem, a zarazem mówi: „Ja jestem z tobą”. Napłynęło pragnienie pracy i pomagania. Pierwszy pacjent potrzebował zaświadczenia do sądu, bo ukradł drzewo z lasu i nie zapłacił kosztów sądowych. 

   To przykład nauczania poprawy, a tych możliwości jest wiele: od pouczenia, mandatu aż do więzienia. To samo jest w naszej duchowości, bo mamy Przykazania, drogowskazy postępowania, których złamanie daje grzech wymagający Sakramentu Pojednania.

   Bolszewicy wypaczają prawo i wykorzystują do dręczenia prawych Polaków. Właśnie z radia płynie informacja, że Jerzy Urban już 10 lat nęka prof. Ryszarda Bendera za określenie, że był Goebbelsem stanu wojennego. 

   Zadzwonili z apteki, abym przyjechał i poprawił recepty. Jeszcze jedna pacjentka prosi o zaświadczenie do sądu, bo stara się o podwyżkę alimentów. W drodze do domu z płaczem odmawiałem koronkę do Miłosierdzia Bożego, a później pojechałem na ponowną Mszę św. ale zmieniono godziny nabożeństw i pocałowałem klamkę.

    W TVN pokazano: byłego komandosa, narkomana, który nawrócił się oraz więźnia naprawionego w odosobnieniu. Przecież Pan Bóg pokazuje to na Czyśćcu. Nie rozumieją tego ateiści-komuniści, którzy po niespodziewanym dojściu do władzy nie kasują (zapowiadali) Senatu RP, bo mają tam większość. Natomiast reorganizują służby specjalne i likwidują kasy chorych.

    Dzisiaj, gdy edytuję ten zapis (18.01.2021) zostałem zmuszony do naprawy samochodu (zgniły progi), uszkodzonego telewizora, wezwałem hydraulika do „zamulonego regulatora” i załatwiłem też dalsze ubezpieczenie samochodu.

    Żona przez cztery lata miała zimny pokój...poznałem ten wielki problem w internecie, gdzie aktualnie przekażę moje doświadczenie (także poniżej tego zapisu).

   Przybył mój pacjent, który wszystko naprawił w 5 minut. Dziękowaliśmy sobie wzajemnie, ponieważ kiedyś pomogłem mu w ostrym zespole bólowo-korzeniowym (ostra dyskopatia powysiłkowa)...

      Tak stały się aktualne sprawy sprzed dwudziestu lat...                                                                                                                                                                                               ApeeL

 

 

     Panie, Panie, a jak tam z ogrzewaniem…

    Zaczyna się sezon grzewczy, a kaloryfer w wielkim pokoju nie grzeje od czterech lat! Spece przychodzili i stwierdzali, że jest to normalne: tak, ale nie podczas mrozu jak w poprzednich latach. Poprosiłem św. Józefa o pomoc i zobacz co się stanie...

1. Dotknij kaloryfer: jeżeli grzeje góra ze słabnięciem na końcu to oznacza, że nie jest zapowietrzony. Przy temperaturze otoczenia ok. zera stopni, dół będzie zimny (oddaje ciepło)...

2. Przy zapowietrzeniu zimna jest góra (tam jest powietrze), jeśli nie masz odpowietrznika: wezwij hydraulika.

3. Przy ciepłej górze odkręć wielką śrubę za regulatorem (nastawionym na 5). Nie bój się, ponieważ ta śruba nie zamyka wody, ale mocuje regulator (w starych grzejnikach żeliwnych). 

4. Po zdjęciu regulatora zobaczysz urządzenie z wystającym bolcem, które czasami „zastoi się” (zamuli), a musi „pracować”. Dotknij rurkę z ciepłą wodą, aby zauważyć róznicę po uruchomieniu bolca. Naciśnij go kluczem szereg razy, aby go poruszyć (odpowiada za zamykanie i otwieranie przepływu).         Czasami trzeba w ten bolec energicznie uderzać metalowym kluczem (tak właśnie uczynił przy mnie hydraulik). Bolec może zaciąć się także w drugą stronę. Wówczas szczypcami pociągnij go lekko do siebie.

5. Po usunięciu „zamulenia” poczujesz przed i za regulatorem wzrost ciepłoty wody. Po pewnym czasie cały grzejnik zostanie nią napełniony (może to być w godzinach).

    Taka naprawa trwa 5 minut (śruba, bolec musi chodzić, można szczypcami pociągnąć do siebie, pozostawić bez regulatora, a później delikatnie go przykręcić). To naprawdę trwa 5 minut...

                                                                                                                              APeeL