Rocznica zmachu w Smoleńsku

   Na wczorajszej Mszy św. psalmista wołał w Ps 99(98), że nasz Święty Tata (Abba) wysłuchał wołających do Niego kapłanów (Mojżesza, Aarona i Samuela): "Przemawiał do nich w słupie obłoku, a oni strzegli przykazań i prawa, które im przekazał".

    Natomiast Pan Jezus w Ew. (Mt 5.17-19) wskazał na niezmienność Prawa Bożego...<<dopóki niebo i ziemia nie przeminą (...) aż się wszystko spełni. (...) A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w Królestwie Niebieskim>>.

    A jakie jest nasze prawo? Jurij Bezmienow przekazał to w książce "Jak napaść na państwo"...skutki tego napadu na naszą ojczyznę trwają dotychczas. Szatan jako Książę Kłamstwa jest mistrzem w demoralizacji z celem wykształcenia nowego pokolenia. Dywersja ideologiczna jest prowadzona w wielu obszarach...

    Najważniejsze jest zniszczenie religii, a w naszym przypadku jedynie prawdziwej wiary katolickiej: u ruskich po rewolucji nie bawiono się, a namiastkę tego widzieliśmy podczas ostatniej Rewolucji Ulicznic...

    Oprócz bezpośredniego bestialstwa (kolega lekarz bezpardonowo ściął krzyż na kupionej działce z zaznaczonym miejscem kultu religijnego...nawet nie pogrożono mu palcem)...normalne jest ośmieszanie naszej wiary lub bandytyzm słowny stosowany przez opętanego prof. Jana Hartmana, który wiarę w naszego wspólnego Boga Ojca nazywa ideologią (wymaga egzorcyzmów, ale jemu nie pomogą).

    Przewiduję, że umrze w tym stanie i wpadnie do Czeluści, ale od szatana wyśmiewa także istnienie Piekła ("straszą, abym chodził do kościoła")! Wskazuję na jego osobę, bo jest promowany przez Portal Polityki. Tacy są otwarci, ale boją się moich komentarzy.

   Nie miejsce i czas na opisywanie wyczynów tych, którzy chorują na władzę nad światem (bycia bogami) w dziedzinie edukacji, w życiu społecznym (rozbicie rodziny, "róbta, co chceta", gdzie krzyż obraża, bo państwo ma być pogańskie), we władzy (wszędzie "sami swoi" z nadania okupanta, który pozornie opuścił naszą ojczyznę).

   Praca państwowa jest w ich rękach, pasuje im tylko TVN, a TV Info trzeba skasować, promuje się "miernych, biernych, ale wiernych"...przykładem jest Rafał Trzaskowski, Tomasz Grodzki i prezes OIL w W-wie Łukasz Jankowski (młody, dobry lekarz, który marnuje się na stanowisku na które nie nadaje się).

    Na końcu mamy cały system sędziów niezależnych od sprawiedliwości, zniewolonych przez okupantów z promowaniem sprawców wszelkich zbrodni...w tym ludobójstwa (aborcja).

    Nie planowałem Mszy świętej o 6:30, ale obudziła mnie szykująca się żona. W momencie wyjścia na spotkanie z Panem Jezusem serce zalała radość, a ciało miła wilgoć słonecznego poranka. Wzrok zatrzymał biały gołąbek oraz trzy czerwone maki rosnące w szparze muru.

  Pod obrazem Trójcy Świętej napłynęła osoba Donalda Tuska, który kiedyś stwierdził, że "polskość to nienormalność". Pomyślałem, że Borysa Budkę specjalnie trzymają na tym stanowisku, aby go przejął. Jest mi bardzo przykro, bo demokratycznie wybraną władzę traktuje się jako krętaczy i oszustów.

    Grzegorz Schetyna chciał zlikwidować CBA, a Rafał Trzaskowski zapowiadał zlikwidowanie telewizji Info i publicznych. Teraz z Hołownią Obywatelską są za natychmiastowym zamknięciem kopalni i kotłowni w Turowie. To dywersanci słuchający napadających na nas, bo RP idzie wyjątkowo dobrze. Platformę Obłudy ujawniono w knajpie przy ośmiorniczkach. Dzisiaj ich przykładem jest łapownik Tomasz Grodzki, na stanowisku, które wymaga nieskazitelności.

   Piszę to, a ojciec Robert Biedroń w Parlamencie UE wskazuje, że "Kaczyński traktuje UE jako bankomat". Komu zaprzedał się ten "spryciarz"? Grupa Trzymająca Władzę wie o tym i obsadza stanowiska swoimi do trzeciego pokolenia. Dzieli i napuszcza na siebie Polaków.

    To pisze się i czyta długo, ale zważ, że językiem dusz są myśli...tak szybko rozmawiamy po śmierci. Widziałeś zdjęcie Donalda mniejszego i Putina w Smoleńsku. W ich oczach było wszystko, niepotrzebne były żadne tłumaczenia. Obaj, już niedługo zostaną rozliczeni przed Prawdziwym i Ostatecznym Sędzią. Od wyroku Boga Ojca nie ma odwołania.

    Do czasu śmierci mogą mieć wszystko zmazane (przykładem jest św. Łotr), ale nie wierzą w bezmiar Miłosierdzia Bożego i nie chcą tego. Potwierdza to dzisiaj św. Paweł (2 Kor 3, 15-4, 1.3-6). Na sercach niewiernych spoczywa zasłona...ich umysły zaślepił b o ż e k (ten świat) sprawiając, że "idą na zatracenie".

    Psalmista ponownie podkreślał w Ps 85 łaskę i wierność, sprawiedliwość i pokój, które zakończy zbawienie i szczęście wieczne. Natomiast Pan Jezus powtórzył w Ew (Mt 5,20-26): "Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. (…) Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi”. Zalecał pojednanie, bo z sądu „wychodzi się bez gorsza”.

  Eucharystia pływała w ustach i zamieniła się w „mannę z nieba”, sprawiając ekstazę. Wówczas głęboko oddycham i wołam: "Jezu! Jezu!" Zbawiciel przybędzie - do mojej izdebki po koronce do Miłosierdzia Bożego - podczas śpiewu wstrząsającej pieśni:

"Chodźcie z nami do Jezusa

Chodźcie do Światła, które nigdy nie gaśnie

Chodźcie z nami padając na twarze i sławcie Jego Imię"...

    Popłakałem się, bo chciałbym tak właśnie krzyczeć na cały świat! Przez godzinę trwała moja modlitwa z wołaniem do Boga Ojca w tej intencji...

                                                                                                                                APeeL