Jeżeli myślisz, że wierny Bogu Objawionemu zrywa się na Mszę św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi - „cały w skowronkach”, to jesteś w błędzie. Ja mam łaskę wiary, ale przenieś mój stan na budzącego się do wiary...nie pokona własnego ciała.

    Nasze ciało nic nie wie o świecie nadprzyrodzonym, a od zwierząt różnimy się tym, że one nigdy nie obrażają Boga Ojca, Stwórcy wszystkiego (nie wiedzą, że istnieje). Krzyczenie na kogoś: „ty małpo”...obraża małpy. Musisz zrozumieć, że nad nami toczy się śmiertelna walka o nasze dusze („bój nasz ostatni”)...także w konflikcie ciała psychofizycznego z duszą.

   Świat ciemności pod wodzą upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji nienawidzi nas, a szczególnie namaszczonych sług Pana Jezusa.  Tak też jest w moim wypadku, ponieważ ujawniam i wszystkim rozgłaszam jego metody oraz wskazuję na omamionych przez niego braci ziemskich: wszelkiej maści rewolucjonistów, budowniczych raju na ziemi oraz pragnących posiadania i władzy oraz wyrafinowanych doznań, ponieważ „żyje się tylko raz”...ja wówczas dodaję, że „raz, ale wiecznie”! 

    Stąd jest nasze pragnie „wypoczynku” i przyjemności. Wczorajszy „Super express” dał podrasowane zdjęcie modela Piotra Czaykowskiego z kryptoreklamą jego książki o penisach i namawianiem do onanizmu.

    Z wielkim trudem wstałem, bo siedzę po nocach, a zważ na codzienne zrywanie o tej porze kapłanów, którzy dodatkowo atakowani są przez Księcia Kłamstwa! Podczas Mszy św. zalał mnie nienawiścią do krzywdzicieli...nie dotarły czytania.

   Dopiero Eucharystia odsunęła napad demona, a w litanii loretańskiej wołałem do Matki Jezusa za tych, którzy nie wiedzą, co czynią. To zarazem okaże się intencją tego dnia...

   Po spotkaniu z Panem Jezusem sprzątaliśmy pod "moim" krzyżem, a na zakończenie pracy żona zgubiła klucze. Szatan chciał zepsuć naszą radość (znalazła je przechodząca). Później piliła do dobrego obiadu, a nie miałem najmniejszej chęci (nie jadłem tego dnia).

   Zobacz ile Bestia ma możliwości czynienia "dobra"! Właśnie pokażą staruszka, który codziennie ćwiczy przez 4-5 godzin...jak kulturysta. Nic w tym złego, ale zapatrzył się w to, co zniszczalne (skorupa orzecha lub kasztana).

   O 15.15 będę oglądał w TVN Turbo program: „Kwatery Hitlera”, gdzie pokazano jak żył - wysłannik sił ciemności - w ostatnich dniach wojny...w Berlinie miał podziemny pałac (podobny do tego, który ujawniono u W. W. Putina). Każdy wie, że popełnił w końcu samobójstwo, tak samo jak wierny mu do końca Goebbels z rodziną (dziećmi).

    Trafię też na pogaduszki redaktora Marcina Mellera, który przez 9 lat szerzył pornografię (Playboy), a teraz ma ciepłą posadkę w TVN. Kto kreuje te miernoty i dlaczego? Ogarnij tych, co nie wiedzą, co czynią: Kuba Wojewódzki, Kuba Wątły, Jan Hartman, Tomasz Grodzki...nie da rady wymienić nawet garstki.

    Przejdź wyżej, a zobaczysz piramidkę ludobójców na której szczycie jest obecnie klan kimoli z KRLD z pyzatym bożkiem. W Chinach nie wolno posiadać Biblii, ale mają partyjny Kościół chińskokatolicki. Taki jest też u nas Kościół polskokatolicki: kapłan może mieć żonę i dzieci (wyobraź sobie takiego w sutannie), spowiedź dla dorosłych jest ogólna, nie ma Eucharystii, nie potępiają LGTB+ oraz aborcji, wspomagają WOŚP Jurka Owsiaka w czerwonych okularach z zatrudnioną tam żonką Dzidzią (nepotyzm).

    „Kapłani” tego „kościoła” wyglądają jak nasi, a po wejściu do świątyni zmyli każdego podobieństwo do naszej. Co może dać każda inna wiara? Figurka Buddy (fetysz przyciągający demony), św. Jehowy, którzy nie uznają Pana Jezusa, reformatorzy Luter i Kalwin (brak Eucharystii, kultu Matki Bożej), a nawet państwo religijne (islam) z pragnieniem władzy nad światem.

    Zważ, że Pan Jezus dla braci islamistów jest prorokiem mniejszym ("późniejszym"). Powtarzam: "Nie ma Boga oprócz Jahwe". Udowodnij, że tak nie jest. Nie uczynisz tego "naukowo" nie mając łaski wiary. Sam zobacz, co z ludzkimi główkami wyprawia Książę Kłamstwa...

   Z jego inspiracji widziałem kiedyś W. W. Putina stojącego ze świecą w cerkwi. To prawie figura jakiegoś świętego apostoła. Dlatego nie pozwolili Janowi Pawłowi II poświęcić Rosji Matce Bożej. Nie wygrasz z takimi środkami ludzkimi.

    Przypomniał się film o wyczynach czerwonej zarazy: niszczenia cerkwi z wyśmiewanem popów i ich zabijaniem lub zsyłką do gułagów. Tak samo uczyniono z wymyślanymi wrogami dyktatury proletariatu raz kułakami...zabierano ich wprost z lepek, tak jak stali.

    Z obozów robiono propagandowe filmiki o resocjalizacji przez pracę opisywane przez czerwonego pisarza, Maksyma Gorkiego. Nawet pokazano szpital z pielęgniarkami w czystych fartuchach. Nikt nikogo tam nie badał, bo słabych wyrzucano na mróz i tam zostawali na zawsze. To był i jest system demoniczny w któym króluje kłamstwo z dotychczasowym mordowaniem tych, co nie z nami. Zważ, że Stalin dalej jest wzorem dla W.W. Putina.

    Jutro odmówię moją modlitwę, bo dzisiaj źle się czuję. Przepłyną tylko obrazy z mojego życia, a dodam, że Boga Ojca najbardziej ranią zawołani i wybrani...

         "Dziękuję Panie Jezu za ten dzień"...

                                                                                                                                  APeeL