Błękitne berety...

   Podczas brania prysznicu łzy zalały oczy z powodu przeszkody w bycia na spotkaniu z Panem Jezusem (śmiertelny upał), ale pomyślałem o Via Dolorosa prowadzącej na Golgotę. Ponadto napłynęło pocieszenie, że dzisiaj będzie łagodniej...faktycznie na placu kościelnym wiał chłodzący wietrzyk.

    Przypomniało się zdjęcie ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z przywódcą Turcji Erdoganem, który rozbudowuje Imperium Osmańskie 2.0 jako przeciwwagę dla Federacji Rosyjskiej. Nagle "ujrzałem" żołnierzy z całego świata, w różnych mundurach podających sobie ręce. Właśnie taką formacją (jedności w różnorodności) są pokojowe siły ONZ (błękitne berty)...

    Biją dzwony kościelne, nieustannie przesuwają się wskazówki wielkiego zegara, z głośnika płynie początek nabożeństwa do Najświętszej Krwi Pana Jezusa, a syn prowadzi swoją niesprawną matkę...większość wstydzi się tego. Wzrok zatrzymał gołąbek siedzący na szczycie krzyża, później będzie to para (miłość) i trzy przy figurze Pana Jezusa Frasobliwego.

   Pokój Boży zalał moje serce, a na niebie wzrok zatrzymał przelatujący samolot pasażerski. Znalazłem się pomiędzy Królestwem Niebieskim i ziemskimNabożeństwo i błogosławieństwo Monstrancją przekazałem za niebieskie berety, bo wielu z nich - w obronie pokoju na świecie - ginie lub zostaje inwalidami.

   W ich intencji będzie też Msza św. na której popłynie psalm o sprawiedliwości, a Eucharystia ułoży się w kielich kwiatu. Wróciłem odmieniony duchowo, chociaż ciało dalej było drętwe...mimo mocnej kawy.

    Dopiero następnego rana zrozumiałem, że jest to intencja polityczna, bo właśnie trwa cybernetyczna III Wojna Światowa z atakowaniem różnych instytucje o kluczowym statusie dla USA, RP i tych, które nie podobają się pragnących władzy nad światem. W siłach pokojowych ONZ powinny być informatycy (z całego świata, także wolontariusze), którzy prowadziliby wojnę z przestępcami w sieci.

   Federacja Rosyjska przestawia państwo na tor wojenny. Każda wojna jest od Przeciwnika Boga Ojca. Nie zrozumiesz tego bez ujrzenia sieci Belzebuba oplatującej zwiedzionych na całym świecie. Agentura sowiecka siedzi wszędzie, a zwerbowani przestępcy nie mogą zrezygnować, bo zostaną zabici. Nie pokonasz zaślepionych przez Bestię bez mocy nadprzyrodzonej!

    W tym czasie Jarosław Kaczyński otacza się ludźmi dobrymi (słabymi, typ zachowania B): przykładem takich jest Mariusz Kamiński, a nawet Zbigniew Ziobro. Walczy się też z ochroną zwierząt futerkowych i klatkową hodowlą kurczaków.

   Teraz najważniejszym wydarzeniem jest powrót Donalda Tuska...po co mu to było? Miał wszystko, mógł zaszyć się gdzieś, bo naród już go nie chce i grozi mu wywiezienie na taczkach. Przeszkadza mu III władza (TVN Info), gdzie brak Pietrzaka, Rewińskiego, Ziemkiewicza i Kokoszkiewicza.

   W. W. Putin chciałby posłać na nas bombkę wodorową...niech opisze o czym myśli od rana, dlaczego używa przewrotnego języka i co mu się śni? Nawet Turcy nie chcą z nimi rozmawiać.

    Ciekawe co na to wszystko powie prorok Adam Michnik, który zapowiedział, że: "palantom władzy nie oddamy"...wszystko się sprawdziło na Bronku z Ruskiej Budy oraz Rafale (czy Rafaeli im. ż. od Rafał). Piszę tak, aby go nie obrazić, bo uczestniczy w Paradach Równości, a publicznie nie ujawnił swojej orientacji seksualnej. Ostrożności nigdy nie jest za wiele, bo opcja o. Biedronia jest bardzo wrażliwa na dyskryminację. Nawet ich kobiety protestują przeciwko noszeniu staników (dobrze, że tylko tyle). 

    Przeczytaj mój zapis z 12.06.2021 (za tych, którzy nie wiedzą, co czynią). Czy prorok Adam odezwie się jeszcze, bo do trzech razy sztuka. Ja zrobiłbym rząd zgody narodowej w którym byłoby miejsce dla każdego pragnącego władzy. Zamykamy się i dyskutujemy bez końca z klauzulą tajności.

   Ofiary rękoczynów, bluzgów i grzebania w rzeczach osobistych...załatwiamy na miejscu. Wówczas nie byłoby obecnego podziału na rządzących i palantów...z ciągłymi krzykami u przesłuchujących ich dziennikarzy.

   Najbardziej ubolewam nad losem TVN24 ("cała prawda całą dobę"), której chyba nie przedłużą koncesji. Z czego będzie żyła "Stokrotka", bo buty nie idą (ma ich kolekcję). Trzeba będzie zrobić zrzutkę...

                                                                                                                     APeeL

 

 

 

Aktualnie przepisane...

22.04.1993(c) ZA NADUŻYWAJĄCYCH WŁADZY ZIEMSKIEJ

    Tuż po przebudzeniu popłynęła modlitwy za rodzinę i nawrócenie córki. W symbolicznym śnie szatan (wielki pies) trzymał ją w swoich łapskach. Wówczas pomyślałem. że wyrwę ją z tej opresji...poprzez wołanie do Boga Ojca! 

  W odwecie szatan napadł na mnie: przeszkadzał w spożyciu śniadania i modlitwie, a serce zalewał pustką. Później przysłał specjalny zestaw chorych (niby mało, ale cały czas napływali), a ja w tym czasie gadałem jak najęty (wada), w głowie miałem mętlik, a ciało spocone. Próbowałem wyjaśniać coś duchowo, ale nic nie wychodziło:

- proszę odbyć 5 pierwszych sobót dla Matki Bożej, która czeka na to...

-  bez Światła Boga Ojca nie odróżni się dobra od dobra prawdziwego, którego pragnie dla wszystkich pragnie Stwórca...także dla naszych rodzin, otoczenia, miasta, ojczyzny i świata.

    W tej udręce około 10:30 wzrok zatrzymała gliniana figurka Pana Jezusa,  którą podarowała mi pacjentka. W duszy nastąpiło drgnięcie, serce zalał pokój aż krzyknąłem: "Jezu!...Jezu!"

   Na ten czas wpadł kierownik pogotowia z pretensją o zlecenie niepotrzebnego transportu oraz transportowanie podobnie chorego. Nie miał racji, zatrzęsły mi się ręce, a po opanowaniu się zapytałem go: "czy pan jest lekarzem? Kogo pan broni...czyniąc takie dobro! Pomodlę się za pana, naprawdę pomodlę się". Serce zalała złość z niechęcią do niego, dyspozytorki i lekarza, który zakwestionował transport!

   Myśli uciekła do wielkich tego świata, którym szatan wpuszcza do serc nienawiść w trwającej wojnie w byłej Jugosławii. Poprosiłem Matkę Bożą, aby przyjęła ten dzień intencji pokoju z ustaniem tego bratobójstwa!

    Wróciły obrazy zbrodni (zsyłki dzieci polskich na Syberię) oraz  ludobójstwa Hitlera i Stalina. Trwa niszczenie ziemi, którą mamy czynić sobie poddaną, a dzisiaj jest właśnie "Dzień Ziemi". Te zdarzenia sprawiły odczyt intencji modlitewnej: za nadużywających władzy na ziemi!

    Pan pocieszył na działce, gdzie w budce zapaliłem lampkę przed Zbawicielem i pozycji medytacyjnej...wśród śpiewu ptaszków, zapachu ziemi i w słońcu popłynie różaniec Pana Jezusa w intencji mojej rodziny. "Panie Jezu daj radość żonie i spraw, aby córka ujrzała, co oznacza dom rodzinny oraz Twój Kościół, Jezu!"

    Radość i pokój zalały serce, a Pan Jezus sprawił, że ujrzałem to, co uczynił dla nas: "z miłości oddał Swoje Życie". Nagle zrozumiałem, że niezasłużone cierpienia mają wartość zbawczą...trzeba za nie dziękować.

  Przekazanie tego cierpienia sprawiło, że Pan Jezus  dał mi poczucie pragnienia oddania życia ze świat.  Zważ, że przed kilkoma godzinami moje serce było zalane diabelską nienawiścią!  To huśtawka pragnień duszy oraz kuszeń  z wydarzeniami ziemskimi.

   Tak właśnie przebiega bój duchowy w którym uczestniczę! W tym czasie będziemy pracować z sąsiadem działkowym, któremu mówiłem o prawdzie naszej wiary, ale on - jak przed laty - stwierdził, że jest to filozofia. Podobnie zbywa mnie kolega psychiatra, który na to ma jedno słowo: to nadprzyrodzoność! Niepotrzebnie rozmawiałem, ponieważ zapomniałem o dzisiejszych atakach demona.

     Dalej trwała huśtawka: modlitwy były przerywane atakami demona z przeszkadzaniem w skupieniu się. To naprawdę jest wielkie cierpienie, bo nie możesz wołać do Boga, spokojnie odmówić koronki do Miłosierdzia Bożego. Szatan wiedział, że ta intencja wyrywa Bogu jego agentów...pełnych nienawiści do wiary i Stwórcy, a także do Jego wyznawców!

    W domu zastałem smutną żonę, która jako jedyna nie brała udziału w strajku nauczycieli (rozkaz bezpieki), wielu z nich jest niezwykłymi bogaczami: mają sklepy, robią interesy, pracują dodatkowo w ramach rozrywki...

    Na dyżurze w pogotowiu wróciły obrazy nadużywania władzy ziemskiej:

- pijany ojciec przegonił rodzinę (badałem jego synka u babci)

- pijany zięć nie pozwolił zabrać ciężko chorego teścia (odoskrzelowe zapalenie płuc), ponieważ: "wiek...wie pan!". Chyba chodziło przejęcie jakiegoś majątku

- zwolniony kierowca karetki narzekał na sprawiedliwość kierownika

- ukarano posiadacza teczki z partii antybelwederskiej w której podobno miała być łapówka! Tak postępowała i postępuje władza wciąż ludowa...

    Z drugiej strony mam radość z odmawiania części radosnej różańca, bo akurat przejeżdżaliśmy obok sanktuarium. Ta radość powtórzy się później pod niebem pełnym gwiazd. Jakże piękne jest moje obecne życie. Nawet zostałem chroniony od wyjazdu do wypadku z zabitym chłopcem przygniecionym przez samochód. W tym czasie odmawiałem "św. Agonię" w intencji tego dnia.

  Na końcu dyżuru - padłem na kolana - w pokoju lekarza odmawiając koronkę do pięciu św. Ran Zbawiciela. Przykro mi z nasilenia śledzenia (trwa posiedzenie Senatu RP). Szkoda mi tylko ludzi, którzy tak wiernie "tuptają". Wiem, że także cierpią z tego powodu. Z Panem Jezusem było to samo, a to dla mnie łaska...zrozumiałe jest kuszenie ciała do buntu, który kasuje tę ofiarę.

                                                                                                                          APeeL