W TVP Info zagadał wszystkich rzecznik prasowy partii rolników z Marszałkowskiej...Miłosz Motyka. Powiem ci, że nie potrzeba nam żadnych kabaretów z wymyślanymi gagami, a nawet Lady Gaga...najlepiej sprzedającej się artystki.

    W poszukiwaniu "korzeni" rolniczych ("Kim jest Miłosz Motyka") w Wikipedii dano informację: "Forum Młodych Ludowców". To dziwne potraktowanie tak wybitnego działacza. Przy okazji wyskoczył Lucjan Motyka budowniczy ustroju sprawiedliwości społecznej ("od Cyrankiewicza do Cimoszewicza"). Wejdź i rzuć okiem, bo dopiero ten wymaga wiecznej wdzięczności.

    Bardzo podobny życiorys ma największy działacz czerwonego samorządu lekarskiego, a jest nim hrabia Konstanty Radziwiłł, który ma podobny życiorys...nie przypuszczałem, że też tak barwny.

  Jako ekspert działał na wszystkich frontach (wcielenie Lucjana Motyki)...nawet był wiceprezesem Związku Dużych Rodzin. Wejdź i rzuć okiem w Wikipedii na jego wyczyny ukoronowane orderem odrodzenia Polski radzieckiej z wskoczeniem dzięki Bezpiece na senatora RP. Mało mu wszystkiego...więc zrobili go wojewodą mazowieckim! Jednym słowem "nasz człowiek". Rodzi się pytanie: czy ma jeszcze pr. wyk. zawodu lekarza, bo nie pracuje w tym zawodzie od 5 lat.

  Tak zatroskany o wszystko, "przebiegły" sądowy prowadzi równocześnie własny interes... https://www.przychodniaradziwilla.pl/

https://www.znanylekarz.pl/konstanty-radziwill-2/lekarz-rodzinny-biegly-sadowy/warszawa  

   W 2007 roku  - jako "teolog" z diabelskiej łaski i "psychiatra jasnowidz" - stwierdził zaocznie, że moja łaska wiary to choroba psychiczna, a jest katolikiem. Napisał to sam do siebie, bo był wówczas prezesem Naczelnej Izby Lekarskiej, a jednocześnie wiceprezesem Okręgowej Izby Lekarskiej w W-wie (2001-2010). W tych dwóch strukturach miał równocześnie 25 funkcji! 

   To wyjaśnia dlaczego stanął po stronie psychiatry powalającego krzyż Pana Jezusa! https://www.radiomaryja.pl/informacje/sad-okregowy-w-gdansku-trojanowscy-zniewazeni/  

    Zapis zacząłem od końca dając tylko przykłady dwóch rodaków, bo dzisiaj POlacy w Sejmie RP podnoszą larum jak po dopalaczach, bo zakochali się w TVN; "Cała prawda całą dobę"...po dodaniu, że "ruska". "Stokrotka" zostanie bez pracy...w mieszkaniu z reprywatyzacji ze zbiorem butów. Kochający ZSRR płaczą z powodu krzywdy, którą czynimy USA. Wprost grozi nam wojna światowa. To zwykłe kołtuństwo polityczne...

   Wychodząc na Mszę św. wieczorną pomyślałem o intencji modlitewnej, aby w drodze modlić się. Dziwne, bo nieopatrzne "otworzył się" zapis: za głupiejących na starość. Tak nadeszła pomoc w ofiarowaniu tego dnia...

   Podczas Mszy św. stałem na zewnątrz, przed krzyżem na wprost Ołtarza świętego. W Słowie (Pwt 34, 1-12) Pan doprowadził Mojżesza do ziemi obiecanej, która pokazał mu z wysokiej góry: "pozwoliłem ci zobaczyć (...), lecz tam nie wejdziesz". Mojżesz, wierny sługa Pański umarł w wieku 120 lat i "nikt nie zna jego grobu aż po dziś dzień"! 

    Ja w tym czasie zawołałem: "Panie trzymaj mnie jeszcze, bo  wszystko chcę opracować i rozgłosić dla Twojej Chwały". Tak to było, abyśmy dzisiaj ujrzeli, że celem naszego życia jest Prawdziwa Ziemia Obiecana...otwarte przez Pana Jezusa Królestwo Boże.

   Nawet teraz, gdy to zapisuję wstrząs przepływa przez serce i ciało, a w oczach kręcą się łzy. U mnie jest to test prawdy...

    Pan Jezus w Ew (Mt 18, 15-20) dał radę, aby brata, który zgrzeszy przeciw nam:

- upomnieć w cztery oczy

- jeśli nie posłucha uczynić to z dwoma lub trzema świadkami

- jeśli to nie pomoże donieść Kościołowi

- "A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik".

   W dzisiejszej intencji odmówiłem koronkę do Miłosierdzia Bożego i moją modlitwę (1.5 godz) oraz ofiarowałem Mszę św. z Eucharystią, która ułożyła się w formie kielicha kwiatu.

    Napiszę informację z prośbą do proboszcza z parafii kolegi Konstantego Radziwiłła, bo - jako poganin i celnik - narobił wiele zła. Jego "wielkość" wyjaśnia dlaczego wszędzie mnie zbywano...nawet przestraszył się go marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski.

                                                                                                                                      APeeL