Św. Rocha

    Pan jest dobry, bo dał błogi sen do 9.00. Padłem na kolana prosząc, aby Bóg Ojciec był ze mną w tym tygodniu, pomagał mi w opracowywaniu dziennika oraz w mojej walce z wadami (gadatliwością).

   Wstydzę się mojego życia...szczególnie po łasce zawołania i wybrania, ale nie możesz zmienić się nagle, bo jesteś na liście proskrypcyjnej u Belzebuba i władzy wciąż ludowej.

     Dzisiaj jest wspomnienie św. Rocha (1346 - 1376) od "morowego powietrza", patrona naszej parafii, a zarazem lekarzy i niesłusznie oskarżonych (posądzono go o szpiegostwo i zmarł w więzieniu).

    Trudno jest mi żyć w tym świecie wiedząc, że istnieje Królestwo Boża, a zarazem widząc czym przejmują się ludzie (oszukani przez Belzebuba);

- W TVN od rana płaczą nad swoim nieszczęściem (brak przedłużenia koncesji), ale wciąż promują "samych swoich"...w tym Radka Sikorskiego z ferajną spod budki. Tego słomianego straszaka wciąż zaprasza babcia "Stokrotka"...zamiast nagrać go i puszczać w odpowiedniej chwili.

   Nie może pogodzić się z utratą władzy: wybuchnie kiedyś na wizji z powodu złości. To przez niego upadł Kabul, bo zawracał głowę prezydentowi mocarstwa światowego stacją TVN mającą biuro w pokoiku na lotnisku.

   Zapomniał biedak słowa proroka Stefana Niesiołowskiego: jak PiS wygra wybory to będzie robił, co zechce.

- Przypomniano gnębionych (wyganianych za miasto i kamienowanych) "spółkujących inaczej", którzy pragną usankcjonowania ich "małżeństw". Działacz był otoczony dziewuszkami, aby złagodzić szok. Ordo Iuris przysłało list, że UE będzie odbierać dla nich nasze dzieci. To wyjaśnia informację posłanki PO, że w ich małżeństwach "rodzi się" tyle samo dzieci, co w stworzonych przez Boga.

    Obnoszą się z obłędną ideologią, bezwstydnie promują swoje fanaberie seksualne z szerzeniem zła w Paradach Grzeszności. Przy okazji napadają na Domy Boga Objawionego z małpowaniem procesji eucharystycznej ("boska" wagina zamiast Monstrancji) i odprawianiem Mszy św. przez nomen omen "biskupa" Niemca...

- Trwa atak braci Żydów oraz POlaków (Artur Łącki) wskazujących, że zbrodnie hitlerowskie były wynikiem naszego antysemityzmu .

- Podczas inwazji islamistów...codziennie na wyspę Lampedusa przypływają setki imigrantów (w ciągu dwóch ostatnich dni 2100), co stanowi okazję do przemycania terrorystów z ich sieci oplatającej cały świat.

- W TVP Historia będzie wstrząsający film dokumentalny "Kissinger", w którym Henry Kissinger sekretarz stanu w rządzie Richarda Nixona mówił o kulisach rozmów z Chinami i Rosją. Pokazano też ucieczkę Amerykanów z Wietnamu, która jest powtarzana obecnie w Afganistanie.

     Na Mszy św. wieczornej popłyną słowa (Sdz 2,11-19) o synach Izraela, którzy opuścili Boga Jahwe "i poszli za cudzymi bogami (...) służyli im i pokłon im oddawali, nie wyrzekając się swych czynów ani drogi zatwardziałości". Za to spotkał ich ucisk ogromny...

    Natomiast Pan Jezus w Ew: Mt 19, 16-22 wskazał na drogę prowadzącą do życia wiecznego. Tam była mowa o Dekalogu oraz rozdaniu majętności biednym, ale dzisiaj jest to Msza św. z Eucharystią. Inaczej nie można wejść na drogę świętości...

    Ksiądz proboszcz w kazaniu mówił o celu naszego życia...powrocie do Królestwa Bożego, ale nie wspomniał o Szatanie, bo "byłby zadowolony". Sam zobacz: istnieje Niebo, błogosławieni i święci, a nie ma Piekła z demonami.

     Przecież wczoraj przekazano w Apokalipsie opis Smoka. Proboszcz czyniąc "dobro" zszedł na śmieci, które nas zalewają i ekologów z ich ideologią. W tym czasie nie wspomniał o Chlebie Życia dla naszych dusz, który otrzymujemy na każdej Mszy św.!

    W naszej wierze nie wolno mówić o duszy (nie ma nic w Biblii) oraz co jest z nami tuż po śmierci...nie usłyszysz też słowa o naszym śmiertelnym wrogu, Księciu demonów. Jest to jego zakaz ujawniania Piekielnej Bezpieki, bo istnieje tylko zło i dobro.

   Pojawiła się refleksja dotycząca przywódców Państwa Islamskiego, którym Książę demonów podsuwa władzę nad światem. Nie widzą, że w tym czasie mają zabieraną wolną wolę...jedyny dar Boga Jahwe ("Ja Jestem").

    Eucharystia sprawiła słodycz i pokój, ekstazę w której pragniesz mówić tylko o życiu wiecznym naszej duszy na którą z tęsknotą czeka jej Stwórca, Deus Abba.

    Zapisuję to o 4.00 rano, trwa ulewa, wstrząs przepływa przez ciało, a ucisk przez serce z wyciskaniem łez. To wynik współcierpienia z Panem Jezusem (zagłada ludzkości).

    W tym trudnym czasie nie widać naszych przywódców w Świątyni Opatrzności Bożej...

                                                                                                                                        APeeL

 

 

Aktualnie przepisane...

27.01.2005(c) ZA TYCH, KTÓRYM ODPUSZCZONO WINY...

   Ta intencja jest także za mnie. Nie planowałem wolnego dnia, ale w prowadzeniu przez Pana wziąłem urlop. Od kilku dni napływała bliskość Królestwa Niebieskiego z poczuciem Miłosierdzia Bożego.

    Zbliża się 60 r. rocznica przerwania holokaustu w Oświęcimiu. W ręku mam relację położnej Stanisławy Leszczyńskiej, która przyjmowała tam porody. Jakby na znak będzie u mnie s. zakonna.

   W "Gaz. wyb." wzrok zatrzymał tytuł art.; "Skrucha, pokuta, przebaczenie", a podczas kazania biskupa Józefa Zawitkowskiego na Mszy św. radiowej...płakaliśmy z żoną w oddzielnych pokojach.

    Tam też były słowa o lustracji: trzeba zrobić rachunek sumienia, zadośćuczynić ludziom i Bogu z przystąpieniem do Sakramentu Pokuty. My jednak bierzemy wszystko po ludzku. W tym czasie z kasety popłynie pieśń: "Nasz Pan jest Dobrym Pasterzem", a łzy zaleją twarz. Z serca wyrwało się: "O! Panie jesteśmy wszyscy przed Tobą, szukający Ciebie...z Magdaleną, Piotrem i Łotrem".

    Mimo bycia na porannej Mszy św. napłynęło pragnienie ponownego spotkania z Panem Jezusem. Chodziło o ofiary holokaustu, którzy przeklinali Boga! Wielu pyta dotychczas: gdzie był Bóg? A gdzie były siły ziemskie, które wiedziały o tym straszliwym ludobójstwie...zresztą od tego czasu było już kilka takich i to wcale nie mniejszych!

    Szatan natychmiast zaczął swój taniec: "poleżę i odpocznę", a ze strony Bożej pojawił się obraz Sakramentu Pokuty oraz stojących "za karę" na mrozie oraz błogosławiona, która bez żadnej zapłaty pracowała dla Pana, dzień i noc!

    Nie planowałem spowiedzi, ale trafił się kapłan. Nawet wspomniałem o ofiarach holokaustu, który będzie trwał do końca tego świata (w różnej formie: wyzysk, brak pracy i zabijanie - przy byle pretekście - na różne sposoby).

   Po ponownym przyjęciu Ciała Zbawiciela zapaliłem lampki pod krzyżem, a później w krótkim śnie szedłem umyty nową drogą na cmentarz (symbol oczyszczenia duszy). Bardzo zimno, także na uroczystościach w Oświęcimiu, gdzie władze zapalają lampki, pokazuje ich telewizja, ale w przemówieniu prezia nie wymieniono ofiary o. M. M. Kolbe...wspomniano o więźniu Józefie Cyrankiewiczu.

    Nie mogłem do końca odczytać intencji, ale z radia Maryja popłynie Modlitwa Pańska ("Ojcze nasz"), gdzie w serce wpadną słowa o odpuszczeniu win. Wcześniej prosiłem Boga Ojca, aby zamknął mi oczy na działanie moich prześladowców!

    Jakby na znak trafię na dziadka z zaćmą (w Łodzi ten zabieg robią w kilka minut). Na dodatek w "Rycerzu Niepokalanej" będzie art. o kapłanie, który tak jak ja potrafi odczytywać znaki Boże. Wie, co oznacza jego powołanie: jest pośrednikiem w naszym zbawianiu!

   Jeszcze program telewizyjny: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" z moim zawołaniem do syna, który zaginął bez wieści: "gdzie jesteś?"

     Po odpuszczeniu winy stajesz się nowym człowiekiem, wracasz do pierwotnej świętości. Piszę to, a w gazecie jest artykuł o więzieniu i więźniach! W moich oczach pojawiły się łzy: tak chciałbym być wśród nich, leczyć, dawać świadectwo, namawiać do zmiany życia...z uzyskaniem prawdziwej wolności (Dzieci Bożych)!

    Trzeba przeprowadzić "generalny remont", to co stare i złe wyrzucić "na złom" oraz "usunąć z oczu zaćmę"...wyprosić u Boga zdjęcie zasłony!

                                                                                                                               APeeL