Apokalipsa już trwa...

    Zapytasz, co taki jak ja myśli o obecnej sytuacji na świecie, a szczególnie na granicy polsko-białoruskiej? Ja patrzę na wszystko z góry (od Boga Ojca i Szatana), a to sprawia widzenie całego świata i ludzkości. Książę tego świata to upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji, który na każdego ma inne metody. 

   Na tle obecnego zamieszania na świecie + trzęsienia ziemi na Haiti (milion ludzi w opresji) możesz ujrzeć marność naszego bytu oraz nasze ludzkie sukcesy (olimpiady, zdobywanie szczytów, itd), a nie można poradzić sobie z pożarami, powodziami, huraganami, tsunami. Wszystkie te kataklizmy są wymieniane także przez Pana Jezusa. To dopiero namiastka Apokalipsy, która już trwa...

    To wszystko jest dla mnie proste i śmieszne, a nawet kapłani nie widzą, że są celem księcia i nigdy nie wspomną o kuszeniu z własnego doświadczenia. Zważ, że Lucyfera (Księcia "Jasności"), dzisiaj Lucypera (Księcia Ciemności) uznaje judaizm i islam. To przyczyna całego zła na ziemi.

   Bestia wie, że jest niebo, a my jesteśmy dziećmi Boga Stworzyciela dlatego chce nas zabić. Szatan wie, że jego czas się kończy i spieszy się z potopem grzeszności. Najlepsza byłaby zagłada całej ludzkości, bo wówczas 99% dusz trafi do Czeluści, jego królestwa chyba podziemnego, gdzie - w smrodzie i krzyku jak chlewie z widokiem demonów (człowiek umarłby na sam widok takiego) - spotkasz Stalina (wzór dla W. W. Putina), Hitlera i dusze naszych sprzedawczyków. Wynika to z tego, że duszy nie można zabić...stąd jest to wieczne cierpienie.

   Pragnący władzy nad światem zacierają ręce, talibowie szykują się do zawieszenia flagi na Watykanie, a właśnie dzisiaj tęczowa zaraza "pielgrzymuje" po Częstochowie.

    Ostrzegam, bo każdy ma wolną wolę: u nas jest wyższa odpowiedzialność niż u zniewolonych w Korei Północnej, Chinach, gdzie każą za posiadanie Biblii oraz w islamie (zabrana wolna wola). Jaki jest cel twojego życia? Na co czekasz z nawróceniem? Kto uwierzy w Pana Jezusa ten będzie zbawiony. Wracaj szybko do wiary, bo jeszcze tej nocy możesz być zimnym trupem, a twoja dusza stanie przed Trybunałem (nie takim jak w UE), ale przed własnym sumieniem.

    Po wyjściu do garażu podziękowałem Bogu, ponieważ zmieniłby się przebieg całego dnia, a jeszcze nie wiedziałem, że będzie dotyczył śmiertelnego boju duchowego nad nami.

     Na początku Mszy świętej przypomniały się dyskusje w TVN Info. Teraz mamy nauczycieli (typu "ja cię nauczę") zwodzących z Autostrady prowadzącej do Królestwa Bożego. Doznałem szoku z powodu ich fałszywego miłosierdzia ze wskazywaniem na Biblię...pragną zbawić świat kosztem naszej ojczyzny? Trzeba prosić Boga o miłosierdzie dla siebie, bo idąc ku zgubie duszy prosimy się o śmierć i to wieczną. 

    Napisałem do TVP Info, aby nie zapraszali "wariatek" do dyskusji...takich jak pani Anita Sowińska, która ma tylko lewą półkulę. To "Marta Lempart", pies na naszą wiarę, a nawet ojczyznę, która cytuje Biblię i mówi o miłosierdziu nad przywożonymi za forsę "imigrantami", którzy wymagają wody i jedzenia.   

  Nie powinno się z takimi dyskutować, bo nie dopuszczają do głosu i stosują demoniczne argumenty z pytaniami typu: psa pan napoi, a to nieszczęśliwi ludzie (chodzi o nieszczęśliwych imigrantów)? Tak, nieszczęśliwi bo wpadli w pułapkę, a nawet potrzask. Zapłacili kupę forsy...na pewno mieli obiecane mieszkania i pracę, a reprezentujący ich powiedział: w imię Allaha. Zapytam: za jakim głosem poszli? 

   Czerwony dziadek Aleksandr Łukaszenka chce się dorobić  na nieszczęściu ludzkim. Gość wyraźnie zdradza objawy uwiedzenia przez Szatana: szkodzić, szkodzić i jeszcze raz szkodzić, aby przejść do historii. Jutro znajdzie się po drugiej stronie w łachmanach, śmierdzący siarką...sam siebie oceni, że jest niegodny nawet Czyśćca. To wielka naiwność duchowa i polityczna jako wynik sprzedajności diabłu!

   Przecież już to przerabialiśmy budując ustrój "sprawiedliwości społecznej"...przy ich udziale. Zapomnieli biedacy, że komuniści takie przerzuty na wrogi Zachód robili na całymi latami z listami np. pięćdziesięciu o tym samym nazwisku i imieniu!

    Znacie z Sejmu RP nijakich typu Gowina, nasłanego Banasia oraz klub czarownic z Katarzyną ("kataryną") Lubnauer, Iwonę Śledzińską-Katarasińską, Joannę Scheuring-Wielgus, Kamilę Gasiuk-Pihowicz i matką Joannę od demonów...wyrzuconą z SLD. Już niedługo staną przed Obliczem Boga naszego. Co tam wyjąkają?

   Dalej są po stronie uciśnionych (Parad Grzeszności) z wcześniejsza nadzieją, że Parada Ulicznic wywróci demokratycznie wybraną władzę. Przecież prorok POlak, Stefan Niesiołowski powiedział: jak PiS wygra wybory to będzie mógł robić, co zechce!

     W czytaniach Rut późniejsza matka Obeda ojca Jessego, ojca Dawida (Rt 2) poszła zbierać kłosy na nie swoim polu za żniwiarzami. Wielu pogan tak czyni. 

    Natomiast w Ew (Mt 23, 1-12) Pan Jezus przestrzegał przed władzą: wówczas przywódcami religijnymi, ale to jest aktualne w odniesieniu do świeckich: nie naśladujcie ich uczynków, "Mówią bowiem, ale sami nie czynią. Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać". Tutaj pasuje tez przekaz...

     Pan Jezus powiedział do Żydów w świątyni: „Kim jesteście? Pytam was o to. Postawcie sobie to pytanie w głębi waszych serc. (...) Wy chociaż wiecie już, kim jesteście, nie powiecie tego. (...) Nie możecie więc Mnie kochać i nie potraficie iść za Mną ani Mnie rozumieć. (...) Ja nie mam was nigdy w nienawiści (...) Wy nie rozumiecie, co znaczy naprawdę znać Mój głos; nie mieć wątpliwości, co do jego pochodzenia; rozpoznawać go pośród tysięcy innych głosów fałszywych proroków, jako prawdziwy głos pochodzący z Nieba”. *

   Siostra właśnie śpiewała o miłości Boga i Pana Jezusa, która przemienia świat. Nie ma innej drogi, bo nie da się nawrócić na prawdziwą wiarę talibów, naszych czerwonych i różowych trwających w odwróceniu od Boga, a także dyskryminowanych "spółkujących inaczej", którzy właśnie będą paradowali w Częstochowie (300 osób z całej Polski)!

   Nie przemienisz Putina i Aleksandra Łukaszenki, prowokatorów z KGB, którzy od 100 lat ćwiczą się w czynieniu zła. Młodzi wyznawcy RP Ludowej nie widzą tego, a senator Grzegorz Napieralski z serca chce otworzyć granicę, a starzy wyjadacze celowo jątrzą i pochylają się nad uchodźcami po stronie ukraińskiej!

   Jurij Bezmienow w filmie z 1983 r. „Jak napaść na państwo?" wyjaśnia, że współczesna wojna to nie działania zbrojne. Narody żyły sobie w spokoju, a pragnący władzy nad światem ćwiczyli się w szkodzeniu. Przecież mieliśmy atak cyberprzestępców.

   U nas szefami różnych służb stają się politycy po wyborach. "Ty będziesz od rolnictwa, a ty jako minister wojny". Mariusz Kamiński wcześniej nie słyszał o takiej możliwości, a już 15 lat temu taki zainstalował mi w komputerze programy szpiegowskie, telefonem "smoleńskim" sfilmował mieszkanie, nagrał kod przy bankomacie, a później skasował mi stronę internetową.

   Teraz w zakładzie, w mojej obecności skopiowano zawartość mojego komputera. Takich hołubiła poprzednia władza, która ma się dobrze...nadal przedstawiając sprawców takich zbrodni. Napłynęły słowa, które chciałbym powiedzieć w tym miejscu do Donalda Tuska, bo chce zbierać kłosy nie na swojej ziemi:

   "Bracie! Nie pchaj się na śmierć, trzeba zająć się wnuczkami i rodziną, bo marnieje pan w oczach. Niech pan nie podpala Polski. Szatan kusi pana władzą (to jego broń neutronowa): wszystko panu daje, a teraz zalewa pana serce pragnieniem królowania w naszej ojczyźnie. Każdy ma swój cza...pana już minął. Niech pan nie słucha klakierów typu BB! Trwa pan w tym czasie w odwróceniu od Boga.

   Eucharystia zwinęła się i zamieniła w mannę z nieba. Słodycz i pokój zalały serce i trwała wiele godzin. Po wyjściu "na miasto" odmówiłem moją modlitwę (1.5 godz.) w intencji tego dnia...

                                                                                                                       APeeL

*„Poemat Boga-Człowieka” Maria Valtorta ks. czwarta cz. szósta str. 286-287 Vox Domini