Dzisiaj nie pojechałem na Mszę św. wieczorną "dla przestraszonej żony", bo jest słaba w wierze w pomoc Boga Ojca. A przez ostatnie dwa dni Eucharystia ułożyła się pionowo wzdłuż jamy ustnej. To oznaczało ewidentną pomoc Boga Ojca czyli "My"...

    W związku z apelem Jarosława Kaczyńskiego, abyśmy strzegli się agentury w skrócie przypomnę, że w Rzeczpospolitej mamy...

władzę ustawodawczą tworzącą prawo czyli Sejm RP i Senat RP (jeżeli obradują razem, mają status Zgromadzenia Narodowego)

władzę wykonawczą, która wykonuje ustanowione prawo (Prezydent, Rada Ministrów oraz administracja rządowa)

władzę sądowniczą sprawowaną jest przez sądy i trybunały sądownicze

mass-media ("gazeciarzy"): "ukryta prawda całą dobę", "kłamią, kłamią...nawet jak śpią to kłamią"

psychiatrię z systemem zmyślania "chorób" (psychuszek) u tych, którym nie podoba się władza

   Jak udowodnisz, że jesteś zdrowy psychicznie, gdy poczucie choroby - to choroba, a jej brak - to pewna choroba. Powtarzam wielokrotnie, że trzeba odpowiadać: nie wiem, bo nie jestem psychiatrą!

    Dzicy ludzie ze Wschodu, wysłannicy szatana długo ćwiczyli się w czynieniu zła i dalej to czynią...zostawili u nas "długi ogon". Nie pokonasz ich, ponieważ dysponują inteligencją upadłego Archanioła.

   My jesteśmy dziećmi Boga stworzonymi na Jego Obraz i Podobieństwo. Dlaczego poszliśmy na "swoje" i dopiero po śmierci mamy wrócić do swojej Wiecznej Ojczyzny? Tłumaczy to grzech pierworodny. Szatan został definitywnie usunięty z Królestwa Bożego...wie, co utracił raz na zawsze.

   Jego kamraci źle się czują w czeluściach piekielnych dlatego po wyjściu na ten świat szukają ludzkich ciał, a przegonieni zamiast powrotu do Piekła wolą wpaść w świnie.

    Pomyśl teraz o kolegach psychiatrach radzieckich, którzy mogą to przeczytać...łapie się taki za głowę z krzykiem rozpaczy, nawet nie wie jak to nazwać. Na pewno lepiej zniósłby brednie kolegi internisty Andrzeja Brodziaka (nie uznaje istnienie duszy).

   Wróćmy do agentury. Celem bolszewizmu jest opanowanie świata z dążeniem do państw agenturalnych. Przykładem realizacji tego celu jest KRLD, gdzie widzimy uwielbienie pyzatego bożka (po odebraniu poddanym wolnej woli).

  Każdy normalny człowiek myśli, że agent chodzi w czarnych okularach i jeździ Mercedesem, a to jest cała korporacja sprzątaczek w urzędach, sekretarek przyjmujących faksy, maile i telefony (nie połączy taka z prezesem bez zezwolenia).

    Ciekawe byłyby pamiętniki tow. Putina, którego Szatan zalewa "mocą", wskazuje na "szukanie wrogów", a w końcu zaczyna straszyć wszystkimi wokół. Ich napisanie jest niemożliwe, bo to straszy więzień swojego systemu. Tak będzie aż do śmierci z wyjściem z ciała śmierdzącej i czarnej duszy.

   Nie będę kontynuował działań tego "państwa w państwie", które obsadza stanowiska także biskupów i proboszczów. W odpowiedniej chwili "ujawnia się" okropności czynione przez kapłana - agenta. Pomyśl o wszystkich takich...w tym w sądach, gdzie teraz jest rozkaz szkodzenia Polakom (dlatego trwa opór w stworzeniu sędziów pokoju).

     Pani prokurator na zestaw naruszeń moich praw (zebranych przez prawnika) przysłała mi zalecenie, abym w zastosowanej psychuszce "leczył się". Później schowała się, ale przy odwołaniach pisma odsyłano do niej. To jest bardzo "sprytne", ponieważ nie możesz odwołać się wyżej.

   W końcu dochodząc swego stajesz się naprawdę chorym. Dlaczego nie ma u nas brygad szybkiego reagowania? Wystarczy obejrzeć wszystkie programy interwencyjne (tylko z jednego dnia), a uzyskamy obraz kacyków wszelkiej maści i decyzje sądów, które mogą zrobić z każdego przestępcę.

    Tak na podstawie konfabulującej dziewuszki (dalej dziewicy) z pięciu mężczyzn zrobiono pedofilów (wśród nich właściciela wielkiego sklepu). Jakim czerwonym agentom nie spodobali się? Dlaczego sędziowie są trzecią władzą jeżeli są niezależni? Nie można takiego zwolnić z pracy. Może go usunąć tylko czerwony samorząd zawodu zaufania społecznego...tak jak w wypadku lekarzy.

    Kto usunie Tomasza Grodzkiego, którego wyściskał prof. Andrzej Matyja prezes NIL, a pod nim jest cała piramidka wprawiona w metodach Łukaszenki. "Rozmowa kontrolowana" i nagrywana - dobrze, ale dlaczego nagrywa się badanie i pisze anonimy ("ode mnie").

     Nie wygramy bez Boga Ojca z upadłym Archaniołem, gdzie terrorystyczny zamach na naszą ojczyznę to "kryzys humanitarny", a napad na Krym był wynikiem referendum ("sami prosili się o to").

    Zakończę ten zapis informacją o przewadze czerwonych (Chin i Federacji Rosyjskiej), którzy opanowali piątą generację sieci komórkowej (5G). Zobacz jak Szatan wykorzystuje dobro ofiarowane nam przez Boga...do wojny elektronicznej.

     Prezes Jarosław Kaczyński rzucił słowa na wiatr...

                                                                                                                          APeeL