Motto: Jasiowi siano wychodzi uszami...

    Zdziwiłem się natchnieniem, aby wejść na blog Jana Hartmana www.polityka.pl gdzie był wpis z 11 listopada: Czy Polska jest niepodległa? To była wielka pomoc, bo kocham moją ojczyznę i od Boga Ojca widzę, co wyprawiają idący "na hańbę i "ku wiecznej odrazie". Przy okazji trafiłem na jego dwa wpisy:

8 lis 2020 Duda ma słomę w butach

9 paź 2014 Dekada bez mędrca...zacytuję tylko jednio jego zdanie świadczące o buractwie: "Neutralizacja semantycznej przemocy jest zajęciem perpetualnym, nigdy się niekończącym. Hydrom spetryfikowanych znaczeń i związanych z nimi form władzy wyrastają wciąż nowe łby, które na nowo trzeba odcinać". Pisze po swojemu, abyś nic nie rozumiał...

    Komentator Kagan napisał o nim, że jest to "mocno chamowaty nieuk z prowincjalnego pseudouniwersytetu, gdzie każdy ćwok może dziś za kilkaset euro kupić sobie doktorat".

   Wróćmy do zatroskania tego demonicznego sługi Bestii o nasze dobro. Nikt mu nie poradzi, ponieważ jest opętany intelektualnie i nie wolno z takimi dyskutować (ma inteligencję od upadłego Archanioła w...czynieniu zła). Jej głównym celem jest nasza wiara, patriotyzm, tradycyjna rodzina czyli polskość.

    Nie wytłumaczysz tego bez ujrzenia boju duchowego, którego przywódcą w naszej ojczyźnie jest Jan Hartman profesor demonologii mający nadprzyrodzony kontakt z Belzebubem.

   Ten diabelski syn powtarza wciąż, że jesteśmy pod okupacją Watykanu (daniny i hołdy) z wykonywaniem Prawa Bożego. To mason hołubiony przez czerwonych i kolorowych, który nie krytykuje kazirodztwa i wszelkich ohyd spustoszenia w Oczach Boga.

   Nie jesteśmy wolni, ponieważ trwa reżim Jarosława Kaczyńskiego, a dla tego tłuka politycznego demokracja to donosiciele żądający kar za "napad" na czerwoną mafię sędziów oraz zalecenie natychmiastowego zamknięcia Turowa (zatruwanie ludzkości CO2) z kłaniającym się w dziękczynieniu, nadętym burkiem Radziem Sikorskim. Obrzydliwość...aż chce się wymiotować przez okno.

   Dalej tłumaczy jak krowie na granicy, co oznacza dla nas "wolna Polska" otoczona czerwonymi terrorystami  z naszym znęcaniem się nad biednymi "turystami". Dalej dziadyga zarzuca, że rozbijamy EU dla dobra Putina, a 11 listopada lży się Niemców i Żydów. Nie widzi, że sam jest polakożercą, który powinien zapisywać swoje demoniczne wynurzenia z celi więziennej.

     Czyni to świadomie sfrustrowany, że nie będzie mógł prowadzić Marszu Grzeszności i następnego Puczu Ulicznic. Trzeba być naprawdę pukniętym, aby takich jak ja nazywać ultrakatolickimi faszystami. Przy okazji wypomina naszemu narodowi cechy: niewolnictwo, warcholstwo, przemoc, ciemnotę, bigoterię, korupcję, nieudolność i awanturniczość". To wprost Władymir Żyrinowski, który przywita kwiatami wyzwolicieli. 

   Udaje zatroskanego, ale wykorzystuje swoją wiedzę do plucia na Polaków. Wg niego to: "Wulgarni troglodyci, drący się jak bydło w jakimś szale nienawiści i pychy, jak to będą wieszać komunistów i co tam jeszcze zrobią z Żydami (...) Nawet kosze na śmieci trzeba im usuwać z drogi". 

    Zapomniał wół, jak cielęciem był. Nie przeszkadzała mu Lemparcica z hasłem "Wyp...lać". Dlaczego pozwala się takiemu notorycznemu przestępcy na podżeganie do wojny i to w czasie, gdy trwa napad terrorystyczny na naszą ojczyznę. Na zakończenie jego szału Jasio z sianem w uszach pisze:

    "Zgnębione, ośmieszone polskie państwo, które stało się pastwą cynicznych i zaburzonych gangsterów, ledwie już zipie w tym notorycznym upokorzeniu. Jednego dnia zabija w policyjnych katowniach, drugiego torturuje kobiety i dzieci na granicy, aby zyskać poklask najbardziej zdemoralizowanych nizin społecznych, a trzeciego maszeruje ze swoimi pupilkami od Bąkiewicza. A premier tej żałosnej, moralnie upadłej dyktatury świętoszków-złodziejaszków ma czelność ogłaszać (...)".

    Jako opętany nie zapomniał wskazać, że zdrajcy składali przysięgi "swoim papieżom". (...) Kościół jest obcym państwem, a jego wpływy są wpływami obcej potęgi. (...)

    Czy Jasio jest agentem wpływu przed którym przestrzegał Jarosław Kaczyński? Jeżeli tak, a świadczy o tym promowanie go przez portal Polityki...to dlaczego nie jest aresztowany?

                                                                                                                   APeeL