W TVN płakali z powodu rezygnacji doradców ministra od żółtej zarazy...wyniku wybuchu bomby biologicznej. Towarzysze chińscy nie mieszczą się w swoim kraju, nie pomogła też zasada jednego dziecka...

   Wcześniej zwalili wszystko na nietoperze, które faktycznie są  symbolem strachu i śmierci, a zarazem ucieleśnieniem sił zła oraz ciemności. Jaka jest wina tego cudownego zwierzęcia, które "widzi uszami" (fale ultradźwiękowe).

   Natomiast ludzkość nie widzi plagi egipskiej (Apokalipsa już trwa), ale Pan Bóg nie chce naszego nieszczęścia tylko przebudzenia...przecież tak było z prowadzeniem narodu wybranego. Piszę to, a pokazują chmurę szarańczy o wielkości 60x40 km!

   Prof. Jan Hartman zarzuca, że teraz katolicy są wybrańcami. Tak, ale do cierpienia, bo naszym zadaniem jest zbawienie siebie i najgorszych grzeszników! "Ojcze! Wybacz im, ponieważ nie wiedzą, co czynią!"

    Napłynęła osoba W. W. Putina, który wybudował Nord Stream 2, ale - zamiast zarabiać i zbierać gratulacje z witaniem go w krajach byłego ZSRR - straszy wszystkich sąsiadów jak babcia, której kura przeszła na podwórko sąsiadki ("Sprawa dla reportera"). Ja zawsze pytam: od kogo to, bo wszystko poznajemy po owocach!

   Rodzi się też pytanie do posłanek: Barbary Nowackiej, Joanny Scheuring-Wielgus i Kataryny Lubnauer...czym się kierować w naszych decyzjach? POlakom nie podoba się Daniel Obajtek zmawiający się z Arabią Saudyjską, bo sprowadzi islamistów, a w tym czasie pełni miłosierdzia chcą wpuszczać "turystów" Łukaszenki. Od kogo to?

   Oni też wierzą, że są wybrańcami (sami siebie wybrali) i jako Państwo Islamskie będą panowali nad światem. Mówią o Szatanie, który pokłóci ich jak Koreę i Niemców...

    Natomiast córka stała się socjalistką...pomieszali jej w głowie na Paradach Grzeszności i Ulicznic, a przyjeżdża na "święta"! Poczytaj o socjalizmie, a resztka włosów stanie ci na głowie.

    W prowadzeniu przez Boga miałem też być takim, ale chodziło o pomoc (oszukanie "władzy ludowej"), bo dyrektorka LO dała mi dobrą politycznie opinię...na AM w Gdańsku. Nie była potrzebna, bo dostałem stopień celujący za temat: "Fitogeneza i jej znaczenie dla życia", ale nie zdałem rosyjskiego (na poprawce stwierdzono, że znam ten język, bo uczyła nas Rosjanka).

    Szatan małpuje Boga i podsuwa różne królestwa ziemskie w miejsce Królestwa Bożego! Wszystko jest pokazane na świecie zwierząt: od szakali i lisów do gołąbków i wiernych psów, a nawet na kukułce podrzucającej swoje jajko. Donald Tusk przywiózł nam takie, ale trochę nieświeże...nie widzi, że w oczach dziadzieje. Od kogo to? 

   Na Mszy św. o 6.30 zdziwiłem się czytaniem (1 Sm 9,1-4.17-19;10,1a) w którym Saul przewyższał o głowę cały lud i "nie było od niego piękniejszego (...) wśród synów izraelskich". Kiedy Widzący Samuel spostrzegł go, a odezwał się do niego Pan: "Oto ten człowiek, o którym ci mówiłem, ten, który ma rządzić moim ludem. (...) Samuel wziął wtedy naczyńko z olejem i wylał na jego głowę, ucałował go i rzekł: Czyż nie namaścił cię Pan na wodza swego ludu, Izraela"?

   W tym czasie psalmista wołał (Ps 21,2-7) o namaszczonym królu, który cieszy się błogosławieństwem Boga, Pana naszego...z Jego potęgi i pomocy z nałożeniem szczerozłotej korony na głowę.

   Dziwne, ponieważ w czytaniu przepisywanego świadectwa (30.06.1994) będą słowa (Am 7,10-17) Amosa...wziętego przez Pana od trzody, który zapowiedział, że król izraelski Jeroboam umrze od miecza, a "Izrael będzie uprowadzony ze swojej ziemi". Natomiast przestrzegającemu go Amazjaszowi przepowiedział od Boga, że: "Żona twoja w mieście będzie nierządnicą. Synowie zaś i córki twoje od miecza poginą. Ziemię twoją sznurem podzielą. Ty umrzesz na ziemi nieczystej, a Izrael zostanie ze swej ziemi uprowadzony".

   Gdzie dojdziesz bez Boga? W jakiej sytuacji znaleźli się "bracia starsi w wierze"...wówczas wybrani przez Boga, którego wypędzili i otoczeni wrogami - z kopułę antyrakietową - zdali się na własną ochronę (w każdym domu jest schron).

   Pan Jezus w Ew. (Mk 2,13-17) powołał siedzącego w komorze celnej Lewiego z uzasadnieniem: "Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników". Tego nie rozumieją ludzie normalni...

   Przez 1.5 godziny trwała moja modlitwa, bo namaszczonych przez Boga władców jest garstka. Królują wybrani przez ludzi, ładnie mówiący, a świadczą o nich owoce ich działań...

                                                                                                                        APeeL

Aktualnie przepisane...

30.06.1994(c) ZA BEZBOŻNE POKOLENIE

Pierwszych Męczenników

   O 5.40 żona czytała o Objawieniu MB Pokoju w Medziugorie, a w sercu pojawił się obraz sieci łapiącej wróble, które wabią karmą. Tak też jest z działaniem Szatana. Właśnie "patrzy" porcelanowa figurka Pana Jezusa padającego pod krzyżem ("zaproszenie do czystości"), bo dzisiaj jest ostatni dzień nabożeństw do Jego Najświętszego Serca.

    Na ten czas Pan Jezus mówi do mnie ("Prawdziwe życie w Bogu" t. VI, str. 42): "Otwórzcie wasze serca (...) Pozwólcie Mi wniknąć do waszych serc (...) Moje dzieci, jakże trudno jest wejść do Mojego Królestwa". Padną też słowa o zarzucanej sieci.

   Tak jest z mass-mediami...właśnie płynie informacja o piractwie radia "Maryja". Zważ na śmiertelny bój z idącymi za pokusami Szatana. Tak było wszystkim dobrze, podczas okupacji bolszewickiej, gdzie wszyscy mówili "jednym głosem". Trudno to teraz pokonać.

    W drodze do kościoła pochyliłem się nad "leżakiem" w slangu pogotowia, a ten przeklął mnie z zapytaniem: a cóż cię to obchodzę? Niezbyt docierały czytania, ale Pan Jezus (Mt 9,1-8) uzdrowił dzisiaj paralityka: "Wstań, weź swoje łoże i idź do domu! On wstał i poszedł do domu". To była  "duchowość zdarzenia" prowadząca do odczytu dzisiejsze intencji. Inaczej nie wiem za koga mam się modlić i ofiarować dany dzień.

   W przychodni spotkała mnie niespodzianka: straszliwy nawał chorych. Napłynęło rozdrażnienie, brak kojącej muzyki przy kłótniach pacjentów, duchota z pragnieniem i niepokojem w sercu. To dzień szatański, a niektórzy dodatkowo wykorzystują moje oddanie: oto pan, który przybył po piąty miesiąc zwolnienia. Dałem mu, mówiąc o grzechu i obiecałem, że już nie otrzyma następnego.

   W szczycie nawału u chirurga upadła pacjentka...być może ma zespół tętnicy podstawnej, który objawia się takimi upadkami. Zawołałem tylko "Panie! Zmiłuj się nade mną". Zarazem wyjaśniła się napływająca falami słodycz z nieba. Po czasie będę wiedział, że jest to działanie Ducha Świętego...wzmocnienie zapowiadające ciężki czas!

    Na końcu przyjęć przybyła biedna, która płakała i zostawiła pieniądze. Wybiegłem, aby oddać jej wszystkie i dołożyć otrzymany prowiant, ale już jej nie było.

   Podczas wywiadu Lech Wałęsa mówił o ataku sił lewicowych, mniejszości terroryzującej większość i o czasie w którym przyjdzie się określić: "wierzący i niewierzący". Tak, to najważniejszy moment naszego życia - przyjmujesz Pana Jezusa czy zostajesz porażoną duchowe, martwą duszą!

    Na dyżurze w pogotowiu od 15:00 dalej trwało rozdrażnienie, a nawet złość w sercu. Wreszcie zacznę koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji tego dnia. Przepłynie całe bezbożne pokolenie (od rodziny poprzez otoczenie, ojczyznę do całego świata).

   Bardzo często jest tak, że zgłaszając się na dyżur trafiamy na pilny i daleki wyjazd. Zważ, że wszystko jest łaską i za wszystko trzeba dziękować...tak właśnie jest obecnie, gdy to przepisuję. Ludzie myślą, że obdarowanie to wyzdrowienie lub uniknięcie śmierci, a jest to świeży chleb codzienny, bo większość na świecie pragnie jego!

   Trwał pokój, odmówiłem moją modlitwę, a po odpoczynku z kasety popłynęła melodia: "wyśpiewaj moją miłość", łzy zalały oczy, a z serca wyrwało się wołanie:

"Dobry jest Pan mój, Bóg wszelkiego stworzenia,

 rzeczy widzialnych i niewidzialnych.

 Dobry jest nawet, gdy każe, bo czyniąc to - Sam wówczas płacze!

 Cieszy się jak dziecko, gdy może nagradzać!"

   "Ojcze mój! Nie chcę być tutaj dłużej ani sekundy, ponieważ wyznaczony czas - to Twój czas. Ojcze mój! Ojcze! Ojca! Wybacz każdą chwilkę mojego życia w której obraziłem Ciebie! Wybacz!"

   Przeszkadzali interesujący się tym, co czynię, a wyjaśnia to posiedzenie Sejmu RP...napłynie, że "ci ludzie przychodzą od kłamcy". Jest mi przykro, bo często są to moim pacjenci. Dlaczego są "lepsi", wybrani, przecież mamy sobie służyć i ojczyźnie, a nie jakimś pół-kacykom z nadania czerwonych.

   Przecież ja nie jestem posłem, ciężko pracuję, jestem na dyżurze, pragnę odpoczynku ciała i modlitwy. Dlaczego męczy się zniewolonych z robieniem wrażenia, że oni są przydatni, aby samemu pochwalić się działaniami operacyjnymi. Trwa mentalność okupacyjna. Taki jak ja powinien być posłem, a nie figurantem.

    Przepisuję to 15.01.2022 i nadal stanowię zagrożenie dla mojej ojczyzny i tak już będzie do końca życia, bo inwigilację można nazwać ochroną. Nie chce taki to go nastraszymy niby napadem, ukradniemy coś, będziemy nękać w nocy lub wybijemy szybę.

   W Sejmie RP domagają się zabijanie nienarodzonych, czekałem na tę informację, ale właśnie wzywają do pijaka, który upadł i zranił się w głowę. Skierowałem go do szpitala, lekarz z poradni krzyczał na mnie poddenerwowany, a urazy głowy u pijanych są trudne do zdiagnozowania.

   Przypomniałem sobie, że zawsze - przed pójściem na urlop - miałem straszliwe przypadki, oraz okropne dyżury. Szatan  jest doskonały w szkodzeniu, atakuje szczególnie w momentach naszej słabości, tuż po przebudzeniu. Na tę chwilkę Pan Jezus mówi (przez Vassulę): "skosztuj goryczy moich łez". Taka jest prawda, bo wokół trwa pustynia duchowa!

   W pokoju lekarskim jest inwazja mrówek, a dodatkowo usiadł na mnie prusak! Pan wskazał na gołąbka, który jest znakiem pokoju. Wyszedłbym modlić się, płynie różaniec Pana Jezusa z wołaniem za rodzinę. Podziękowałem za żonę, nie mogąc się nadziwić, że taką otrzymałem.

   Podczas odmawiania litanii do Serca Pana Jezusa przepływały obrazy martwych dusz: to wielka pustynia duchowa...wielu miłych braci to wrogowie Pana Jezusa, wiary, światła i wolności. Tak jest naprawdę! 

   Zginęły mrówki zwabione napojem wiśniowym, a w sercu łapane w siatki ptaki. Tak też jest z niewiernymi, którzy nie wiedzą o istnieniu Szatana i na widok takich jak ja pukają się palcem w czoło!

    Właśnie płynie program o szatańskich głupotach z czasów bożka Stalina! Teraz jest to śmieszne, ale wówczas ginęli bracia Polacy. Pan to wszystko widział i wie o tym.

     "Dziękuję Pani Jezu za ten dzień"...                        APeeL