Wciąż podkreślam, że Apokalipsa już trwa...wzywając rządzących do próśb o Opatrzność Bożą, a czytających do natychmiastowego nawrócenia się. Nie wymaga to żadnej procedury, ponieważ wystarczy krzyknąć z serca: „Boże przebacz” z prośbą o prowadzenie.

    Nie ważne jakiej jesteś wiary, bo Bóg Ojciec jest Jeden, w Trójcy Jedyny i nie ma żadnego innego. Przekazuję każdemu czytającemu codzienne świadectwa, że wszystko jest prawdziwe w wierze katolickiej.

   Zostaw kapłanów, nie oceniaj ich grzeszności, bo oni nie kalają tego, co czynią: czyli zamieniania chleba w Duchowe Ciało Pana Jezusa. To Cud Ostatni i żadnego większego już nie będzie.

    Przeciwnik Boga Ojca, upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji robi wszystko, aby sprowadzić każdego na manowce, oszukać duchowo z celem zguby duszy (wpadnięciem jej do Czeluści).

    Ta informacja jest niezbędna szczególnie dla wchodzących tutaj pierwszy raz, zagubionych, szukających celu życia, kręcących się w kółko oraz chcących rozumowo wyjaśnić nasza duchowość.

    Wejdź na stronę racjonalistów (patrz poniżej) i zobacz jak szydzą ze mnie na przywłaszczonym wątku: „Instruktaż odczytywania Woli Boga Ojca”, gdzie autorem okazał się Tomek Fiedorek. Różne są formy demonicznej zarazy...    

    Na Mszy św. porannej od Ołtarza św. z księgi Syracydesa (Syr 27,4-7) popłyną wieczne rady: „drzewa poznaje się po owocach, a (…) serce człowieka po rozumnym słowie. (…) to bowiem jest próbą dla ludzi”.

    Napłynęły fałszywe gadki Donalda Tuska z uśmiechem w oczach oraz demoniczne kłamanie W. W. Putina. Wpadł chłopina w sieci Szatana, trafił na opór Ukraińców, naraził się całemu światu...i rozszerzył gotowość bojową aż do użycia broni atomowej!

    Przy tym chowa się w schronie przeciwatomowym, bo obawia się zachorowania na chińską zarazę. Zobacz, co oznacza umiłowanie tego życia, władzy i posiadania przez emeryta (70 lat). Nawet na swoją operatywność nabrał Donalda Trumpa, który chwalił go jeszcze wczoraj.

    Nie wygrasz z opętanym bez Opatrzności Bożej, ale ludzkość nie prosi Deus Abba o pokój. Podczas bratobójczej wojny w b. Jugosławii pościliśmy z żona w środy i piątki...nie tak jak zaleca się obecnie w Popielec („trzy posiłki, jeden do syta”). Kto to ustalił i z jakiego podszeptu? Wielka jest nasza nędza, którą symbolizuje posypanie głowy popiołem...

    Pan Jezus w Ewangelii (Łk 6,39-45), że po owocu poznajemy każde drzewo, a niewidomy nie może prowadzić niewidomego. Po Eucharystii rozpoczęła się adoracja Monstrancji, a podczas meczu oldbojów zakończyłem modlitwę za ofiary ZBIRA oraz odmówiłem w intencji tego dnia.

    Później wołałem wprost z serca do Boga Ojca, aby coś uczynił z dozgonnym prezydentem Putinem: „Tato! Cóż to dla Ciebie dotknąć go, aby stracił moc lub został śmiertelnie przestraszony przez Szatana”.

    Dodam, że Bóg Ojciec „nie wwodzi nas na pokuszenie”, ale odsuwa się z obroną przed podłościami Kłamcy. Dlatego możesz usłyszeć z ust W. W. Putina...jak demon argumentuje zbrodnie wojenne: „napadamy na słabszego, bo zagraża naszemu bezpieczeństwu, a dowodem na to jest jego obrona przez różne kraje”. Dlatego można podpalić świat z użyciem broni atomowej...zapomina przy tym, że inni też mają taką.

    Przed wyjściem na modlitwę popłakałem się podczas przepływających obrazów zniszczeń Ukrainy...przez syna szatańskiego, który zmusza także swoich rodaków do zabijania.

    Nie uniknie kary ludzkiej i przed Bogiem, nawet tam nie trafi, bo zobaczy filmik z całego życia (w sekundowym błysku) i wpadnie do Czeluści. Nie wierzy w Boga, a przez to neguje istnienie Szatana.

    Wróciłem do adoracji na czas koronki do Miłosierdzia Bożego...

                                                                                                               APeeL

http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,478249

   Dlaczego udajecie stukniętych. Z mojej poprzedniej strony (www.wola-boga-ojca.pl) wzięto „Instruktaż odczytywania Woli Boga Ojca”. Po wpisaniu tego w wyszukiwarce otwiera się Racjonalista z autorem Tomkiem Fiedorkiem (psychiatrą amatorem oraz teologiem z diabelskiej laski).

   Oto jego wydaliny: „Wyszukuję, bądź korzystam z pomocy innych, strony nawiedzonych wiarą, umiłowanych w Chrystusie panu biedaków poniekąd bliskich mi z racji miejsca w którym pracuję.  Takoż i tym razem, dzięki sieci, trafiłem na dziwaka i mam problem”.

    Pisze o mnie, ale beze mnie, bo nie można założyć konta z powodu jaśniepańskich wymagań; muszę opisać życiorys, aby dostać się na portal. Jak można tkwić do końca w bluźnierstwach przeciw Bogu Objawionemu i pchać się na śmierć prawdziwą, bo duszy. Takich mądrych udajecie, a tak trudno jest ujrzeć kradzież. Bolszewik nigdy nie przyzna się do złodziejstwa. Złapany za rękę krzyczy o pomówieniu.  

   Tam wskazałem, że mamy tylko dwie własności: wolną wolę i czas, a głupki duchowe żartują! Czy tak trudno jest wpisać w wyszukiwarce słowo: „mistyka” i „mistyka eucharystyczna”? Nigdy nie słyszeliście o s. Faustynie i o objawieniach w Fatimie? Tacy jesteście "lewi"?

     Na mój protest odpowiedział Mariusz Agnosiewicz: „Ten wątek jest wzorcowym ujęciem zaczerpniętych wypowiedzi z pana strony w dozwoloną formę cytatu. Na końcu jego autor podał odnośnik do pańskiej strony”.

   Dziękuję za odezwanie się, mam dodatkowe argumenty, że udajecie głupszych niż jesteście. Specjalnie Was obrażam, aby pokazać "moc argumentów", bo inne nie trafiają do Was. Każdy może sprawdzić czy jest tam odnośnik do mojej strony?