Na Mszy św. o 9.00 Apostoł Piotr (1 P 1,3-9) wskaże na doświadczanie nas jak złota w ogniu. Żona wcześniej wspomniała o ks. Dolindo, który w latach 1907-1937 był podejrzewany o herezję, stawał przed Świętym Oficjum, a nawet badali go psychiatrzy...z zawieszeniem w obowiązkach. Właśnie do niego o. Pio kierował potrzebujących uzdrowienia.

    To okaże się nieprzypadkowe ze względu na później odczytaną intencję modlitewną (związaną z bandytyzmem bolszewików na Ukrainie). Bandytyzm ma różne formy i może być dokonany w białych rękawiczkach, a nawet w białych fartuchach lekarskich.

    Wejdź na blog prof. Jana Hartmana (www.polityka.pl), gdzie pod jego wpisem 3 lutego 2022 (Czas już zlikwidować „izby lekarskie”?) jako dr. Bylejaki wypunktowałem potraktowanie mojej wiary jako choroby psychicznej z zawieszeniem mi prawa wykonywania zawodu. 

    Kapłan mówił na temat dobra i zła, ale nie wspomniał o opętaniu przez Szatana (chyba jest zakaz w Watykanie), aby nie ośmieszać naszej wiary? Kto tam siedzi i bada podobnych do mnie? Kto ich tam wciska do otoczenia następcy św. Piotra?

   Nigdy nie słyszałem od żadnego kapłana własnych doświadczeń z walki duchowej z Kłamcą (Mefistofelesem). Na pewno są mamieni posiadaniem żony i rodziny, a przecież te są szczególnie atakowane (rozbijane).

    Jaki związek ma to z ludobójstwem na Ukrainie? W Federacji Rosyjskiej trwa bolszewizm z opętaną wierchuszką na czele z W. W. Putinem. Barbarzyńcy kłamią, kłamią, nawet jak śpią to kłamią. Nas wyzwolili, a teraz czynią to na Ukrainie. Zrównają wszystko z ziemią, a nawet mogą wywołać wojnę atomową, która będzie trwała - dla obu stron - 1.5 godziny.

    Komu o to chodzi? Znajdź się na miejscu Upadłego Archanioła, który w tak krótkim czasie zabije miliony dusz, a Piekło jest nieogarnione. Nie ma Piekła? Tak samo jak nie ma Szatana? Nie ma też bolszewików...są tylko komuniści, ateiści lub członkowie partii robotniczo-chłopskiej.

   Jak wygrasz z takimi bez mocy Boga Ojca? Nikt jednak nie prosi o nią, przynajmniej nie słychać o tym, bo teraz jest XXI wiek. Co oznacza wiek wobec istnienia wiecznego Królestwa Bożego o którym dzisiaj mówił Pan Jezus.

    Po Mszy św. wróciłem do domu i dałem komentarz na w/w blogu prof. Jana Hartmana pod jego wpisem z 27 lutego 2022 „Kaczyński zaciera rączki”...

                                                    Panie Profesorze!

Wyszło szydło z worka...

Co się z Panem dzieje? „Szajka demoluje polską demokrację i grabi na oślep wszystko, co tylko da się zgarnąć”, a wojna na Ukrainie (ludobójstwo) przynosi korzyści Kaczyńskiemu. W tym czasie nie chciano przyjmować Muzułmanów (turystów „za dychę”, bo tyle kosztuje wycieczka na Białoruś).

    Nie podoba się Panu Profesorowi pomoc z serca uciekającym przed opętanym przez władzę nad połową świata. Przy tym wypomina Pan grzechy narodu („banderowców)...u nas to były pachołki Stalina.

    Za pandemię też jest winny obecny rząd (przypomnę, że demokratycznie wybrany). Dalej straszy Pan wzrostem cen z gdybaniem na temat Putina, którego wg tradycji kacapskiej zamordują. On wie o tym i nic nie da mu schron.

    Propaganda PiS, a co robili POlacy? Martwi się Pan o moją ojczyznę z którą Pan walczył w Paradach Grzeszności. Cały chory wywód kończy zdaniem, że „przedłużenie rządów Kaczyńskiego bądź jego następcy (…) może oznaczać trwały demontaż państwa prawa i kompletną degradację kulturową i polityczną”.

    Przecież Stefan Niesiołowski stwierdził, że jak PiS wygra wybory to będzie mógł robić, co zechce. Natomiast prorok Adam Michnik powiedział, że „palantom władzy nie oddamy”. Wyjaśnił o kogo chodzi...

    Natomiast Pan jako ateista neguje trwanie zapowiadanej Apokalipsy. Słusznie pytając do kogo wnieść zażalenie? Informuję, że jeden zostanie zabrany, a drugi zostawiony. Musimy konieczne spotkać się, bo wymaga Pan Profesor pomocy lekarza ciała i duszy...

    Komentarza nie dano, ale tak odczytałem intencję tego dnia i przez Najświętszym Sakramentem odmówiłem moją modlitwę. Później wróciłem na adorację prosząc Pana Jezusa, aby uczynił coś ze zbrodniczą inwazją na Ukrainę...

                                                                                                                   APeeL