Motto: „Ukryta prawda”...

   Dzisiaj będziesz miał pokazaną różnicę w odczycie intencji wg mojego planu i ostatecznej z przebiegu „duchowości zdarzeń”. Ponieważ był to pierwszy czwartek m-ca postanowiłem ten dzień poświęcić za kapłanów...

    Od 2.00 do Mszy św. o 6.30 udało się opracować i edytować wczorajsze świadectwo wiary i dwa zaległe z roku 2005. Z radością podziękowałem Bogu Ojcu za pomoc.

    Po rozpoczęciu spotkania z Panem Jezusem kapłan wspomniał o łasce otrzymywanej w Komunii świętej z potrzebą naszej wdzięczności. Nigdzie nie wskazuje się, że jest to Ciało Duchowe Pana Jezusa, które jest tylko w wierze katolickiej.

   Tak zaczął się odczyt intencji, ponieważ przepłynie bój duchowy nad nami pomiędzy Królestwem Światłości oraz Ciemności z upadłym Archaniołem o nadprzyrodzonej inteligencji. Mefistofeles (Kłamca i Zabójca) wie, że dusze ludzkie będą szukały Stwórcy dlatego podsuwał i dalej to czyni...

1. Bezbożne komuny podobne do chrześcijańskich, których wzorem dzisiaj jest Korea Północna z bożkiem Kim Jong Unem

2. Zamordowanie Pana Jezusa przez naród wybrany z dalszym oczekiwaniem na przybycie Zbawiciela!

   Właśnie w dzisiejszej Ewangelii (J 8,51-59) będzie trwała rozmowa Zbawiciela z Żydami:     

- Jeśli kto zachowa moją naukę, nie zazna śmierci na wieki.

- Teraz wiemy, że jesteś opętany. (…) Czy Ty jesteś większy od ojca naszego Abrahama, który przecież umarł? (…) Kim Ty siebie czynisz?                                                                             

-  Abraham, ojciec wasz, rozradował się z tego, że ujrzał mój dzień.

- Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś?                                                   

- Zanim Abraham stał się, Ja jestem.

    Porwali więc kamienie, aby je rzucić na Niego. Jezus jednak ukrył się i wyszedł ze świątyni...

3. Reformatorów wszelkiej maści (m.in. Luter i Kalwin), aby oderwać wiernych od jedynie prawdziwej wiary katolickiej z następcą św. Piotra. Chodzi o to, że tylko u nas jest Eucharystia, a w odłamach wiary chrześcijańskiej...to tylko „pamiątka” Ostatniej Wieczerzy.

4. System państwowo-religijny jakim jest islam. Tam Pan Jezus jest prorokiem mniejszym od Mahometa. Nawet papież uważa, że Allah to Jahwe. Przecież nasz Deus Abba „Ja Jestem” jest tylko jeden i nie ma żadnego innego.

   Cóż może mi obiecać i dać sam prorok, nawet największy. Niech udowodnią cuda jakie uczynił i jakie czyni...oprócz okrzyku zwycięstwa podczas wszelkich wojen.

    Pisze to jako wiedzący i nic nie da porównywanie naszych wiar, bo oni takich jak ja zabijają, a ja modlę się za nich! K o r a n  to Księga Wojny z niewiernymi do których należę...

5. Wiary wymyślone, w tym św. Jehowy, gdzie Pan Jezus jest człowiekiem, a raj będzie na ziemi z wybranymi przez siebie (144 tys.). To niedorzeczne brednie z opłacanymi głosicielami. Dalej „kościoły” typu New Age, a nawet Amber Gold (złoty cielec) z synem Donalda Tuska, który wiedział, że jest to „lipa”.

    Na dole mamy podszywających się pod: żebraków, kierowców, biznesmenów, zakochanych przez internet emerytkach, udających uczonych (mgr Kwaśniewski) i profesorów, sprawiedliwych (Putin), policjantów, a nawet złodziei w programie telewizyjnym. Symbolem wszystkiego są Cyganie...stąd bierze się określenie o ocyganieniu.

  Przypomnieli się fałszywi kapłani z mojej parafii rodzinnej. Nie trafiłem na nich, bo odkryłbym podszywanie się...zawsze otrzymywałbym od nich „opłatek” zamiast Ciała Pana Jezusa! Z podobnym działaniem spotkałem się w mojej k o m ó r c e (czyli izbie lekarskiej) z wystawionymi przez Bezpiekę działaczami!

   Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej (Konstanty Radziwiłł) był zarazem wiceprezesem Okręgowej Izby Lekarskiej i członkiem podległych sobie 25 komisji! Po napadzie na mnie założono Koło Lekarzy Katolickich i razem z Maciejem Hamankiewiczem nauczał w radiu Maryja! Ja nie skarżę się, ale ujawniam demonicznie rozbudowaną sieć władzy nad światem! 

  W serialu paradokumentalnym (TVN, Polska 2022 „Ukryta prawda”) trafiłem na moment spotkania młodzieńca o twarzy z zarostem - jak na najpiękniejszym obrazku świata - Pana Jezusa z Eucharystią. Zobaczyłem manipulację, bo on powinien grać Pana Jezusa, a nie kłócącego się głupiego zalotnika w majtkach i białej koszuli. W Internecie kobieta prowadząca stronę miała mężczyznę naganiacza wyłudzającego od pań wpłaty dla niej...

  Przed drzwiami (NATO) uśpił wszystkich „nasz człowiek w Moskwie” z zadaniem podpalenia świata i umówionym podziałem władzy! Ujawniony z całą wierchuszką „kłamie, kłamie, nawet jak śpi to kłamie". Pan Bóg pokazuje przez takich, że łatwo może nas oszukać człowiek, a cóż dopiero Szatan, gdy neguje się jego istnienie!

    Nie ma nic zakrytego, co nie byłoby odkryte...wielu śpiących królewiczów nadal nie może się przebudzić. Szkoda, że Wołodymyr Zelenski nie ujawnia tego przemawiając w parlamentach europejskich.

   Budzi „śpiących” premier Mateusz Morawiecki i nasz prezydent, mąż Agaty Dudy, który wcześniej też spał. Zamach w Smoleńsku zjednoczył totalna opozycję z wystawionym przez pajęczynę Donaldem Tuskiem.

   Prorok Władymir Żyrinowski przepowiedział to wszystko, a może za dużo, bo właśnie „został odwołany” z tego świata. Nagadał się chłopina, jest pewne, że będzie miał pomnik, a na trumnę rzucą mu jakąś blachę, która nie przechodzi na drugą stronę.

    Eucharystia zamknęła mi usta (ustawiła się poprzecznie, mam milczeć, ale zapomnę o tym) i zwinęła się w kulkę. Do momentu połknięcia nie było zjednania Pana Jezusa z moją duszą (ekstazy). Dzisiaj dokładnie obserwowałem ten moment. Jest to słuszne, ponieważ Szatan może namówić do wyplucia Komunii św. lub zabrania jej do obrzędów satanistycznych, itd.

    Dopiero po połknięciu św. Hostii w duszy rozległ się krzyk radości ze zjednania z Panem Jezusem. Tego nie można przekazać. Gdyby nie było Eucharystii nie przychodziłbym tutaj, bo celebracje nie są mi potrzebne.

   Dzisiaj jest piękny dzień, trwało poczucie obecności Pana Jezusa. Podjechałem pod krzyż, zapaliłem lampki, zabrałem pojemnik na kwiaty do wymiany. Szatan nie lubi takiej radości ze służenia Panu Jezusowi...podsunął mi „wędzonego” kurczaka z „Krainy Wędlin".

   Powinni dawać tam ostrzeżenie: "przed spożyciem skonsultować się z lekarzem lub grabarzem". To dobry środek przeczyszczający na dwa końce: wymiotowanie przez okno oraz biegunkę. Powinienem wyrzuć go już przy odgrzewaniu...ze względu na zapach. 

    Towarzysząc grającym w piłkę nożną - będąc ciałem w ruchu - odmówiłem moją modlitwę w intencji tego dnia...chwilami płacząc w sercu...

                                                                                                                   APeeL