Najśw. Maryi Panny Fatimskiej

    Na Mszę św. o 6.30 trafiłem niewyspany, bo siedzę po nocach i niezbyt docierały czytania. Rozproszenie sprawiły przysłane "prezesówki" z samorządu lekarskiego: "Puls" (OIL w W-wie) i "Gazeta lekarska" (NIL w W-wie). Tam chwalą sami siebie, nigdy nie dadzą żadnego listu lekarza bylejakiego.

   Można być działaczem przez dwie kadencja, a kacyki omijają to, bo raz jest się prezesem, a raz jego zastępcą.Tak chorzy na władzę trwają "wiecznie", aby nie dostał się jakiś młody i gniewny. Wybór na prezesa, jak u ruskich (nie było drugiego kandydata)...aż chce się wymiotować przez okno.

   Tak już jest u chorych psychicznie, którzy są oderwani od rzeczywistości, żyjący w świecie nierealnym (psychoza). Ich chorobę rozpoznaję bez badania. Taki przykład daje prezes Naczelnej Rady Lekarskiej prof. Andrzej Matyja, psychiatra jasnowidz i teolog świecki (torakochirurg)...drugi raz z rzędu jest trzeci na Listy Stu ekspertów wg plebistytu organizowanego przez podwładnych ("Puls" OIL). Zobacz jak kadzi mu podległy prezes ORL...figurant, Łukasz Jankowski.  

    Sprawa jest nieistotna w wypadku ludzi o statusie normalnym, natomiast ma znaczenie, gdy dotyczy rządzących, a szczególnie uważający siebie za panów życia i śmierci poddanych. Tak ujawniają się aparatczycy.

   Koledzy sceptyczni w stosunku do szczepień przeciw żółtej zarazie...mogli przez tych nieomylnych ekspertów (ex cathedra) stracić pwzl! Władza wypacza, a tacy nie widzą, że sami nic nie znaczą, bo "trawą jesteśmy, która rano wzrasta, a wieczorem usycha".

   Napisałem to, aby pokazać jak działa Szatan w naszej słabości i to szczególnie na Mszy św. On nie ma zakazu wstępu do Domu Pana na ziemi...

    Od Ołtarza św. dotarły tylko słowa św. Pawła (Dz 13, 26-33) o bestialskim zamordowaniu Zbawiciela..."chociaż nie znaleźli w Nim żadnej winy". 

   Natomiast Pan Jezus powiedział (w Ew. J14, 1-6): "Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie. (...) Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie". Cóż może zrobić nam zabijający ciało? Obrońcy Mariupola mówia: kule nie nie imają się duszy. To prawda.

   Eucharystia sprawiła, że myślenie o działaczach Nierządu Lekarskiego, wrogach wiary i Boga prysła jak bańka mydlana. Przez to wskazuję na moc Duchowego Ciała Pana Jezusa.

   W tym stanie mamy także moc w naszych sprawach: wymiana opon, przygotowanie garażu do generalnego sprzątania i malowania. Ponadto edytowałem trzy zapisy (16-18 z maja 2005). Tam zarazem były słowa do mnie (Syr 2,1-11)...

   „Synu, jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenie! Zachowaj spokój serca i bądź cierpliwy, a nie trać równowagi w czasie utrapienia! Przylgnij do Niego, a nie odstępuj, abyś był wywyższony w twoim dniu ostatnim.

    Przyjmij wszystko, co przyjdzie na ciebie, a w zmiennych losach utrapienia bądź wytrzymały! Bo w ogniu doświadcza się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu utrapienia. Bądź Mu wierny, a On zajmie się tobą, prostuj swe drogi i Jemu zaufaj!"

    Krzyknąłem tylko: „Boże mój, Tato! Z jakiego natchnienia to płynęło wówczas do mnie? Wiedziałeś, że będę to czytał, bo kilka tysięcy lat w Twoich Oczach to chwilka”.

    Wyszedłem na "Orlik", gdzie lubię odmawiać moją modlitwę, która trwa około godziny...

                                                                                                               APeeL