W ramach później odczytanej intencji modlitewnej - trafiłem z żoną na zebranie promocyjne - żyjących z oszukiwania. Zaproszenie na takie spotkania rozpoczyna się od obietnicy otrzymania rzeczy materialnych (tutaj laptop na wejście).

    Ja takie telefony wykorzystuję do ewangelizacji. Wówczas mówię że cieszę się z posiadania czapki, łóżka oraz codziennego chleba i posiadania Kościoła św.! Przy tym za wszystko dziękuję...często ze łzami w oczach. Nic nie potrzebuję, bo wszystko otrzymuję od Boga Ojca, którego chwałę głoszę na mojej stronie...

    Przywitano nas w ekskluzywnym miejscu, panie o wielkiej aparycji przypięły każdemu imię ...jak na zebraniu naukowym lub pielgrzymce. Grała muzyczka z propozycją masażu.

     Natomiast nie pozwalano na żarty:

-  szkoda, że nie ma tutaj Stefana Niesiołowskiego

-  och! to takie tanie (różne wyroby AGD za kilka tysięcy)?

    Na zakończenie "rozdawano" litrowe butelki lanoliny...tylko po 50 zł. (w cenie 10-15 zł). Taki prezent otrzymała żona, bo ja nie chciałem. Piszę to, a z oddali - przez megafon samochodu - płynie zaproszenie na podobne atrakcje. Po chwilce zostanę powiadomiony, że w Play24 czeka na mnie prezent! Tak potwierdzany jest z Królestwa Bożego odczyt intencji modlitewnej!

    Na nabożeństwie do Serca Pana Jezusa przepłynął cały świat różnych kłamców. Nie potrafię tworzyć pięknych rycin, ale wyobraź sobie ich piramidę z wierchuszką władców tego świata (Putin, Ławrow i Miedwiediew) oraz przytulającego ich Mefistofelesa (Kłamcę i Niszczyciela). Błogosławi ich czerwony kapuś Cyryl I, który twierdzi, że Ukraina napadła na marzycieli z byłej ZSRR! Powiedz: od kogo to?

 

                          Bolszewicy 

 

    Serce zalał wielki ból, ponieważ znalazły się w nim piękne niewiasty z w/w firmy, które świadomie wprowadzają w błąd zwabionych staruszków. To zarazem sprawiło moje duchowe uczestnictwo w litanii do Serca Pana Jezusa...z wołaniem za nich i podobnych.

   Każdy zna "lubiących ośmiorniczki"...napłynęła też osoba Tomasza Lisa, który na okładce "Newsweeka" dał Matkę Bożą oraz Zbawiciela z Najświętszymi Sercami: "Jezus! Maria! Żydzi!" Nie można pominąć proroka Adama Michnika oraz patologicznego kłamcę Donalda Tuska.

  Ten w odróżnieniu od W. W. Putina (kamienna twarz)...uśmiecha się w swoich oczkach oraz marniejącej twarzy przy każdej bladze. Teraz atakuje demokratycznie wybraną władzę, a po wygraniu wyborów...będzie wszystko zwalał na PiS.

    Po odczycie intencji przypomniałem sobie moją prośbę telefoniczną do sekretarki nowego prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej, aby poprosiła go o naprawienie mojej krzywdy. Wpisz: Jan Hartman blog 3 luty 2022 i przeczytaj mój komentarz (dr. Bylejaki) do jego propozycji skasowania samorządu lekarskiego.

   Lekarze nie chcą tego bolszewickiego tworu, nie mieli kworum podczas wyborów do OIL w W-wie (nie ma prezesa). Powinni zamknąć ten fałszywy przybytek, ale zrobili jakąś machlojkę.

   Na Mszy św. będzie nasza obecna sytuacja polityczna (2 Krl 19,9b-11.14-21.31-35a.36), gdzie Ezechiasz wobec śmiertelnego zagrożenia ze strony Asyryjczyków wołał do Boga Ojca: "Panie, Boże Izraela! Który zasiadasz na cherubach, Ty sam jeden jesteś Bogiem wszystkich królestw świata. Tyś uczynił niebo i ziemię. (...) Panie, Boże nasz, wybaw nas z jego ręki (Sennacheryba, króla Asyrii)!

    Prorok Izajasz przekazał Ezechiaszowi odpowiedź: "Wysłuchałem tego, o co modliłeś się do Mnie (...) Otoczę opieką to miasto i ocalę je przez wzgląd na Mnie i na sługę mego, Dawida. Tejże samej nocy wyszedł Anioł Pański i pobił w obozie Asyryjczyków sto osiemdziesiąt pięć tysięcy ludzi"...

   Podobnie proszę rządzących naszą ojczyzną, aby wołali w Świątyni Opatrzności Bożej...z twarzami przy ziemi i w świetle kamer (na świadectwo zawierzenia Opatrzności Bożej).

    Zapisuję to świadectwo następnego dnia po usłyszeniu Słów Pana Jezusa (Ew. Mt 7,15-20): "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach"...

                                                                                                             APeeL

 

    Pasuje tutaj skrót mojego komentarza, który dałem na blogu Jana Hartmana (www.polityka.pl) pod jego wpisem z 24.03.2022 „Zełenski, Holokaust i Żydzi” dotyczący naszej tragicznej sytuacji (jako dr. Bylejaki)...

  Wierchuszka władzy w Izraelu, a także u nas opiera się na sile własnej, sojuszach i nowej broni. Przecież Stwórca jedną myślą może unicestwić klan Kimów, Putina, itd. Znakiem jest mały Dawid i Goliat (Wałujew), który kamykiem z procy dostał prosto w czoło!

    Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda (katolicy) powinni spotykać się, ale w Świątyni Opatrzności Bożej, a nie robić pokój z układaniem się z człowiekiem opętanym. Po co ją wybudowaliśmy, ale tak już jest z politykami, że polegają na ochronie własnej i sojuszach.

    Zresztą sprawy zaszły zbyt daleko, Apokalipsa już trwa i szkoda czasu na pisanie niuansów politycznych. Przecież zapowiedziałem na blogu Pana Profesora, że:

- wojna konwencjonalna to Afganistan

- jednak będzie wielkie BUM.

     Uzupełnieniem jest mój komentarz, którego nie zamieścili na  www.niezalezna.pl (jako Teista):

    „Sytuacja jest bardzo poważna, ponieważ mamy do czynienia z opętaniem wierchuszki Federacji Rosyjskiej. Stwierdzam to jako lekarz, a zarazem mistyk świecki. Politycy i koledzy psychiatrzy wynajdują choroby u W. W. Putina (ignoranci duchowi). Dlatego sytuacja jest bardzo groźna (patrz: końcówka Hitlera).

   Nie ma metody na działania takiego człowieka...może powstrzymać go tylko Moc Boża, ale nie widać poruszenia modlitewnego. Nasi przywódcy (katolicy) powinni spotykać się w Świątyni Opatrzności Bożej, a nie na Ukrainie”...