Z kościoła zabrałem wyłożony dwumiesięcznik "Polonia Christiana" (maj-czerwiec 2022), a teraz jestem wstrząśnięty trzema artykułami, które opisują rzeczywistość duchową:

1. "Fałszywa alternatywa" (Krystian Kratiuk) o zwiedzeniu konserwatystów z Zachodu pułapką zastawiona przez Putina. Teraz kolej przyszła na polskich katolików. Nasza władza nie identyfikuje się z wiarą katolicką, a w tym czasie w Federacji Rosyjskiej trwa jedność "tronu i ołtarza".

    Ja miałem to pokazane wcześniej w samorządzie lekarskim (Naczelnej i Okręgowej Izbie Lekarskiej), gdzie podobnie udawano wierzących katolików z łączenie swoich celebracji (wzajemnego oddawania czci) z uczestnictwem w Mszach Świętych oraz przekazywaniem środowisku lekarskiemu "pouczeń".

   Po zawieszeniu mi pwzl - za obronę wiary krzyża - prezes Konstanty Radziwiłł i wiceprezes Maciej Hamankiewicz prawili kazania...w TV Trwam! Przerwałem ten faryzeizm informując władzę tej telewizji.

 

Konst. Radz. Msza Św.    Radziwiłł Masza Św.

 

2. "Katechon obnażony" (Piotr Doerre) ukazujący mit religijności Rosji...

3. "Gra o wieczność" wywiad Jerzego Wolaka ze Sławomirem Olejniczakiem o braku działania hierarchii KrK. Nigdzie nie ujrzysz prymasa, od czasu do czasu czytają list, który zawiera tylko słowa: zło i dobro.

   Dzisiaj byłem pusty duchowo, załatwiałem sprawy strony internetowej, kodów, itd. Na Mszę Św. wieczorną trafiłem z bólem głowy i potrzebą zaśnięcia. Nie zauważyłem o czym była Ewangelia.

   Eucharystia jakby się załamała (słabość, kłopoty), a później ułożyła na podniebieniu (otrzymam ochronę). Tak się stanie w środku nocy...

    Piszę to, aby ukazać słabość naszych ciał, która wpływa na dusze i odwrotnie. Czeka nas zagłada, która biegnie milowymi krokami. To będzie szczyt trwającej już Apokalipsy. Jest zrozumiałe, że niewierzący nie widzą świata i ludzkości od Boga Ojca...

                                                                                                                      APeeL