Zobacz jak ważny jest czas od otwarcia oczu. Ponieważ pracowałam do 3.00 i byłem drętwy z chęcią "spania", ale zerwałem się do kościoła o 6.30.

   Kapłan stwierdził, że Msza Święta łączy ziemię z niebem, bo na jej zakończenie otrzymujemy Chleb Życia dla naszej duszy! Na ten czas św. Paweł powiedział (Ga 1,6-12) o szukających wiary poza Jezusem, którą sieją "jacyś ludzie" wprowadzając "wśród was zamęt". Niech będą przeklęci! Wskazał, że głoszona przez niego Ewangelia "nie jest wymysłem ludzkim", ale "objawił mi ją Jezus Chrystus".

    Natomiast Zbawiciel odpowiedział uczonemu w Prawie jak ma osiągnąć życie wieczne (Ewangelia: Łk 10,25-37): "Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a swego bliźniego jak siebie samego". Poparł to przykładem pomocy Samarytanina ofierze zbójców!

    Eucharystia ułożyła się w kielich kwiatu, a pokój i słodycz zalały serce (także usta) i trwały dwie godziny. Dodatkowo zostałem obdarowany wyłożonymi egz. "Polonia Christiana" oraz "Przymierzem z Maryją" z 2017 r. z przekazem Objawienia w Akita (1973 r. Japonia)!

    Tam była przestroga, bo czeka nas spustoszenie wiary przez Szatana z negowaniem Trójcy Świętej i bóstwa Chrystusa (czynią to już św. Jehowy). Najgorszy będzie rozłam w szeregach duchowieństwa z odrzuceniem Matki Pana Jezusa, a czciciele będą pogardzani. Diabeł jest malowany jako śmieszny stwór z różkami...

 

         Walka duchowa

 

   Sami będziemy sobie winni nadchodzącą zagładą, bo nie patrzymy na życie wieczne: kary i nagrody. Nie interesuje nas Raj, bo "nie wierzymy w bajki". nie widząc, że czeka nas śmierć prawdziwa, bo duszy.

 

                                                   Pusty kościół

 

    Wejdź na blog prof. Jana Hartmana z 01.10.2022 "Kościół a prawo do mitu" (www.polityka.pl)...

    Tam dzisiaj dwóch dyskutantów stwierdziło u mnie chorobę psychiczną, ponieważ zdrowi są tylko ateiści, szczególnie bluźniący i opiłowujący katolików (jak poseł z diabelskiej łaski Nitras) oraz koledzy psychiatrzy (z kim się zadajesz takim się stajesz)...

 

Na marginesie 1 PAŹDZIERNIKA 2022 19:40

   Pisze: "Nie czytam twoich elaboratów, szkoda mi czasu. Idź do psychiatry, może ci coś poradzi".

   Bardzo dziękuję za cenną poradę, ale w 2013 r. byłem zbadany przez najwyższą komisję lekarską w RP reprezentowaną przez:

- konsultanta krajowego w dziedzinie psychiatrii prof. Marka Jaremę

- prof. Andrzeja Kokoszę, specjalistę z psychiatrii

- profesora reprezentującego OIL w W-wie.

   Moim mężem zaufania był dyrektorka zespołu lekarskiego, która przez wszystkie lata odpowiadała za moją pracę.

    Wskaż lepszego od siebie psychiatrę jasnowidza...

 

scyk 2 PAŹDZIERNIKA 2022 13:20

   Pisze: "Do wszystkich. Powtarzam po raz ósmy: dr Bylejaki jest zaawansowanym schizofrenikiem, więc wymądrzanie się jego kosztem jest i łatwe, i głupie".

  To już drugie rozpoznanie...teologa świeckiego i psychiatry jasnowidza. Nie wiem na jakiej podstawie podważasz opinię najwyższej w RP psychiatrycznej komisji lekarskiej z 2013. Nie stwierdzono choroby, odesłano mnie do Rzecznika Praw Lekarzy.

Mad Marx 1 PAŹDZIERNIKA 2022 20:05

   Cytuje moje słowa: ”Wyobraź sobie, że kasujemy KrK…nie ma wówczas hierarchii od Samego Boga, namaszczonych kapłanów i Chleba Życia dla duszy". Zarazem pyta: "Czy wcześniej tego Chleba Życia nie było?"

   Nie zabieraj głosu w sprawach łaski wiary, bo jesteś dopiero "oseskiem duchowym". Eucharystia została ustanowiona podczas Ostatniej Wieczerzy. Moją łaską jest mistyka eucharystyczna. Co wiesz na ten temat? Dyskutuj z Panem Profesorem, co chcesz od mającego łaskę wiary? Nie wolno mi dyskutować, ale piszę to dla poszukujących Prawdy...

 

pielnia11 2 PAŹDZIERNIKA 2022 10:42

   Pisze na zakończeniu swego wpisu o mnie, że: "Demagogia infantylna, dra Bylejakiego mnie nie interesuje".

   Dodam od razu, że infantylny był św. Paweł, Jan Paweł II, s. Faustyna (czyli mistycy). Ja żyłem gorzej od prof. Jana Hartmana. W okresie "Okrągłego Stołu" - dzięki wstawiennictwu pacjentek - padłem na kolana i przeżegnałem się. Przeczytaj na końcu dziennika...moje poszukiwanie spowiednika i efekt w prowadzeniu przez Matkę Bożą.

pielnia11 zarazem pyta wszystkich wokół ("znawców"): "Jeśli ktoś z Państwa zechce, to proszę mi wytłumaczyć (...) Czy KK i Prawosławie oraz Świadkowie Jehowy, jak i Żydzi i inne odmiany chrześcijaństwa wierzą w tego samego Boga, czy też każda z tych odmian religii ma innego Boga?"

   Odpowiem Ci i innym jako wiedzący (nie dziw się temu słowu, bo Pan Profesor jest wiedzący, że Boga nie ma), że wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim.

    Nie ma Boga oprócz Jahwe ("Ja Jestem")...reszta wiar jest wymyślona. Nic nie badaj, bo szkoda czasu (nie ma żadnych innych "bogów" z ekumenizmem). Religie są tworzone, ponieważ nasze dusze pragną Boga Objawionego...i są oszukiwane przez "lepsze religie" (produkty czekoladopodobne).

Żydzi zabili Zbawiciela na którego czekali...nie ma tam Boga!

Św. Jehowy neguję podstawy wiary katolickiej: Trójcę Świętą, Jezusa Boga-Człowieka, nie mamy duszy, Matki Bożej, a raj będzie dla nich na ziemi (wybrali sami siebie). Nie mają łaski wiary, cytują słowa i nad nimi dyskutują. Czyni to także Pan Profesor. Krótko mówiąc zostali oszukani przez Szatana, a mówią o nim! Sam zobacz przebiegłość Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela).

Chrześcijanie oderwani od następcy św. Piotra są pozbawieni Cudu Ostatniego (Eucharystii). Kolega lekarz z Kościoła Zielonoświątkowego powiedział, że dzielą się chlebem na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Luter i Kalwin po ludzku reformowali Prawdę. Prawosławie, wielki kult Matki Jezusa, ale nie uznają Czyśćca. Nie ma tam też Eucharystii. 

pielnia11 pyta też: "W Polsce przystąpienie do Komunii Św. musi być poprzedzone spowiedzią u księdza, bo inaczej jest to grzechem, chyba ciężkim". Nie ma innej spowiedzi, ale ja nie chodzę, ponieważ Eucharystia zmazuje grzechy lekkie ("codzienne").

   Niektórzy mówią, że nie mają żadnych, ponieważ nikogo nie zbili! Spowiadanie się sąsiadce to głupota duchowa. Nie pisz, że w Holandii stosują takie praktyki w KK (nie ma tam wiary katolickiej, nie ma tam żadnej wiary).

   Bogiem chrześcijan jest "Jahwe", ale w kościołach zreformowanych jest tylko celebracja z brakiem liturgii (Eucharystii)...widziałeś to na pogrzebie królowej angielskiej. 

    Jeżeli szukasz Prawdy to posłuchaj mojej rady: zawołaj do Ducha Świętego, poproś o prowadzenie, ale nie szydź, bo grzech przeciwko tej Osobie Trójcy Świętej nie ma przebaczenia! Nie wiem dlaczego? 

   Do zobaczenia w Królestwie Bożym, gdzie padniemy sobie w ramiona.

                                                                                           APeeL

 

 

 

                                              Dzisiaj zmarł Jerzy Urban (89 lat)...

    Przypomnę poniższe świadectwo wiary...

05.07.2006(ś) ZA TYCH, KTÓRZY BOGU MÓWIĄ NIE...

                                                              "N I E"

                                                      Dziennik cotygodniowy

                                              00-789 Warszawa ul. Słoneczna 25

   Dwa zdania o sobie: jestem mistykiem świeckim ("nawiedzony"). Na każdy dzień mojego życia mam podawane intencje modlitewne. Na Mszy św. porannej padnie Słowo...

Proroka Amosa (Am 5,14-15.21-24)

   "Szukajcie dobra, a nie zła, abyście żyli. (...) Miejcie w nienawiści zło, a miłujcie dobro! (...) Nienawidzę, brzydzę się waszymi świętami.

Psalmista (Ps 50,7-12.16-17):

    "Czemu wymieniasz moje przykazania i na ustach masz moje przymierze?

     Ty, co nienawidzisz karności, a słowa moje odrzuciłeś za siebie?”

Pan Jezus (Ewangelia: Mt 8,28-34) uwolnił dwóch opętanych, którzy wybiegli Mu naprzeciw (...) bardzo dzicy, tak że nikt nie mógł przejść tą drogą. Zaczęli krzyczeć: Czego chcesz od nas, /Jezusie/, Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem dręczyć nas?" Zbawiciel wyrzucił złe duchy w trzodę świń, które popędziły do urwiska na zboczu jeziora i zginęła w falach.

   Tuż po Mszy św. w ręku znalazł się tygodnik "NIE". Przeglądałem z ciekawości, ale od razu stwierdziłem, że pismo jest obsesyjne na tle wiary katolickiej (czarna pajęczyna), a w telewizji trafię na środek serialu dokumentalnego: "Wąż". Później dacie poniższą rycinę...

 

                                                                   NIE

   Trafię też na "żarty" odgrzewanego Laskowika; chór śpiewał "Alleluja", a on jąkał się przy pozdrowieniu chrześcijan "Niech będzie pochwalony" przy uciesze ludu. W Katmandu stolicy Nepalu mają ulicę świrów, mistrz świata łykał hamburgery, a 72-letnia Sophia Loren odsłoniła wreszcie wszystko i trafiła do kalendarza! W TV Kultura facet zmienił płeć, bo jako mężczyzna był brzydki, a teraz jest piękną kobietą.

   Teraz "NIE" z art. "Jucha" red. naczelnego J. Urbana. "Panie Jurku zużywamy się". Zapomniał Pan, że ten skwaśniały bigos zostawił "mgr" Olek. Jasne, że potrzebny jest wam lekarz...szkoda, że nie jestem psychiatrą.

   Reszta artykułu to zgrana płyta typu:"gdy związek nasz bratni ogarnie ludzki ród". Przecież jako były Rzecznik Rządu Pomrocznej wie Pan, że nawet min. Giertycha można przenieść do prywatnej willi okupowanej przez generała pochylonego od orderów. Przepraszam, ale plujesz bracie na moją ojczyznę - DAR BOGA OJCA. To namiastka Ojczyzny Niebieskiej, Prawdziwej i Ostatecznej.

   Wasze pismo jest bardzo groźne - zabija ducha! Ujrzy to każdy mający najmniejszy promyk Światła Bożego. Wy udajecie wariatów (małpujecie chorych), a świr widzi wszystko w krzywym zwierciadle (TVN..."Krzywe zwierciadło", a właściwie "Zezowate oko"!).

   Tacy pragną stale błyszczeć i to z trybuny sejmowej (Senyszyn, Gadzinowski). W was nie ma pokory, musicie wtrącać swoje "trzy grosze", robimy zamęt, bałamucimy, udajemy, aby w pewnym momencie "spoważnieć" (Michnik broniący Jana Pawła II). To jest faryzeizm.

 

                                   Lenin

                                                        Panie Jurku!

    Przy Pana wiedzy, statusie materialnym, znajomościach może Pan poprosić o dowody na istnienie duszy. To będzie kosztowało 2 zł, a ja mogę przekazać swoje doświadczenia za darmo. Pan nie wie o tym, że Bóg Ojciec kocha złych bardziej niż świętych.

   Na ten czas zacytuję słowa z "Poematu Boga - Człowieka" Marii Valtorty. Każdy z nas ma wolną wolę, a więc: w y b i e r a j!

Ciało fizyczne czyli proch ("wysuszone kości"), które podlega różnym pokusom Szatana: bogactwo, przepych, uroczystości, zaszczyty, władza i bożek - złoto!

Dusza - czyli ciało przemienione, które wyzwala śmierć ciała. Różny jest jej stan uświęcenia. Na dodatek z "Prawdziwego życia w Bogu" padną słowa Pana Jezusa do Vasulli Ryden (Tom X, str. 52):

   "Przyjdź../../..Kimkolwiek jesteś ty, który nie żyjesz w świętości. Przyjdź do Mnie nawróć się! Dam ci serce nowe. Wy jeszcze przywiązani do świata, kimkolwiek jesteście, zawołajcie do Mnie i poproście Mnie o rozerwanie łańcuchów!"

   Narysowałem schemat, który jest na witrynie (ciało i dusza w momencie naszego poczęcia i śmierci). Pismo zakończyłem informacją o mojej modlitwie z prośbą, aby to świadectwo wiary nie zostało zmarnowane...

                                                                                                             APeeL