W. W. Putin uderza "na oślep" w różne miejsca Ukrainy (drogimi rakietami...nie ma już normalnych), a w tym czasie na Kongresie Kobiet Donald Tusk otrzymał nagrodę: "za in-vitro, parytety i deklaracje".

   Przemawiająca wskazała na jego złą przeszłość, ponieważ chciał podnieść wiek emerytalny kobiet o 7 lat! Dodała myląc się, że "później było tylko gorzej" ku uciesze wszystkich.

    Napisałem to, aby pokazać czym zajmuje się ten człowiek w momencie tragedii na Ukrainie zagrażającej także nam (Putin wciąga w wojnę Łukaszenkę). "Banda dwojga" staruszków...to nie żarty!

   Jak możemy wyjść z obecnej opresji? Wielokrotnie błagam wierchuszkę (naczalstwo) naszej władzy o modlitwy w Świątyni Opatrzności Bożej. Jednak nie ma wiary w moc Boga Ojca, a dodatkowo taki pobyt mógłby świadczyć o naszej słabości.

   Cóż oznacza dla Deus Abba zatrzymanie zapędów 70-latka nad grobem…chyba uszkodzonego, ponieważ prawą rękę zawsze ma spuszczoną z trzymanym pismem. Ma sobowtórów, których odróżnia jeden z internautów!

   Właśnie w "Teleexpressie" pokażą niewinne ofiary tego wysłannika Belzebuba, którego taktyką wojenną jest bombardowanie celów cywilnych. Nie stanie taki twarzą w twarz, ale strzela do dzieci i niewiast, starych i chorych, a nawet umierających.

   Wcześniej oglądałem film o nowiczoku (cichym zabójcy) w postaci perfum w aerozolu. Naprawdę jesteśmy bezbronni w boju z Mefistofelesem (Kłamcą i Niszczycielem)...upadłym Archaniołem o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła!

   W tej refleksji przed wyjściem na Mszą Św. wieczorną odczytałem intencję modlitewną. To sprawiło, że w drodze mogłem odmówić moją modlitwę. Z czytań w serce wpadło tylko jedno zdanie (Ewangelia: Łk 11,29-32), że "to plemię jest plemieniem przewrotnym. Żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany (...)".

     Nie budzi nas to, co stalo się w Sodomie oraz to, co było zapowiadane w Fatimie i powtórzone w Akita...

     Sodoma.jpgAkita Wybuch jądrowy

           Fot. Muzeum Narodowe w Warszawie     Akita (ostrzeżenie) fot.twindesinger fotolia.com

 

   Zrozum, że widzę kłamstwo Szatana, które nie ma "krótkich nóg", ale pędzi do nas! Jednak nie widzę poruszenia. Ludzie żyja "normalnie" czyli bezbożnie, a w telewizji ogłupiają nas pokazywaniem różnych talentów (muppet show)...z wytapetowaną Chylińską. Coraz częściej pojawia się tam Robert Biedroń (pasterz"spółkujących inaczej"), a Zdradka Sikorskiego zastępuje Kowal, bo "Misiek" Kamiński budził obrzydzenie.

   Bóg Ojciec wielokrotnei zapowiadał nadchodzącą karę przy Swoim nieskończonym miłosierdziu, ale ludzi nie obchodzi, gdzie trafią po śmierci. Bardziej przejmują się swoimi pieskami (miłość do pieska przeważa miłość do Stwócy naszej duszy). Większość to ludzi dobrzy i mądrzy aż dziwi naiwnosć duchowa z wiarą tylko w to życie!

   To sprawia, że nie moga ujrzeć wyczynów opętanego przez władzę nad światem. Opętanie kojarzy się z rykiem osobnika, pluciem gwoździami i zrywaniem kajdanów, a tu najwyższa preczyzja w zabijaniu (jak u Hitlera i Stalina oraz wielu podobnych na całym świecie).

   Natchnienie sprawiło, że zajrzałem na stronę "Żywego Płomienia", gdzie są przekazy od Boga Ojca (na ten czas od 7 stycznia do 26 września 2022 r.). Przytoczę tylko kilka zdań z tego ostatniego...

   "Złe duchy podchodzą do was, omamiają was swoimi zakłamanymi wizjami, wy o wiele łatwiej dajecie im wiarę, aniżeli Mnie, waszemu Bogu. (...) Demon (...) zawsze oszukuje (...) daje wam to co chcecie, to co pragniecie, przy tym nie jest i nigdy nie będzie bezinteresowny (...)

    Nie czekajcie na gromy z Nieba, na kataklizmy, one niebawem nadejdą jako napomnienie was grzeszących (...) Chcę, abyście starali się spełniać najpierw Bożą, a nie swoją wolę, to ma dla was diametralne znaczenie.

   Poznanie Woli Bożej otrzymujecie przeważnie przez natchnienia, więc ich nie bagatelizujcie. Zawsze patrzcie na owoce, one powiedzą wam jaka jest prawda. (...) To od ciebie człowiecze i od podjętych przez ciebie decyzji zależy, jaki będzie twój dalszy los (...).

    Idąc w samowolę (...) wpadasz w sidła szatana (...) na autostradę wiodącą do przepaści, piekielnej czeluści. (...) Ja chcę od was waszych licznych modlitw, postów, ofiar (...) Już teraz znacznie ważą się losy Polski i Polaków (...)"...

                                                                                                                 APeeL