Motto: Godzina Ostatnia!

     Tygodnik "Gazeta warszawska" czekała na przeczytanie do tej nocy. Zdziwiłem się zestawem artykułów w których ujrzałem bezmiar kolaborantów nienawidzących naszej ojczyzny...obecnie wybranej przez Boga

    Obecna sytuacja świata jest wynikiem braku wiary u decydentów z lekceważeniem proroctw. W tym czasie politycy widzą zagrożenia po ludzku (ekologia, ocieplanie klimatu, krowi metan, itd.), a bój toczy się nad nami, nie o ciała fizyczne, ale o dusze. Jest to działanie Mefistofelesa (Kłamcy i Niszczyciela), upadłego Archanioła o nadprzyrodzonej inteligencji w czynieniu zła.

    W. W. Putin długo i precyzyjnie przygotowywał się do wojny o władzę nad światem. Zarazem nie wiedział biedak, że wykonuje precyzyjny plan Przeciwnika Boga Ojca! Chciał trafić do historii (większy od Stalina), a wpadnie niedługo do Czeluści, gdzie spotka się z przywitaniem od Księcia Ciemności: "dobrze się słuchałeś"!

   To, co piszę rozumieją przeganiani podczas ostatniej wojny, mordowani w czystkach (Wołyń), Kurdowie, a dzisiaj można to ujrzeć na obecnej eksterminacji narodu ukraińskiego, która jest początkiem zagłady świata.

   Świat może zbawić błagalne wołanie do Boga Ojca, ale nie widzę poruszenia...na codziennych Mszach Świętych jest garstka katolików, a wśród nich "resztka Pana". Nie mają mocy monotonne czytania próśb do Boga z "módlmy się". Nikt nie krzyczy do przywódców narodów, aby zakładali wory pokutne.

    W tym czasie "karze się" naród obecnie wybrany przez Boga (Polskę) z powodu kolaborantów czekających na zbawcę Donalda Ruska, który brał udział w zmowie i zamachu w Smoleńsku! To ewidentny głupiec duchowy w nienawiści gorszy od bezbożnika, bo kreślił krzyż na chlebie i fotografował się na tle ołtarzyka w domu. Sprzyjają mu środki masowego rozkazu szerzące bezbożność z napadaniem na demokratycznie wybraną władzę.

   Nie ma taki świadomości, że "jutro" obudzi się po drugiej stronie z pustymi rękami, oblanymi krwią niewinnych ofiar. Bóg zna jego myśli i pragnienie władzy z dalszym mendzeniem o wymyślonych przeciwnikach. Czym różni się od Putina?

   Po co im to wszystko...dziadkom, którzy powinni chodzić z wnuczkami na codzienną Msze Św. i oprowadzać pieski? Nie ujrzysz działania Szatana, nie wierząc w jego istnienie zapatrzony w genialne umysły "głupich dla Boga". Właśnie jest sygnał z informacją w komputerze o zapowiadanych - przez wysłannika Bestii - próbach z bronią jądrową! Może to drugi blitzkrieg (wojna błyskawiczna)?

                 Wojna błyskawiczna               Wona błyskawiczna

                         Mystic.pl - Blitzkrieg                            Mystic.pl - Blitzkrieg Theare

   Nadchodzi zagłada, a w UE kręci się koleżanka lekarka Ursula Gertrud von den Leyen: babcia (64 lata)...boginka w spodniach. Zobacz kto nami w rzeczywistości rządzi! Niedługo spotka się z naszym wspólnym Bogiem Ojcem. Pokażą jej judaszowy pocałunek z Donaldem Ruskiem, bo nie ma nic zakrytego.

   Świat jest podpalany, a tu prowokacyjne zarzuty, wstrzymywanie należnych środków. Proszę Cię spójrz na wszystko Oczami Boga Ojca, ja mam to ujawnione, ale takich moi koledzy (specjaliści od sowieckiej psychuszki) wytykają palcami, bo Tam Nic Nie Ma!

   Jarosław Kaczyński powinien ogłosić stan wojenny, ruszyć rezerwy złota trzymane na "czarną godzinę", która nadeszła! Przecież trwa śmiertelne zagrożenie naszej ojczyzny (zewnętrzne i wewnętrzne)...czeka nas następna wielomilionowa fala uchodźców.

   Jeżeli boimy się tego działania to dlaczego nie ma całodobowych Mszy Św. w Świątyni Opatrzności Bożej...z rządzącymi w worach pokutnych? Nie można wygrać z agendami Szatana przy pomocy nowoczesnej broni, bo kupujemy Abramsy i Patrioty, a one są nieprzydatne przy gromadnych nalotach irańskich dronów kamikadze. W tym czasie prezydent dwoi się i troi w przemawianiu (talent nieprzydatny na ten czas).

   Zachowaj to ostrzeżenie napisane jednym tchem...od Boga Ojca Wszechmogącego, który pyta: czy naprawdę chcecie wszyscy zginąć? Nie obroni nas człowiek (NATO), ponieważ jest to bój o nasze dusze, a na zgniłym zachodzie świątynie zamieniono na kawiarnie. Chcieliście przyjemności dla ciał...wolna wola. "Róbta, co chceta" z owocem: "Mata, co chceta"...

    W tej intencji będę na Mszy Św. wieczornej z Eucharystią i odmówieniem mojej modlitwy...

                                                                                                            APeeL