Wczoraj w wielkim bólu odmówiłem moją modlitwę: za władzę opętaną nienawiścią. Zdziwiłem się, ponieważ pod naszym M-G ZOZ-em trafiłem na ćwiczenia służb: leżał "zabity", zwijano wąż strażacki. To było zarazem potwierdzenie odczytu intencji modlitewnej

  "Jarosław Kaczyński powinien ogłosić stan wojennyruszyć rezerwy złota trzymane na "czarną godzinę", która nadeszła! Przecież trwa śmiertelne zagrożenie naszej ojczyzny (zewnętrzne i wewnętrzne)...czeka nas następna wielomilionowa fala uchodźców!

   Dzisiaj prawie chciało się krzyknąć, bo W. W. Putin ogłosił stan wojenny na zajętych terytoriach! Zobacz pomysły Mefistofelesa, którego reprezentuje dziadek na skraju Czeluści. Radują go obrazy zwycięstw...w postaci równania z ziemią siedzib braci i sióstr ziemskich.

   W tym czasie w ONZ oraz w UE istnieje zasada jednomyślności...ludobójca głosuje w swojej sprawie. Dlaczego tego wszystkiego nie widzą ludzie odpowiedzialni za los świata, a u nas o los ojczyzny?

   W tym czasie Niemcy ogłupieni nienawiścią do nas wstrzymują należne dotacje. Nie mają świadomości, że wykonują natchnienia Przeciwnika Boga, który nienawidzi naszej ojczyzny, wybranej w miejsce Izraela.

    W tym czasie: "siedzą, jedzą, lulki palą...tańce, hulanki, swawola". Młodzież chichocze pod oknem paląc e-papierosy, pani Gessler robi rewolucje w knajpach, w TVN reklamują suknie ślubne i wciąż szczekają na władzę wybraną w demokratycznych wyborach!

    W ramach uśpienia prof. Jan Hartman 18.10.2022 pisze na swoim blogu (www.polityka.pl Loose blues): "Dorwać Stuhra!" (jechał na dwóch gazach), gdzie dałem komentarz jako dr. Bylejaki...  

Motto: „Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie”…

   Jako były fan C2H5OCH współczuję panu Jerzemu, bo – dodatkowo podczas jego bronienia – jest okazja do napadania jednych na drugich oraz „pisdolenia”, a przecież Donald Mniejszy też miał wpadkę.

   Ja podniosę pana Jerzego na duchu, bo zdarzenie ma go całkowicie przebudzić. Niby spotkało go nieszczęście, ale wyobraźmy sobie, że motocyklista wpada na innych, robi się karambol i ginie ktoś trzeci.

   Wielokrotnie doznaję wstrząsu, gdy napływają obrazy moich pijackich wyczynów! Całkowicie inaczej widzi się życie, po porzuceniu „starego człowieka” (mam odjęty nałóg, jestem uzdrowiony, nawet nie pomyślę o alkoholu).

                                                            Panie Jurku!
   Proszę przyjąć to cierpienie oraz karę – nie odwoływać się, a ofiarę prosić o przebaczenie. Całość trzeba ofiarować na Ręce Matki Bożej z Medziugorie…w intencji pokoju na Ukrainie.

 

    Wczoraj poczułem się ofiarą wojny, bo podano, że będzie wstrzymana produkcja niezbędnego dla mnie leku. To sprawiło, że po dzisiejszej Mszy Św. trafiłem do przychodni z prośbą o zapisanie tego leku na 6 miesięcy.

   Normalny człowiek nie ujrzy prowadzenie nas przez Boga. Trafiłem na dobry czas i po 10 minutach miałem receptę.  Zapisuję to, aby wykazać jak Bóg Ojciec pomaga nam w drobnych sprawach, a to jest dowód na działanie w wielkich: obrady ONZ powinny zaczynać się od Mszy Św. z błaganiem o prowadzenie...

    Na Mszy Św. Apostoł Paweł przekazał objawioną mu tajemnicę (Ef 3,2-12), która dotychczas była ukrywana przez Boga (Dobra Nowina), a teraz stała się jawna..."Zwierzchnościom i Władzom".

  Natomiast Pan Jezus w Ewangelii (Łk 12,39-48) wskazał, że "Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie" oraz zalecił: "bądźcie gotowi, gdyż o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie".

    Nawet na przybycie Przeciwnika Boga nie jesteśmy przygotowani, a cóż dopiero na Paruzję Zbawiciela, gdy 99.99% ludzkości nie interesuje się swoim losem po śmierci. Wielu pcha się na śmierć prawdziwą, bo duszy...tak właśnie stało się z pewnym swego Jerzym Urbanem. Dzisiaj jest rocznica śmierci jego ofiary...księdza Jerzego Popiełuszki, ale "nie ten, co zabija ciało"...

                             Ks. J. Popiełuszko

                                                                                                                            

                                                                                                                    APeeL

 

25.X.1984 Ks. J. Popiełuszko jeszcze żył!

   Przerażające i długie męczeństwo bł. ks. Jerzego (przez kilka dni był bestialsko katowany)...tropy odkryte po roku 1990 prowadzą do nieużywanego bunkra w Kazuniu.

Sekcja zwłok wykazała m. in.:
– wybite 3 zęby
– połamanych 6 żeber
– wyrwane 3 palce ręki
– 61 ran 6 cm na całym ciele
– połamany nos
– wyrwane ucho
– wyrwane włosy
– przypalanie
– wyrwany język
– duszenie
– zmiażdżone kolano
– wyrwane paznokcie
– siniaki od uderzenia pałką...