Niepokalanego Poczęcia NMP

    Człowiek stary po przebudzeniu stęka i wymaga rozruchu, a w takich momentach jesteśmy wydawani na żer Szatana. Zerwałem się, ponieważ przypomniało się dzisiejsze święto Matki Bożej z pragnieniem bycia na Mszy Św. o 6.30. To nabożeństwo rozpoczynamy w ciemności z zapalonymi świecami lub lampionami i procesją kapłanów z ministrantami.

 

                                                                MB Niepokalana

 

   W oczekiwaniu popłynie "Anioł Pański" z refleksją dotyczącą grzechu pierworodnego. Tak określamy Niepokalane Poczęcie, które Joanna Senyszyn wyśmiała myśląc o poczęciu Jezusa. Nie wiem, co to znaczy i nie będę dochodził, bo powinniśmy zdać się na Mądrość Bożą, ale nie stawić siebie w miejscu Stwórcy. Zważ tylko na znak, że Matka nasza została zabrana do Nieba z ciałem fizycznym.

    W Słowie będzie mowa (Rdz 3,9-15.20) o zwiedzeniu Ewy przez Buntownika, która pociągnęła za sobą Adama. Nie ma sensu zastanawiać się jak to było, bo wszytko jest pokazane...na wrogach Boga Ojca i to wokół nas. Niech wystarczą tutaj słowa psalmisty (Ps 98,1-4): "Śpiewajcie Panu, bo uczynił cuda"...

    Wielu "mądrusiów" zabiera głos w sprawie jedynie prawdziwej wiary katolickiej. Szydercy są promowani, nawet stają się ekspertami od wiary! Przykładem niech będzie rozmowa dwóch szurniętych: prof. Zbigniewa Mikołejki („religioznawcy”) z Kubą Wątłym w „Krzywym zwierciadle” skasowanej "Super Stacji" (2018 r.). Mieli pretensję do Ordo Iuris, że bezwzględnie broni dzieci poczętych:

   Inny chwalił „Otwarte studio” tej stacji. Wyjaśniłem mu, że…oni sami dzwonią do siebie; ”Ernest z Monachium" lub ”Monika z Hamburga”. Mnie udało się połączyć z nimi tylko jeden raz. Powiedziałem wówczas, że są wrogami Polski i Kościoła Katolickiego.

    Od tego czasu mój telefon znalazł się na czarnej liście; „Przepraszamy, połączenie nie może być zrealizowane”. Zobacz ich demokrację. Muszę przenieść się do Hamburga! Jakże faryzeusze zwiedli moich rodaków. A Ty zapytasz: co to ma wspólnego z wiarą? Naprawdę nie widzisz szkód w duszach?  

   Dzisiejszy "Fakt" promuje "Księżycowy kalendarz 2023" z promowaniem życia wg faz księżyca...zgodnie z rytmem natury i magią numerów. To jest ewidentna głupota duchowa ciemnogrodzian i to w XXI wieku! W tym czasie takich jak ja wytyka się palcami.

   Przecież zapowiadana Apokalipsa pędzi, ujawnili się pragnący odpalić ten świat, a przygotowywali się do tego precyzyjnie...prowadzeni przez Mefistofelesa. Ich przywódca wie, że istnieje niebo skąd został raz na wieki wypędzony.

   Nienawidzi nas...stąd jego wysłannicy (Stalin i Hitler), a teraz podsunął władzę nad światem "naszemu człowiekowi w Moskwie". Jutro biedak wpadnie do Czeluści i spotka się z podobnymi...także z Ukrainy, którzy nie rozliczyli się ze swych zbrodni! 

   Jako wiedzący, że wszystko jest prawdziwe w naszej wierze proszę Cię wróć do Boga, nic nie szukaj, bo stracisz czas. Podziękujesz mi, gdy się spotkamy. Musisz zrozumieć, że nad nami trwa - śmiertelny bój duchowy z siłami ciemności - o życie wieczne. Cały świat jest bezbożny i jego zagłada jest nieodwracalna...

    Nawróć się w tej chwilce...zawołaj w myślach ("tylko tyle i aż tyle")! W mocy Bożej będziesz miał wszystko przebaczone, a sprawisz wielką radość w Królestwie Bożym, bo tacy później szczególnie służą. Moją misją jest pokazanie w tym boju działania przeciwnika Boga.

   Uwierz mi, że wszedłeś tutaj nieprzypadkowo, nie ma takiego dziennika na świecie, bo wielu opisuje swoje przeżycia po latach. Właśnie w ręku mam książkę "Święty i diabeł"  o życiu św. Jana Vianneya napisaną przez Wilhelma Huenermanna!  Sam widzisz, że jest to opis autora o świętym.

    Tutaj masz bezpośrednie relacje z walki, która odbywa się w naszych myślach, a to jest stacja przekaźnikowa natchnień płynących z naszej duszy ze strony Boga i Przeciwnika. To upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji! Nabierze każdego, bo wie wszystko o nas, zna nasze pragnienia i odczytuje nasze myśli.

   Nie ma nic zakrytego, co nie byłoby odkryte. Pan Bóg tak uczynił, aby ćwiczyć nas, badać i stwierdzić w końcu czy po naprawie możemy wrócić do Królestwa Bożego! Nie mówi się o tym w Domu Boga na ziemi.

   Agencji Bestii opanowali wszystko, co pokazuje demonizm bolszewizmu. Przebudzony kapłan spotka mur i wykluczenie, bo nie wolno "straszyć diabłem"! Taka jest linia w hierarchii: od Watykanu do proboszczów.

    Postanowiłem dzisiaj uważać, bo Szatan atakuje szczególnie podczas Świat Matki Bożej. Wczoraj wieczorem skusił mnie do zmiany numerów programów w telewizorze, a to był początek...jego numerów. Dzisiaj skasowałem bezpowrotnie plik ("zamieniłem"), a miałem tam treści do wykorzystania.

   Tak ładnie zaczął się ten dzień i został zepsuty, bo później zagmatwałem się w szukaniu jego kopii, a na końcu próbowałem przenosić mój wątek z www.gazeta.pl Forum Religia, ale udało się tylko z 11-ma stronami.

    W wielkim bólu serca odmówiłem moją modlitwę w intencji tego dnia...także za dusze szyderców...

                                                                                                           APeeL