Nic nie planuj, żyj tylko tym dniem, a nawet tą chwilką. Zarazem nie bierz tego dosłownie, bo wyjdę na szurniętego wg pełnych mądrości ludzkiej i doświadczenia życiowego...

    Taki przykład daje "wielki" aktor Jan Nowicki, który prowadził życie bezbożne, ale zadbał o swój pochówek budując piękny nagrobek...otwartą kurtynę ze znakiem krzyża. Na koniec swojego życia polubił to miejsce i chodził tam zamiast do Świątyni Pana.

   Podczas czuwania palił "fajki" i pociągał z butelki. Podobnie uczynił nasz lokalny oligarcha...ma najpiękniejszy "pomnik". Tacy pragną "przetrwania", ale całkowicie zapominają o duszy. Teraz, o zgrozo wniosą trupa do kościoła parafialnego w Kowali pw. św. Urszuli. Przepisy zabraniają tego...pogrzeb z kapłanem może odbyć się tylko na cmentarzu.

    Ostrzegam każdego czytającego, że piękne celebracje ku czci zmarłych szkodzą ich duszom oraz dają zły przykład, że można być niewierzącym i korzystać z praw należnych tylko katolikom.

    Po przebudzeniu wołałem jak małe dziecko: "Tato! Tatusiu!", ponieważ ostatnio mam wyrzuty sumienia. Napływają "wyczyny", a wówczas krzyczysz i dziwisz się jak mogłeś tak czynić! Posłuchałem natchnienia i od 1.00-4.30 zapisałem ostatnie świadectwo wiary oraz poprawiłem poprzedni dzień.

    Po wyjściu na Mszę św. o 6.30 dziękowałem Bogu, Jezusowi i Matce Bożej za prowadzenie. W kościele było zimno, na darmo poszło wykonanie ogrzewania posadzkowego, bo teraz nie stać nas na gaz. To typowy przykład czynienia czegoś bez modlitwy. Planujesz coś, a nie masz dostępu do tego, co będzie jutro.

    Dodatkowo demon zalewał mnie rozmyślaniami, abym nie usłyszał słów przekazanych przez proroka Izajasza (Iz 48, 17-19), że jestem prowadzony drogą, którą kroczę, a to sprawi, że moje imię nie będzie wymazane sprzed Oblicza Boga Ojca! Tak jest naprawdę, ale garstka daje się prowadzić, a to oznacza: "bądź Wola Twoja" z oddaniem woli własnej.

    Potwierdził to psalmista (Ps 1,1-4.6): "Błogosławiony człowiek, który nie idzie za radą występnych (..) Lecz w prawie Pańskim upodobał sobie (...) wszystko, co czyni jest udane"...

   Natomiast Pan Jezus w Ewangelii (Mt 11,16-19) wskazał na nasza nieostrożność, a ja dodam, że naiwność duchową, ponieważ przypominamy beztroskie dzieci bawiące się na rynku.

    Nikt nie widzi trwającej już Apokalipsy...jako kary za odwrócenie się od Stwórcy. Na fali jest bezbożnictwo...z pójściem za nauczycielami "rodem z Piekła" zwodzącymi całe nacje. Kłaniają się takim pogańskie mass-media.

    Eucharystia ułożyła się pionowo, wzdłuż jamy ustnej, co oznacza "My" z Bogiem Ojcem, a później przewijała się w obie strony i utrzymywała w ustach jak woalka. Serce i duszę zalał pokój, a także słodycz wyczuwana w ustach.

    Po powrocie do domu ujrzałem jak wielka to łaska...rozumieją to pozbawieni wszystkiego Ukraińcy. Z telewizji papież będzie mówił o życiu wiarą, a z aktualnego Objawienia Matki Bożej Pokoju padnie ponawiana prośba o modlitwę. Przypomną się słowa s. Faustyny, aby rozmawiać z Panem Jezusem. U mnie obecnie jest to Sam Bóg Ojciec.

   Jakie zdarzenie potwierdziło intencję? Żona kupiła "tańsze" mandarynki, były bardzo smaczne...nie wiem czym ich spryskali, bo cały dzień przespałem, a wzdęcia sprawiły, że czułem się jak kosmonauta w stanie nieważkości.

                                                                                                             APeeL

 

      Zobacz moje zdziwienie, ponieważ na stronie Żywego Płomienia (viviflamins.com) trafię na przekaz od Boga Ojca nr 1228 z 26 listopada 2022r.  godz. 11:25...

    "Nie martw się o siebie i rodzinę, wszystko jest w przemożnym ręku Trójcy Świętej i Maryi, także twoje finanse. Wszelkie planowanie pozostaw w Moim Ręku skup się na wszelkich Moich sprawach i planach i zamiarach, to wystarczy. Od ciebie tak niewiele zależy, lecz to ty musisz podjąć niezbędne decyzje, abym to Ja mógł dalej działać przez ciebie.

    Synu, zaufaj Mi najmocniej jak potrafisz, zdaj się całkowicie na Mnie, oraz na całe Niebo. Niczym się nie zniechęcaj, lecz trwaj wiernie przy Mnie. Przygotowałem ci wiele łask i wiele niespodzianek, dlatego chcę, abyś ślepo realizował to, czego chcę i pragnę. Nie myśl za wiele o sobie, ani o problemach, które masz. Twoje oddanie się w Bożą Niewolę dało Mi niczym nieograniczoną możliwość posługiwania się tobą, do realizacji wyznaczonych przeze Mnie celów. (..)

    Nie martw się za bardzo o jutro, bo ono nie jest w twoim, ale w Moim Świętym Ręku. Od pierwszej chwili twojego oddania jesteś w Moim Ręku, więc nie kłopocz się za nadto, bo dobrze dbam o ciebie. Dam ci wszystko to, co będzie potrzebne do życia i realizacji Woli Bożej.

     Staraj się okiełznać swoją naturę, Trójca Święta i Niepokalana we wszystkim ci pomożemy. Ufaj Mi zawsze pod każdym względem, resztę pozostaw Mojemu w tobie i poprzez ciebie działaniu. W swoim czasie wiele ujrzysz, to zmieni dotychczasowe twoje funkcjonowanie jako Mojego Proroka. Twoje całkowite zawierzenie sprawia, że dzięki Bożej pomocy popełniasz o wiele mniej błędów i wykroczeń, a Trójca Święta może się tobą w miarę swobodnie posługiwać.

         Na razie nie daję ci za wiele możliwości, bo na nie jeszcze nie nadszedł czas. Staraj się czynić tylko to, co Ja chcę, a wszystko będzie dobrze. Ufaj Mi bezgranicznie, a Ja zawsze ci pomogę. Szykuję ci wiele miłych i bardzo miłych niespodzianek, także tych duchowych. Trwaj wiernie przy Mnie, czyń na bieżąco wszystko to, co chcę, a nagroda będzie ze wszech miar wielka.

      W swoim czasie zrealizuje tobie, niektóre z twoich marzeń. Zawsze zawierzaj Mi wszystko do końca, kochaj Mnie jak najmocniej jesteś w stanie, a Ja ci za to będę nieustannie błogosławił"...

                                                                                           †

                                                                                    Bóg Ojciec