Wczoraj nieprzypadkowo posłuchałem natchnienia, aby wejść na stronę Żywego Płomienia (viviflamins.com), gdzie był aktualny przekaz od Boga Ojca nr 1228 z 26 listopada 2022.

    "W Polsce nagromadziło się wiele demonów, chcą uniemożliwić realizację planów wobec ludzi z tego Narodu. Siły demona sprawiają, że to na was jest teraz największy atak i wielka nagonka z powodu resztki waszej wierności Bogu.

       Chcą wiele zła uczynić Polsce inne narody, będące pod wielkim wpływem ojca wszelkiego kłamstwa. Stosują wiele ukrytych sposobów, aby do końca zniewolić umysły i Polską gospodarkę.

    Ci, co faktycznie żądzą Polską, nie pozwalają obecnie rządzącym i wszystkim pozostałym dążącym do rządzenia, pilnują, aby nie można było wami dobrze kierować, ani dać dobre, uczciwe rozporządzenia.

    W niedługim czasie Polski rząd wyda szereg złych, bardzo szkodliwych decyzji dla Polskiego Narodu. (..) do głosu dojdzie syn zatracenia, Antychryst. Uczyni on wiele zmian ze swoimi ludźmi z masonerii i iluminatami oraz innymi Lucyferianami i tymi, którzy przyjmą znamię Bestii.

    Rozpocznie się wielkie prześladowanie ludzi Boga, ludzi Kościoła. Nie lękajcie się jednak, bo to musi się stać, aby się wypełniły Pisma. (..) Teraz dobrze się zastanówcie, przy kim chcecie być, czy przy demonie i jego kłamstwie i ułudzie, czy przy Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, który zawsze wygrywa? To do was teraz należy decyzja, co zdecydujecie? Co wybierzecie? (..)"...

                                                                                            †††  Bóg Ojciec.

    Pomyślałem o sytuacji naszej ojczyzny, bo właśnie jest burza wokół komisji weryfikacyjnej i likwidacyjnej WSI. Nie wiadomo czy zainstalowanie tam szpiega było winą Radosława Sikorskiego czy Antoniego Macierewicza? Aż trzy razy trafiłem na słowo z d r a d a. Właśnie tutaj pasują Słowa Boga Ojca z w/w przekazu...każde potwierdza to, co wiem!

    Na Mszy Św. o 7.00 prorok Izajasz mówił (Iz 35, 1-6a.10): <<Odwagi! Nie bójcie się! Oto wasz Bóg, oto pomsta; przychodzi Boża odpłata; On sam przychodzi, aby was zbawić>>. Św. Apostoł Jakub (Jk 5,7-10) zapowiedział przyjście Zbawiciela. Mimo zapowiedzi, które zawsze się wypełniały nie uwierzono, że Jezus jest namaszczonym przez Boga Ojca Synem (Mt 11, 2-11).

    Tak się stało, że wieczorem trafiłem na RV 4 na film "P a s j a" USA z 2004 roku w reż. Mela Gibsona i to na scenę zdrady Zbawiciele przez pocałunek Judasza (za 30 srebrników). Wszystko kończy się trzęsieniem ziemi ze zniszczeniem pałacu Piłata. https://www.niedziela.pl/artykul/152911/nd/Co-sie-stalo-w-chwili-smierci-Chrystusa

Trzydzieści srebrnikówwebp

 

    W tym czasie pomyślałem o napadzie sprzedawczyków na naszą ojczyznę. "Machasz ręką" (określenie Stefana Niesiołowskiego dotyczące głosowania) przeciwko dotacjom, bo chcesz przejąć władzę. Przy tym rozgłaszasz, że jest to dla dobra rodaków, a Robert Biedroń wprost mówi, że "dostaniemy figę z makiem".

   Za to masz "od tych, którzy faktycznie rządzą Polską" różne synekury (nienależne obdarowania): stajesz się ekspertem w każdej sprawie, zapraszają cię do TVN (Misiek Kamiński, Śmiszek i Biedroń, a nawet czerwony dziadek Leszek Millder).

    To jest normalna prostytucja polityczna...do kwadratu po ujawnieniu zaprzedania się pani, która walczy w UE o nasze sądy pozbawione niezależności. Władza spełnia takim nawet chore pragnienie: Donalda Ruska chcą zrobić premierem lub prezydentem RP...nawet w drodze przewrotu!

    Zapomniał biedak o spacerku z Putinem brzegiem morza (wykluczenie podsłuchu) z udziałem w zamachu w Smoleńsku (głupia próba "piąstkowania" ze śmiejącymi się fałszywie oczkami).

    Teraz prawi kazania z mikrofonem w łapce...dla głupiej chwały i poklasku. W tym czasie biedak nie widzi, że stacza się do Czeluści (aborcja, "spółkujący inaczej", itd.).

    Jutro odmówię w ich intencji całą moją modlitwę, ponieważ dzisiaj zostałem rozłożony w ciele...

                                                                                                              APeeL