Rocznica Stanu Wojennego

Motto: "Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego" (Mt 21,28-32).

    Stan wojenny (1981–1983) został wprowadzony 13 grudnia 1981 roku na terenie całej Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, niezgodnie z Konstytucją. Został zawieszony 31 grudnia 1982 roku, a zniesiono go 22 lipca 1983 roku.

    Właśnie dzisiaj dworacy i lisy z UE po raz enty postanowili odwołać min. sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Poznałem ich działanie na swojej osobie...

   Wszystko wyjaśniają wcześniejsze słowa Jarosława Kaczyńskiego na spotkaniu w Suwałkach (05 listopada 2022)...

– My nie jesteśmy niczemu tutaj winni. Winni są ci, którzy nieustannie podpuszczali tam, podnosili rękę za różnymi uchwałami przeciwko nam, ale przede wszystkim szczuli, szczuli i jeszcze raz szczuli.

- To jest po prostu niesłuchane. Nie ma w Europie takiej sytuacji jak ta, która jest w Polsce, żeby opozycja była antypaństwowa i antynarodowa. 

- On użył jednego celnego określenia (Donald Tusk), że władza powinna być ciepła dla ludzi. Otóż czy ciepła jest ta władza, która daje, czy ta, która nie daje? Czy ciepli rodzice, to ci, którzy zajmują się swoimi dziećmi, czy ci, którzy mówią: niech sobie dzieci same dają radę?

- Za te setki miliardów złotych, które Polska straciła z powodu tego, że oni tolerowali gigantyczne złodziejstwo...

 

                                                   Judasz_Biblia_2000.jpg

                                                                          Judasz z trzosem...

   Warto tutaj zacytować ks. Dariusza Kowalczyka: "Dzisiaj o naszym bycie i UE chcą decydować: lewacy, masoni, aktywiści gejowscy, skrajne feministki, ideolodzy multi-kulti. Gdzie dojdziemy z liberalną lewicą, która małpuje hierarchiczną strukturę Kościoła Bożego".

   Musze dodać, że ogłupiona część rodaków napadała na patriotów, bo ich ojczyzną był wciśnięty przez Szatana Komintern (małpowanie Królestwa Bożego na ziemi). Po 20-30 latach donoszenia nie możesz nagle przestać tego czynić, a bolszewik nigdy nie przebacza.

   Zapomina się, że żyjemy w świecie pełnym przemocy, nienawiści i niesprawiedliwości. "Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwieźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. (1. Kor 6, W) Donald Tusk stał się wysłannikiem diabła i będzie takim dawał śluby, może później w kościołach zamienionych na kawiarnie.

                                                      Bracie Donaldzie!

    Nie idź tą drogą, bo wyraźnie starzejesz się, jutro fikniesz i z czym trafisz przed Oblicze naszego Deus Abba? Nawet nie wpuszczą cię przez wąską furtę, gdzie usłyszysz: nie znamy takiego! Ostrzegam cię, a nawet miłego pana Grzegorza Schetynę oraz Radosława Sikorskiego wielbionego przez "Stokrotkę"...

    My mamy poczucie jedności we wzajemnej miłości (dzieci Boga), a także miłości wszystkich ludzi do Boga Ojca. Normalny człowiek nie zna czegoś takiego, bo to jest wielka łaska. Pokazywane jest tylko współdziałanie sług Bestii: barbarzyńców, mafiosów i dżihadystów. Szczególnie TVN 24 lubuje się w epatowaniu nas strzelającymi do ludzi, którzy mają zasłonięte twarze i obowiązkowego papierosa w ustach...zjednani w zmowie przeciwko innym.

    Na Mszy Św. wieczornej padnie Słowo (So 3,1-2.9-13)...

  "Biada buntowniczemu i splugawionemu miastu, co stosuje ucisk! Nie słucha głosu i nie przyjmuje ostrzeżenia, i nie ufa Panu i nie przybliża się do swego Boga. (...) W dniu tym nie będziesz się wstydzić wszystkich twoich uczynków, przez które dopuściłaś się względem Mnie niewierności; usunę bowiem wtedy spośród ciebie pysznych samochwalców twoich i nie będziesz się więcej wywyższać na świętej mej górze.

   I zostawię pośród ciebie lud pokorny i biedny, a szukać będą schronienia w imieniu Pana. Reszta Izraela nie będzie czynić nieprawości ani mówić kłamstwa. I nie znajdzie się w ich ustach zwodniczy język (...)".

    Natomiast Pan Jezus dał przykład na dwóch synach (Ewangelia: Mt 21,28-32), którym ojciec dał polecenie pracy w winnicy...

Pierwszy powiedział, ze idzie, a nie poszedł!

Drugi, że nie chcę, jednak opamiętał się i poszedł...

    Przed głosowaniem w Sejmie RP premier Mateusz Morawiecki powiedział do opozycji, że łączy ich nienawiść do PiS-u, a Zjednoczoną Prawicę miłość do ojczyzny...

                                                                                                                    APeeL