Musisz zrozumieć, że nie ma Boga oprócz Jahwe. Nic nie dadzą spory, bo Szatan wie jaka jest prawda, ale ci których oszukał mają wielką pewność właśnie od niego!  Szatan wie, że naszej duszy nic nie ukoi...oprócz powrotu do Stwórcy i Królestwa Bożego.

 

                                                   Bóg Ojciec 

                                                                       Bóg Ojcie z mozaiki

   Wie też, że będziemy szukać drogi powrotu do Wiecznej Szczęśliwości dlatego podsuwa różne namiastki...ośmieszając zarazem jedynie prawdziwą wiarę katolicką. Nawet sprawia możliwość kontaktu z podsuwanymi bożkami: przez dzwonki, bębny, kręcenie młynków z treściami zawołań (u buddystów), ale to nie da ukojenia duszy.

    Jak przekonasz fanatycznych wyznawców kościoła scjentologicznego (John Travolta i jego żona Kelly Preston) służącego praniu mózgów gwiazd Hollywoodu oraz sekta "Niebo", a bliżej św. Jehowy ze zmyśloną nazwą naszego Boga Ojca.   

   Normalni ludzie mają ważniejsze sprawy. Zrozumiesz wszystko otrzymując łaskę wiary, a jej wielkość jest pokazana na świetle: od ogarka do rozświetlonego pałacu.

   To jest pokazane także na dzieciach, które wolałby mieć dobrych tatusiów spełniających ich zachcianki, nic nie wymagających i nie karzących!  Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga Ojca, w naszych ciałach otrzymanych od rodziców jest cząstka Boga Ojca z sumieniem (Bożym sędzią).

   Tą drogą mamy przypominany czas tkwienia w opałach Bestii. Chodzi o to, aby każdy ujrzał łaskę wyciągnięcia z grzechów grożących śmiercią wieczną...z żałowaniem i przepraszaniem. Teraz jestem w tej fazie...

   Posłuszeństwo i mądrość dzieci widzimy na swoich pociechach...stąd "bądź Wola Twoja" oraz "bądź wola moja" z wypaczeniem pod postacią "róbta, co chceta" z owocem "mata, co chceta". 

    Obecnie Szatan zaprowadził ludzkość na skraj przepaści (pędząca Apokalipsa), ale to też nie budzi, bo jeszcze mamy prąd i gaz oraz wodę i chleb...nawet proszą się, aby go kupować.

   Wczoraj w Sejmie RP - wszelkiej maści POlacy - zrobili sobie cyrk w Sejmie RP (darli się i ubliżali rządzącym z gromkim śmiechem). Czerwoni i kolorowi, a nawet "nowa lewica" pod przewodnictwem niezniszczalnej babci Joanny od demonów udawali przejętych losem naszej ojczyzny. Przy tym nic im nie przeszkadza "machać" (głosować) w UE przeciwko swoim rodakom.

   Właśnie opracowuję świadectwo wiary z 12.08.2006 (za tkwiących w okowach Szatana), gdzie jest list do "Faktu", który przeprowadził rozmowę z prof. Skrzeczyszyn o "czarach" (zeszło na wiarę katolicką). Napisałem im moje uwagi...

                                                   Szanowna Pani Senyszyn

    "Pani Profesor dysponuje dużą wiedzą i inteligencją z poczuciem czarnego humoru. Ludzie są różni, a ja to rozumiem, bo sam żyłem podobnie aż do "nawiedzenie" przed laty.

   Stan na dzisiaj: wiedzący, że wszystko jest prawdziwe w wierze katolickiej! Wiem, że nasz Bóg jest w Trójcy Jedyny razem z Synem Panem Jezusem oraz Duchem Świętym.

    Tutaj jesteśmy zesłani z miłości...na poprawę z czekającym na nasz powrót Tatą, a w tym przeszkadza Szatan, upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji! Pani nie wie, że on jest i lekceważy jego działanie. Teraz chroni panią i pomaga! Nie gniewa się, a wręcz jest zadowolony, gdy stroi sobie Pani z niego żarty! A zarazem z Ducha Świętego (nie ma przebaczenia) i Zbawiciela oraz z modlitw.

    W sprawie modlitwy wyśmiewanej przez Panią dodam, że nie wolno stroić sobie żartów: np. prosić o piękny głos, gdy nie widzimy i nie dziękujemy za to, że możemy mówić! Skoczę z drzewa i nic mi się nie stanie, bo prosiłem o to w modlitwie!"

    Na Mszy św. o 6.30 prorok Izajasz przekaże Słowo (Iz 45,6b-8.18.21b-25) od naszego Deus Abba...

    "Ja jestem Pan, i nie ma innego. Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. (..) Ja, Pan, jestem tego Stwórcą. (..) Bóg sprawiedliwy i zbawiający nie istnieje poza Mną. Nawróćcie się do Mnie, by się zbawić, wszystkie krańce świata, bo Ja jestem Bogiem, i nikt inny!"

    Natomiast Pan Jezus (Ewangelia: Łk 7,18b-23) przekazał wysłannikom Jana Chrzciciela, którzy zapytali: "Czy Ty jesteś Tym, który ma przyjść, czy też innego mamy oczekiwać?" Zbawiciel zalecił: "Idźcie i donieście Janowi to, coście widzieli i słyszeli: niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia i głusi słyszą; umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię. A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi"...

                                                                                                                APeeL

 

 

Aktualnie przepisano... 

12.08.2006(s) ZA TKWIĄCYCH W OKOWACH SZATANA...

    Na Mszy św. porannej padną słowa (Ha 1,12--2,4): "Czyż nie jesteś odwieczny, o Panie, Boże mój Święty, który nie umierasz? (...) Zbyt czyste oczy Twoje, by na zło patrzyły, a nieprawości pochwalać nie możesz. Czemu jednak spoglądasz na ludzi zdradliwych i milczysz, gdy bezbożny połyka uczciwszego <od siebie>? (..) Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności".

    Psalmista zawołał (Ps 9,8-13): "Pan nie opuszcza tych, co Go szukają (..) Sam będzie sądził świat sprawiedliwie, rozstrzygał bezstronnie sprawy narodów".

    Dzisiaj otrzymałem wielką Komunię Św. (łamana), a moje serce zalała cisza i pragnienie odosobnienia z milczeniem. Jak zwykle nie było mnie dla świata. To ekstatyczny pokój, dobro i miłość. 

    Później w ręku znajdą się zalecane metody osiągania szczęścia z rozpoznawaniem przyszłości, ćwiczenie oddychania z dobrymi myślami i kąpielami duszy: to stek rzygowin szatana! Trafię także na "Fakt" z rozmową z Joanną Senyszyn "O wróżbach". Krótka jej ocena: skandalistka, wróg porządku w ojczyźnie, a także Kościoła Świętego.

     Wzrok zatrzymało „Przymierze z Maryją” z art. o egzorcyzmach, a „Prawdziwe życie w Bogu” otworzyło się na słowach Zbawiciela:

   „Nie usiłujcie odgadywać przyszłości kierując się niezdrowym pragnieniem, używając sposobów mających posmak karygodnych czarów (..)  Zostawcie Przedwiecznemu Bogu tajemnicę Jego czasu. Wy zaś przyjdźcie oczyścić się poprzez prawdziwą pokutę, od jutra (..) chciejcie się nawrócić. Nie słowami. Nie żartuje się z Boga ani się Go nie zwodzi. Nawróćcie się z mocną wolą przemiany życia, powrotu do Prawa Pańskiego"...

    W telewizji pokażą dramat historyczny: "Niebo i ziemia"  - dwie armie samurajów w Japonii. Dzieci jednego kraju, tej samej mowy i dowódcy pragnący władzy! Natomiast piosenkarka Madonna zostanie rozpięta na krzyżu...w koronie cierniowej na głowie (świętokradztwo).

    Dodaj do tego nałogi, prostytucję, obozy pracy - także we Włoszech i Anglii. Wiele ludzi jest bez honoru, a większość nie ma świadomości grzechów: mafia w służbach (omerta), kapłani donosiciele oraz gangi przygotowujących się do napadów. Zdziwiony oglądałem filmy:

- młody świr przykuł porwaną kobietę na długim łańcuchu, sami na wyspie 

- córka diablica mordująca mężczyzn matki

- maltretowanie porwanych dla okupu przez mafię chińską w USA

- gang młodych, napad rabunkowy

- uchylanie się od odpowiedzialności (potrącił na pasach, a inny zabił trzy osoby)

- oprawcy bezpieki (zaplanowane ludobójstwo)

    Kończę ten zapis, a z radia Maryja płynie świadectwo o grobach, tych których zamordowano z premedytacją (sowieci), ksiądz Isakowicz Zalewski ujawnia kapłanów - agentów (sługi dwóch panów)...z premedytacją donosili na współbraci kapłanów.

   Do tego worka pasuje Gunter Grass, który ujawnił, że walczył w Waffen-SS oraz prezydent Boleksław Wałęsa...obaj bez honoru odebrali nagrodę Nobla! Jeszcze pracownicy-złodzieje w bankach, tacy listonosze, ojciec przełożony, który okradł zakon. Fundacje z założenia skierowane na planowane kradzieże. Wszystkiego dopełnia Judasz i jego dzisiejsi naśladowcy!

    Dzisiaj, gdy to przepisuję (14.12.2022) wszystkich przebił terrorystyczny napad Federacji Rosyjskiej na Ukrainę zwany "operacją specjalną". Płaczą z tego powodu w niebie, a moje oczy zalały łzy...

                                                                                                               APeeL