Na Mszy św. porannej padną słowa (Ha 1,12--2,4): "Czyż nie jesteś odwieczny, o Panie, Boże mój Święty, który nie umierasz? (...) Zbyt czyste oczy Twoje, by na zło patrzyły, a nieprawości pochwalać nie możesz. Czemu jednak spoglądasz na ludzi zdradliwych i milczysz, gdy bezbożny połyka uczciwszego <od siebie>? (..) Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego, a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności".

    Psalmista zawołał (Ps 9,8-13): "Pan nie opuszcza tych, co Go szukają (..) Sam będzie sądził świat sprawiedliwie, rozstrzygał bezstronnie sprawy narodów".

    Dzisiaj otrzymałem wielką Komunię Św. (łamana), a moje serce zalała cisza i pragnienie odosobnienia z milczeniem. Jak zwykle nie było mnie dla świata. To ekstatyczny pokój, dobro i miłość. 

    Później w ręku znajdą się zalecane metody osiągania szczęścia z rozpoznawaniem przyszłości, ćwiczenie oddychania z dobrymi myślami i kąpielami duszy: to stek rzygowin szatana! Trafię także na "Fakt" z rozmową z Joanną Senyszyn "O wróżbach". Krótka jej ocena: skandalistka, wróg porządku w ojczyźnie, a także Kościoła Świętego.

     Wzrok zatrzymało „Przymierze z Maryją” z art. o egzorcyzmach, a „Prawdziwe życie w Bogu” otworzyło się na słowach Zbawiciela:

   „Nie usiłujcie odgadywać przyszłości kierując się niezdrowym pragnieniem, używając sposobów mających posmak karygodnych czarów (..)  Zostawcie Przedwiecznemu Bogu tajemnicę Jego czasu. Wy zaś przyjdźcie oczyścić się poprzez prawdziwą pokutę, od jutra (..) chciejcie się nawrócić. Nie słowami. Nie żartuje się z Boga ani się Go nie zwodzi. Nawróćcie się z mocną wolą przemiany życia, powrotu do Prawa Pańskiego"...

    W telewizji pokażą dramat historyczny: "Niebo i ziemia"  - dwie armie samurajów w Japonii. Dzieci jednego kraju, tej samej mowy i dowódcy pragnący władzy! Natomiast piosenkarka Madonna zostanie rozpięta na krzyżu...w koronie cierniowej na głowie (świętokradztwo).

    Dodaj do tego nałogi, prostytucję, obozy pracy - także we Włoszech i Anglii. Wiele ludzi jest bez honoru, a większość nie ma świadomości grzechów: mafia w służbach (omerta), kapłani donosiciele oraz gangi przygotowujących się do napadów. Zdziwiony oglądałem filmy:

- młody świr przykuł porwaną kobietę na długim łańcuchu, sami na wyspie 

- córka diablica mordująca mężczyzn matki

- maltretowanie porwanych dla okupu przez mafię chińską w USA

- gang młodych, napad rabunkowy

- uchylanie się od odpowiedzialności (potrącił na pasach, a inny zabił trzy osoby)

- oprawcy bezpieki (zaplanowane ludobójstwo)

    Kończę ten zapis, a z radia Maryja płynie świadectwo o grobach, tych których zamordowano z premedytacją (sowieci), ksiądz Isakowicz Zalewski ujawnia kapłanów - agentów (sługi dwóch panów)...z premedytacją donosili na współbraci kapłanów.

   Do tego worka pasuje Gunter Grass, który ujawnił, że walczył w Waffen-SS oraz prezydent Boleksław Wałęsa...obaj bez honoru odebrali nagrodę Nobla! Jeszcze pracownicy-złodzieje w bankach, tacy listonosze, ojciec przełożony, który okradł zakon. Fundacje z założenia skierowane na planowane kradzieże. Wszystkiego dopełnia Judasz i jego dzisiejsi naśladowcy!

    Dzisiaj, gdy to przepisuję (14.12.2022) wszystkich przebił terrorystyczny napad Federacji Rosyjskiej na Ukrainę zwany "operacją specjalną". Płaczą z tego powodu w niebie, a moje oczy zalały łzy...

                                                                                                               APeeL