Święto świętych Młodzianków

    Dzisiaj zobaczysz jak będę miał podaną tzw. "duchowość zdarzeń", która sprawiła odczyt w/w intencji.

1. Wczoraj w TVN "Uwaga" pokazała czerwonego cwaniaczka, który porzucił żonę i ze swoją partnerką zapragnął posiadać synka. Postanowił zabrać do Brukseli, gdzie ma zamiar robić karierę. Nie mógł go wywieźć, założył sprawę i czerwony sąd przyznał mu dziecko. Wejdź:https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/walka-o-syna-niemal-zakonczyla-sie-umieszczeniem-w-pieczy-zastepczej,352994.html

    Na pytanie redaktora o kontakty dziecka z matką odpowiedział beztrosko, że będą odbywały się przez media społecznościowe. Prawie chciało się krzyczeć, bo matka cały czas z powodu lęku przed porwaniem ukrywała się z dzieckiem (słusznie). W dzisiejszym serialu pokazano to samo, ale tutaj zrozpaczona matka powtarzała: matce zabrać dziecko?

2. Rano w TVN Style (nigdy nie oglądam) trafiłem na wywiad z lekarką (ginekolog), która poroniła, a później urodziła dziecko martwe.

3. Natomiast w dzisiejszym programie TVN "Uwaga" pokazano rodziców 14-letniej Matyldy borykających się z jej anoreksją (drugi odcinek). Wejdź: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/rodzice-14-letniej-matyldy-zmagajacej-sie-anoreksja-gdyby-nie-leczenie-prywatne-nie-mielibysmy-juz-c,352040.html Zobacz też pierwszy reportaż o Matyldzie>>>

 Poprzez formularz kontaktowy wysłałem poniższe zalecenia (kontaktowy.https://uwaga.tvn.pl/kontakt)...

   Rodzice nie poradzą sobie, bo nie wiedzą, że koledzy psychiatrzy są "obowiązkowymi" ateistami. Dam tylko przykłady kontaktu (jako ofiara psychuszki):

- To pan doktór matkę, która nagle traci dziecko kieruje do Matki Bożej?

- Nie ma natchnień! To sprytna sztuczka demona, ponieważ negując natchnienia wykluczają istnienie Boga Ojca oraz Szatana...wiarę traktuje się jako chorobę, bo Tam Nic Nie Ma.

  • Leczenie anoreksji karmieniem jak gęsi na stłuszczoną wątrobę niczego nie rozwiązuje

  • Nie ma słowa o dodatkowym schorzeniu czyli depresji (do zdiagnozowania, bo może jest np. dwubiegunowa)

  • Wielka inteligencja dziewczynki, która ma pragnienie gwiazdorzenia pachnie uwiedzeniem demonicznym, a może nawet opętaniem.

   Dziecko powinno być ocenione przez specjalny zespół (TIM) z obecnością egzorcysty, psychiatry znającego się na depresji u dzieci, a anoreksja jako śmiertelna choroba wymaga modlitw rodziców o uzdrowienie z ofiarowaniem swojego cierpienia na ręce Matki Bożej i zamawianiem Mszy św.!

    Ludzie nie wołają do Boga Ojca, Jego Syna oraz Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. To oznacza, że nie wierzą w pomoc Bożą. Ja sam zostałem uzdrowiony z alkoholizmu. Przy otwartej butelce i ogórkach konserwowych wybrałbym płyn z przyprawami i octem.

4. Takie samo cierpienie spotkało także nas (anoreksja u córki)..

5. Dodatkowo napłynęło zaginięcie syna (przed 15-ma laty)...niedawno w kościele podszedł nieznajomy i przechodząc dla niepoznaki przekazał: "oni go zabili" w sensie władzy ludowej. Bardzo możliwe, bo zrobiono ze mnie wroga ludu...z zaocznym dokonaniem śmierci cywilno-zawodowej (psychuszka) w OIL i NIL w W-wie.

6. Wszystko stało się jasne na Mszy św. o 17.00, bo okaże się, że dzisiaj jest wspomnienie zamordowanych dzieci w Betlejem. Herod poczuł się władcą całego narodu (obecnie widzimy to u naszych partnerów na Wschodzie). 

    W Ewangelii (Mt 2,13-18) padły słowa o ostrzeżeniu Józefa, aby uciekał z Dzieciątkiem i Matką do Egiptu. "Wtedy Herod widząc, że go Mędrcy zawiedli, wpadł w straszny gniew. Posłał /oprawców/ do Betlejem i całej okolicy i kazał pozabijać wszystkich chłopców w wieku do lat dwóch (..): Krzyk usłyszano w Rama, płacz i jęk wielki".

 

                               https://www.wola-boga-ojca.pl/images/Rze%C5%BA_Niewini%C4%85tek_-_Waltre_manni_CC_BY-SA_4.0_www.creativecommons.org_via_Wikimedia_Commons.jpg?1672299329  

                        Rzeź Niewiniątek-Waltere_manm_CC_By-SA_4.0 www.creatiwecommons.org                                                         

   Później dojdzie do zaginięcia Pana Jezusa, a na końcu Matka Boże będzie towarzyszyła Synowi Bożemu na Drodze Krzyżowej oraz podczas św. Agonii na Golgocie.

7. Przepłyną różne sytuacje dotyczące rodziców tracących dzieci: śmiertelne choroby i wypadki, ofiary wojny...w tym wcielanie do wojska, porwania dla okupu i różnych zbrodni, samobójstwa, nałogi, zwiedzenie przez homoseksualizm, itd. To cierpienie nie ma końca...

    Jutro odmówię moją modlitwę w tej intencji...z przekazaniem tego dnia życia z Mszą św. i Eucharystią.

                                                                                                    APeeL