Pan Bóg, a niżej nasz Anioł Stróż pomaga nam,,,nie tylko w zagrożeniu życia, chorobach i różnych nieszczęściach. Wówczas każdy krzyczy "Jezu"! Garstka wie, że po oddaniu swojej woli ("bądź Wola Twoja") Pan prowadzi nas w sprawach małych czyli w codzienności.

    Jako lekarz wielokrotnie stykałem się z następstwami różnych zdarzeń, które później ważą na naszym życiu: skręcenie stawu kolanowego, uszkodzenie łękotki, złamanie kończyny przy poślizgu, zakrztuszenie się, skręt jelit, zapalenie wyrostka robaczkowego, zła diagnoza dotycząca wielu spraw.

    W prowadzeniu przez Boga Ojca otrzymasz odpowiednie natchnienia i rozwiążesz swoje problemy płynnie. Tak właśnie będzie dzisiaj i przekażę to jako dowód! Po przebudzeniu o 4.00 rozprowadziłem nagromadzone zapisy na nośniki, a trwało to do 6.00 (musiałem prostować bałagan).

    Na Mszy św. o 6.30 trwały rozproszenia, demon podsuwał krzywdę ze strony samorządu lekarskiego, gdzie ładnie piszą o broniących lekarzy rzecznikach oraz redaktorka z "Gazety lekarskiej" o prawach lekarzy.

    Wczoraj chciałem dzwonić do niej, a tu 15.00 z czasem na koronkę do Miłosierdzia Bożego! Czytaj: sam chcesz uzyskać pomoc? Zostałem "uratowany", bo straciłbym pokój! Co może taka redaktorka, która jest zarazem członkiem zespołu redakcyjnego? A prawda jest taka, że Rzecznik Praw Lekarzy zajmuje stanowisko w OIL i w NIL.

    W rezultacie jest to walka według woli własnej, a cierpienie oddałem już Panu Jezusowi. Łatwo coś obiecać, ale trudniej wykonać. Zresztą jaka to sprawa wobec Apokalipsy z szatańską napaścią na Ukrainę i ludobójstwem. Przez sekundę wyobraź sobie, że nie masz domu, ciepła i pożywienia.

    W Słowie płynącym od Ołtarza św. św. Paweł powie (Hbr 12): "Synu mój, nie lekceważ karania Pana, nie upadaj na duchu, gdy On cię doświadcza. Bo kogo miłuje Pan, tego karze, chłoszcze zaś każdego, którego za syna przyjmuje. Trwajcież w karności! Bóg obchodzi się z wami jak z dziećmi. Jakiż to bowiem syn, którego by ojciec nie karcił?"

    Pan Jezus w Ewangelii: Mk 6,1-6 został zlekceważony w Nazarecie. Wszystko odmieniła Eucharystia, która ułożyła się jakby w mały woreczek otwarty u góry.

      Dalej kontynuowałem załatwianie spraw...

- odnowiłem licencję ochrony (Kasperski), a to trochę trwało, ponieważ nie mam konta elektronicznego, a nie przysłali rachunku pro forma

- odwiedziłem stomatologa

- napisałem do speca od Joomli, bo jest przygotowywana zmiana tego systemu

- aktualizowałem kody na stronę

- podczas nieobecności żony zapisałem głosem trzy zaległe dni oraz dzisiejszy

- napisałem do przychodni o powtórkę recept dla żony

- przez cały dzień opracowywałem sześć zaległych świadectw z 2005 r.

     To naprawdę było czasochłonne, sam dziwiłem się otrzymaną mocą...

                                                                                                                 APeeL

Aktualnie przepisane...

06.01.2005(c) ZA ZEPSUTYCH...

Objawienie Pańskie

    Dzisiaj będą wybory marszałka sejmu RP, ponieważ odchodzi posądzony o agenturalność Oleksy. Przez moje serce przepłynął promyk bólu, a w oczach pojawiły się łzy! To okaże się znakiem cierpienia - nie wybiorą człowieka prawego (Zycha), ponieważ pozostanie przy władzy lewica z agentem Cimoszewiczem!

    Pytaniami w Sejmie "zakopią go żywcem", ale właśnie on musi być! Rozkaz! Trwa moc fałszu Szatana. Pod pozorem władzy rozkładają moją ojczyznę. Przypomniało się sen o Cyganach...

    W tym czasie z radia Maryja popłynie audycja o oszukiwaniu Rzeczypospolitej. Poseł Antoni Macierewicz przekazał, że lewicę obowiązuje dyscyplina bolszewicka i będzie trudno ich pokonać. Ja miałem to pokazane w śnie, gdzie Fiacik jechał na zderzenie czołowe z Tirem!

   Rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Przewrotnej Pomocy) Jerzego Owsiaka. Przepisuję to (01.02.2023), a Wojciech Gadowski (PCh24TV) donosi, że wypromował go tatuś - milicjant i szyfrant za ambasady peerelowskiej w Bonn. Mamusia była też resortowa. Służby zaproponowały mu wielką akcję charytatywną odciągającą ludzi od Kościoła. To wprost "święty świecki", którego domy i samochody można obejrzeć w Internecie.

    Natomiast Tadeusz Buraczewski w swoich ironezjach napi napisał...

"Owsiak to ma klawe życie...

Zapuszkuje Gdańsk i Kraków

dziecię ze skarbonka bieży -

Jerzy - cesarz to żebraków!"

    W przychodnie trafiłem na bałagan z nawałem pacjentów, a dodatkowo zepsuła się maszyna do pisania.  Przybywało dużo "chorych", a nawet spieszących się z badaniem na kierowców (zazwyczaj umawiam się), ale tak jest w dniach demonicznych.

    Ogarnij wszystkie oszustwa: w czasie promocji i w skupach płodów rolnych (przyjmują, a nie płacą), leczenia nieistniejących schorzeń, wyłudzania pieniędzy, mieszkań, zabijanie pensjonariuszy w domach opieki oraz legalna aborcja i eutanazja.

    Każdy zna ofiary ludzi zepsutych, a jako Rzeczpospolita staliśmy się ofiarą zgniłej UE, gdzie Radek Sikorski ("nauczyciel") na konsultacjach zarabi 40 tys. Euro m-cznie!

    Wczoraj prosiłem Pana Jezusa, aby dał mi w Swoim Domie najgorszy kącik. Teraz na Mszy świętej wieczornej stałem w załomie muru z twarzą w dłoniach.

    Od Ołtarza św. popłynie Słowo...

Proroka Izajasza (Iz 60,1-6) zapowiadające pojawienie się Światła i Chwały Pana z zapowiedzią przybycia mędrców ofiarowujących "złoto i kadzidło, nucąc radośnie hymny na cześć Pana".

    Ja w tym czasie ujrzałem moc Boga na tle mocy tego świata...Betlejem i Golgotę. Dzisiaj, gdy to przepisuję (1.02.2023) trwa okrutna napaść Federacji Rosyjskiej na Ukrainę z możliwością zagłady świata. Zważ, że naród wybrany czekał i dalej czeka na jakiegoś zbawiciela (otoczony wrogami), a przez to łaska pójścia za Panem Jezusem spadła na mnie!

Psalmista dodał (w Ps 72), że: "Uwielbią Pana wszystkie ludy ziemi", a "za dni jego zakwitnie sprawiedliwość i wielki pokój, aż księżyc nie zgaśnie". Dziwisz się, że tak pisałem, a ja jestem ciekaw spotkania z psalmistą (po śmierci), który zapowiadał to, co się stało! 

Św. Paweł podobnie jak ja został nawrócony (Ef 3,2-3a.5-6) i pisze to, co wiem  o łasce, którą otrzymał od Boga poprzez Ducha Świętego. Potwierdzam to, bo to świadectwo napisałem po prośbie do tej Osoby, Trójcy Świętej.

W Ew: Mt 2,1-12 będzie opis przybycia do Betlejem mędrców prowadzonych przez gwiazdę. Nie dziw się prorokowi, św. Pawłowi, a także takim jak ja...wezwanych i powołanych.

    Podczas podchodzenia do Eucharystii popłakałem ze szczęścia przy kolędzie "Śpij Dziecino", a na ten czas z boku kolejki podszedł do mnie kapłan...z Ciałem Pana Jezusa! Nie chciało się wyjść z kościoła...

    Jak to wszystko opisać i przekazać, bo jest to znak dla Ciebie!

                                                                                                       APeeL