W nocy śnił się Adam Michnik...spojrzeliśmy na siebie jakby znajomi. Ja chciałem z nim porozmawiać, bo ciągnie mnie do niewiernych, ale wyczuł to i oddalił się. Jest to związane z moim kontem na www.gazeta.pl forum religia: "Wszystko jest prawdziwe w kościele katolickim".

   Nie pasuję tam do linii Partii, ale mój wątek jest najczęściej czytany (reklamy). https://forum.gazeta.pl/forum/w,721,138270270,138270270,Wszystko_jest_prawdziwe_w_Kosciele_katolickim_.html

    Zablokowali moje komentarze na blogu prof. Jana Hartmana, bo jestem jego godnym przeciwnikiem, ale tam wolą "młócić słomę". Właśnie dał wpis: "A jeśli Rosja pokona Ukrainę?" Nie przeszedł nawet taki...

                                             Panie Profesorze!

   Rozpatruje Pan wszystko "po generalsku", a tu trwa A p o k a l i p s a. Nawet bez jej zapowiadania nie trudno zauważyć czekającą nas zagładę. Zapowiadałem na Pana blogu, że na Ukrainie "będzie Afganistan" lub wielkie "bum". Negując istnienie nadprzyrodzoności widzimy wszystko "po ludzku". To tyle i aż tyle!  www.wola-boga-ojca.pl

    Wyszedłem na Mszę św. o 17:00 i wołałem do Boga Ojca za tych, którzy czczą go ustami, ale w kościele napłynął wyrzut sumienia dotyczący moich złych zachowań, głupich żartów i obrażania innych. Tak było już w LO. Jedn z profesorów postawił mnie na środku klasy i opisał moje wyczyny.

    Przypomniałem sobie jego nazwisko i od razu wiedziałem, że ten dzień mam przekazać w w/w intencji. Wiele dobrych dusz czeka na nasze wstawiennictwo...szczególnie ofiarowania w ich intencji Mszy świętych z Eucharystią oraz normalnymi prośbami do Boga Ojca o ich przesunięcie w Czyśćcu. Jest to szczególnie ważne teraz, bo zaprosiłem Deus Abba do mojej izdebki.

    W Słowie płynącym od Ołtarza św. (Rdz 1, 20-2, 4a) popłynie relacja z naszego powstania: "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz (..) stworzył mężczyznę i niewiastę. Po czym Bóg im błogosławił (..)"...

    Psalmista wołał (Ps 8, 4-9): "Jak jest przedziwne imię Twoje, Panie". Tak, bo Jahwe oznacza: "Ja Jestem". Jako wiedzący stwierdzam, że "nie ma Boga oprócz Jahwe"!

    Natomiast w Ewangelii: Mk 7, 1-1 Pan Jezus wskazał faryzeuszom i uczonym w Piśmie, że znosi prawo wynikające z ludzkiej tradycji. Dodał, że prorok Izajasz słusznie powiedział od Boga: "Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie".

    Po zjednaniu z Panem Jezusem w Eucharystii moje serce zalało wielkie pragnienie rozmawiania o naszej wierze. Dzisiaj  Bóg Ojciec spełnił moją prośbę i będę miał możliwość "ewangelizacji ulicznej". Kiedyś Świadkowie Jehowy na zarzut fałszu ich sekty odpowiedzieli, że nie nawracam chodząc po domach!

    Przekażę w punktach rozmowy ze znajomymi katolikami...

1. Co jest z nami po śmierci?

    Uderza w nas sowiecka rakieta, wokół nic nie ma, a ty krzyczysz: "Boże ja jestem!", bo naszej duszy nie może zabić nic oprócz grzechu!

2. Jaki jest największy i ostatni cud?

    Przeważnie nikt nie wie, a ja wówczas mówię, że nic nie może mnie zadziwić...nawet spadające słońce, ponieważ Cudem Ostatnim jest Eucharystia (Duchowe Ciało Pana Jezusa). Cudem jest sam chleb nasz powszedni, który sprawia życie ciała, podobnym jest "opłatek", który po konsekracji staje się Chlebem Życia dla duszy!

3. Jak powstajemy w odróżnieniu od zwierząt?

   Rodzice przekazują nam - podczas poczęcia  swoje ciało - w które jest wcielania dusza ludzka (nie ma tego u zwierząt). Dusza to cząstka Samego Boga Ojca...stąd nasz smutek rozstania z pragnieniem powrotu do Królestwa Bożego.

4. Co dzieje się z naszą duszą po śmierci?

    Mamy trzy możliwości: wejście przez wąską furę do Raju, trafienie do Czyśćca (Poprawczaka) oraz wpadnięcie do Czeluści!

5. Jaki jest cel naszego życia?

    Jest to powrót świętej duszy do Raju, bo Czyściec to wielkie cierpienie, ponieważ nie możemy nic zrobić dla siebie, a wiemy, że istnieje Ojczyzna Prawdziwa. To rozległa kraina ciągnąca się od Piekła do Nieba.

    Wyobraź sobie, że przez ścianę słyszysz krzyki wiecznie potępionych. Kiedyś wołałem za duszę ostatniego w Czyśćcu. Na pewno zdziwił się, gdy go zawołano. Anna Sima wołała za duszę arcybiskupa, który miał do odsiadki 550 lat!

6. Z tego wszystkiego jasno wynika cel naszego życia: Jest nim zostanie świętym!

    To zarazem jest wielkie cierpienie, ponieważ ciało ciągnie:

- władza...głupia na dole z kłótniami Kargula i Pawlaka, a na jej szczycie jest panowanie nad światem...stąd wojna na Ukrainie i czekająca nas zagłada.

posiadanie, którego symbolem jest złoto...stąd kościółek Amber Gold z czasów premiera Donalda mniejszego!

- przyjemności różnego typu, których symbolem jest seks. Nie chodzi o miłość, bo tej nie znosi Książę tego świata...szczególnie świętej do Boga i ludzi!

7. Czy istnieje Szatan? Czy może namawiać do pójścia na Mszę świętą? Może, ale wskazuje inną, aby odciągnąć od zgodnej z zaproszeniem przez Pana Jezusa!. 

    W czasie przejścia do kościoła i z powrotem trwała moja modlitwa w intencji tego dnia...

                                                                                                                     APeeL

 

   W TVP 1 trafiłem na zakończenie programu interwencyjnego w TVP1 "Alarm"...z podaniem ich poczty i słowami: jeżeli państwo chcą, abyśmy wam pomogli prosimy pisać.

Oto moje pismo (alarm@tvn.pl)

    Jeżeli Państwo zechcą zająć się sprawą stosowania w naszej ojczyźnie sowieckiej psychuszki to proszę wejść na moją stronę https//www.wola - boga- ojca.pl, gdzie pod datą 23.01.2023 jest intencja: za kolegów lekarzy tkwiących w fałszu. https://www.wola-boga-ojca.pl/9623-23-01-2023-p-za-trwajacych-w-falszu

   Kolega psychiatra powalił krzyż Pana Jezusa. W TV Trwam w 2007 r. był trzyodcinkowy reportaż, ludzie płakali. Ja podniosłem taki krzyż (30 lat temu) i od tamtego czasu opiekuję się tym Najświętszym Znakiem na ziemi. 

    Napisałem list do Rektora AM w Gdańsku (z powiadomieniem NIL-u, że jest taka sprawa), aby kolegę poskromili, ponieważ w internecie trwał napad na naszą wiarę. Po 2 tygodniach - idąc na dyżur w pogotowiu - otrzymałem pismo, że jestem chory psychicznie (moja wiara - mistyka to choroba psychiczna psychoza). 

   Rozpoznanie postawiono zaocznie i badano mnie w komisjach przez kolegów psychiatry, dennych ateistów. W komisji lekarskiej kontrolnej nie było przewodniczącego...zbadał mnie na wczasach ("bez zainteresowanego"). Kolega Medard Lech był wówczas szefem Komisji Etyki Lekarskiej!

    Trwa karalny stalking, bo w 2013 roku badało mnie trzech profesorów w obecności mojej dyrektorki przychodni! Nie stwierdzono choroby, ale pwzl nie oddano.

    W odnośniku na blogu prof. Jana Hartmana jest zarys krzywdy trwającej dotychczas (Loose blues www.polityka.pl). https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/

   Proszę nigdzie mnie nie odsyłać i nie dawać rad, bo wszędzie szukałem pomocy. Jeżeli zdecydujecie się na interwencję (może być beze mnie)...prześlę dwie strony bezeceństw samorządu lekarskiego. 

                                                                               Pozdrawiam