Nie wiedziałem czy nastawić budzik na Mszę św. o 6.30. Ktoś normalny zdziwi się i zapyta: co to za problem, chyba chłop nie ma innych kłopotów? To prawda, ale ja postępuję wg Woli Boga Ojca.

    Po zerwaniu przez budzik przez chwilkę analizowałem decyzję...nawet po to, aby dać świadectwo jej odczytywania. Przeważyło pragnienie zapalenia lampek pod "moim krzyżem" - podniesionym z b. trasy E7 - 30 lat temu (razem z otrzymaniem łaski nawrócenia).

   Od Ołtarza św. popłynie słowo (Rdz 11,1-9) o ludzkości, która mówiła jednym językiem z postanowieniem wybudowania wieży Babel sięgającej nieba. Chodziło o zjednanie wszystkich, aby nie doszło do ich rozproszenia. Nie było to zgodne z zamiarami Jahwe i dlatego pomieszał nam języki, dzieląc ludzi na różne narody. Potwierdził to psalmista (w Ps 33, 10-15):

    "Pan udaremnia zamiary narodów, wniwecz obraca zamysły ludów. (...) Błogosławiony lud, którego Pan jest Bogiem, naród, który On wybrał na dziedzictwo dla siebie".

 

                                                 Wieża Babel

                                           Pieter Bruegel (starszy) Wieża Babel

 

    To nie są żarty, bo "związek nasz bratni  miał ogarnąć ludzki ród", spółkujący inaczej stawiają siebie na miejscu Stwórcy, a Państwo Islamskie chcę powiesić na Watykanie swoją szmatkę. Zdążam do tego, że zmówili się, aby napaść na naszą ojczyznę...naród obecnie wybrany przez Boga w miejsce Izraela.

   Nie jestem ciemnowidzem jak Krzysztof Jackowski (czyta gazety, a później przepowiada) ani prorokiem jak Adam Michnik, ale wróćmy do Pana, który "zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali pomieszał im wszystko, bo w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić".

    Każdy powie, że to było "dawno i nieprawda", ale nie trzeba daleko szukać, bo taka jest UE budowana przez palantów (głupków) i ćwoków (cwaniaczków)...od Donka na białym koniu ("verdammte scheisse") do Biedronia i Millera, a "niech ich jasna cholera".

                                       Oto typowi przedstawiciele władzy UE... 

 

Obrazy z Gazety warszawskiej

            Tyg. "gazeta warszawska" nr. 7 (817) i nr. 6 (816). Kupuj, a nie pożałujesz...

    Chodzi o to, że wszystko tworzone bez Woli Boga Ojca nie przetrwa! Gdzie dojdziesz bez modlitwy? Śmiałeś się z mojej walki porannej o wstanie i spanie, a ja już o 14.00 wiedziałem, że Szatan chciał, abym pospał i nie ujawniał podsuwanego nam "dobra".

    Nie ujrzysz tego bez Światła Bożego czyli życia w świecie nierealnym (wg kolegów psychiatrów). Ja żyję w świecie nierealnym, bo w małych sprawach proszę Boga o pomoc, a w jakim żyją koledzy z Izbie Lekarskiej, którzy zawiesili pwzl lekarzowi głoszącemu, że szczepionki przeciwko koronowirusowi szkodzą!

https://polskiobserwator.de/zdrowie/powazne-skutki-uboczne-szczepionek-w-niemczech-federalne-ministerstwo-zdrowia-publikuje-nieprawdziwe-dane/

    Dla nich obrona wiary i krzyża przez katolika to podobne odchylenie. Nie czepiają się innych wiar. Niech przebadają lekarzy islamistów, którzy są przeciw aborcji i eutanazji, żenią się z nieletnimi oraz zabijają "spółkujących inaczej".

    Natomiast Pan Jezus powie dzisiaj (w Ewangelii: Mk 8,34-9,1)...

1. Cóż da człowiekowi "zyskać świat cały, a swoją duszę utracić?"

2. Cóż można dać człowiek w zamian za duszę?

3. Kto się wstydzi Mnie i słów moich "przed tym pokoleniem wiarołomnym i grzesznym, tego Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale Ojca swojego razem z aniołami i świętymi".

    A Ty nawet nie wierzysz, że masz duszę!

                                                                                                               APeeL

   

    W ramach tej intencji trafiłem na blog Ewy Siedleckiej (www.polityka.pl), gdzie 16 lutego 2023 dała wpis "Prawo do bezprawia", która hołubi zniewolenie naszej ojczyzny. Nasz opór w stosunku do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka określa pójściem w ślady putinowskiej Rosji.

                                                                  Pani Ewo!

    Ci, którzy byli zafascynowani ZSRR, a w tym wspólnotą Niemcy - Federacja Rosyjska (Nord Stream 1 i 2) teraz pieją na temat Związku Republik Europejskich.

    "Po latach, po których wymiar sprawiedliwości jest w ruinie, co przyznał sam premier Morawiecki nie dostrzegając, że ta ruina, to za jego pozwoleniem, bo w końcu to on dobiera ministrów i odpowiada za stan państwa".

  Całkowicie inaczej widzimy nasza ojczyznę. Nigdy nie była Pani w sądzie lub prokuraturze...trwa system bolszewicki, którego nie można ruszyć, bo rozlega się krzyk! Oto moja sprawa: https://hartman.blog.polityka.pl/2022/02/03/czas-juz-zlikwidowac-izby-lekarskie/

    Najpierw wymachiwano Konstytucją, a teraz jest to zarzut bezprawia. Chodzi o utrzymanie status quo z przejęciem władzy, a przecież Stefan Niesiołowski powiedział: jak PiS wygra to będzie mógł robić sobie, co zechce!

    Po to są wybory, a tu po drodze Rewolucja Ulicznic pod przewodnictwem Marty Lempart z przyzwoleniem starej bezpieki...i Donalda mniejszego (przywróci im godziwe emerytury).

    Pani Ewo zapatrzyła się Pani w Wieżę Babel, która upadnie. Grozi nam zagłada świata, a oni wynajdują bezprawie u nas wynosząc w tym czasie siatki hajsu.

    Tego komentarza nie dali, a na blogu prof. Jana Hartmana zablokowali moje wejścia. Boją się innego punktu widzenia...chyba mają wytyczne. Usunąłem konto...niech "sami swoi" młócą dalej słomę.