Na Mszy św. porannej przysypiałem na stojąco, a także skulony przed zasłoniętym Panem Jezusem na krzyżu. To wynik ostrej deprywacji (krótszego czasu snu przez kilka dni).

   Musisz zrozumieć, że dusza pragnąca  powrotu do Ojczyzny Niebieskiej otrzymała opakowanie, które musi spać - w zależności od wieku - do 10 godzin dziennie. Wszystko jest cudem stworzenia, nasze ciała są święte, a zarazem niewyobrażalnie nędzne...także psychicznie.

    Wyobraź sobie, że takiego pokazuje kamera..."sami zobaczcie, chwali się wielką łaską, a drzemie na Misterium jakim jest Msza święta, gdzie według niego odbywa się Cud Ostatni czyli zamiana chleba w Ciało Duchowe Pana Jezusa!"

    W tej drętwocie  pomyślałem o umęczeniu, a nawet udręczeniu Jana Pawła II. TVN lubowała się w ukazywaniu jego marnienia w ciele, mówienia z trudem z powodu naturalnej choroby jaką jest parkinsonizm.

    Wrogowie naszej wiary i ludzkości gnębią takich jeszcze po śmierci...natomiast sakralizują "samych swoich". Wychowanka Jerzego Urbana (coraz piękniejsza "Stokrotka") zostanie w naszej pamięci, będą ją chwalić i pochowają w Alei Zasłużonych.

   Dzisiaj mam zamiar odmówić moją modlitwę za dzieci resortowe. To określenie jest łagodne w przeciwieństwie do Żołnierzy Wyklętych, ale o wyczynach ich rodziców wie tylko Sam Bóg, bo żadnej zbrodniczej myśli oraz grzechów z przelaniem krwi niewinnych nie kryją ciemności. 

    Sam widzisz, co wyprawia W. W. Putin! Wielki mocarz Kim Dzong Un zamknął wielkie miasto, ponieważ jego żołnierze zgubili 600 pocisków (oszukują, że naboi). Natomiast Chińczycy na początku wybuchu bomby biologicznej z covidem zaspali  drzwi w blokach, aby ludzie nie wychodzili!

   Właśnie Wowa ujawnił, co u nich oznacza człowiek, nawet własny żołnierz..."będziecie jako Bogowie". A tu oburzenie, gdy mówi się o zamachu w Smoleńsku z jawnym przyzwoleniem herr Tuska. Może ktoś zapyta go: czy brał udział w zamachu w Smoleńsku? Na pewno takiemu odbierze głos.

   Pokręciło go na starość. Zamiast nawrócić się, bawić wnuczki i chodzić z pieskiem w obecności ochroniarzy...włazi do tej samej wody, brudnej i śmierdzącej. Pozwoli zabijać dzieciątka poczęte i przywróci należne świadczenia donosicielom do Moskwy, a teraz do Mumii Europejskiej. Mumia czyli potwór, występujące w literaturze i filmach grozy zmumifikowane zwłoki ludzkie, które w wyniku klątwy lub czarów ożywają i zaczynają zagrażać ludziom.

                                                                    Mumia

    Obiecuje też raj na ziemi...demoniczny hedonizm (przyjemność i rozkosz to dobro i cel życia). To szczyt kuszenia wielkich tego świata przez Szatana...wielkich we wszelkiej maści zbrodniach! Nie wspomina o nicości czyli śmierci wraz z ciałem, a udawał katolika...

                                                                 Hedonizm

    To przykłady naszej nędzy, którą wykorzystuje Szatan, aby nas  podzielić, poróżnić i wreszcie zgubić. Nie chodzi mu o ciała, ponieważ wie, że jesteśmy prochem, ale bój toczy się o nasze dusze...cząstki Boga Jahwe, które pragną powrotu do Królestwa Niebieskiego! On zna całą prawdę i nienawidzi nas, w sensie całej ludzkości.

     Stąd podsuwa...

- chwalenie śmierci nagłej, bo się nie męczysz

- używanie tego świata, bo żyje się raz...tak, ale wiecznie!

- najważniejsze jest zdrowie...tak, ale duszy o której za bardzo nie usłyszysz nawet w Kościele świętym.

   Wszelkiej maści ważniakom podsuwa: władzę, posiadanie i seks jako symbol wszelkich przyjemności. Od niego napływają pomysły różnych dewiacji, głupieją urzędasy...

    Do serca dotarły słowa Ewangelii (J 8,51-59), bo po słowach Pana Jezusa do Żydów: "Jeśli kto zachowa moją naukę, nie zazna śmierci na wieki. Rzekli do Niego Żydzi: Teraz wiemy, że jesteś opętany". To był początek dzisiejszej intencji modlitewnej, którą poznam podczas oglądania przez żonę serialu przyrodniczego...z życia wilków.

    Eucharystia zwinęła się w węzełek, co zapowiadało  wysiłek...faktycznie przepisałem i edytowałem sześć zaległych zapisów. 

    Wieczorem towarzyszyłem grającym w piłkę nożną, a serce rozrywała moja modlitwa w intencji dzieci resortowych. To ludzie uwikłani politycznie, indoktrynowani przez okupanta i z rozpędu wciągający w to swoje dzieci.

   Bezkarność to przywilej "związku bratniego, który ma ogarnąć ludzki ród". Przyzwyczaili się do "państwa w państwie", a teraz są Europejczykami, co zmusza ich do donoszenia na patriotów kochających ojczyznę otrzymaną od Boga Ojca.

    Napłynęła też osoba Jana Pawła II. Zrozumiesz to, gdy staniesz się ofiarą nagonki. Dalej trwa władza ludowa, a jej wzorem jest samorząd lekarski. Dojrzała moja krzywda, bo wszystko się wydało...

                                                                                                                                  APeeL