Wczoraj miałem bardzo pracowity dzień na Poletku Pana Boga (siedziałem do 2:30 w nocy), a dzisiaj od 9:00 do 13:00 przepisywałem zaległe świadectwa wiary. Na Mszy świętej wieczornej o 18.00 byłem rozproszony, ponieważ przy zmianie karty bankomatowej (w obecności pracownika banku) za rogiem stał nastolatek, który smartfonem zgrał PIN.

    Dotarły tylko słowa Jezusa (J 6, 35-40): "Jam jest chleb życia." Nie bierz tych po ludzku, bo chodzi o Duchowe Ciała Zbawiciela w widocnym kawałku chleba. Po Eucharystii, która ułożyła się w formie laurki (podziękowanie za mój wysiłek) podjechałem pod krzyż zapalić lampki. W drodze zawołałem "Ojcze! Tylko z Tobą i w Tobie jest pokój".

   Później padłem umęczony w sen do 22.30 i zdziwiłem się ponownym trafieniem na stronę lastomine.pl gdzie 17.04.2023 dano artykuł..."Reinkarnacja - cykl Odrodzenia". Nie zamieszczono tam mojego komentarza, ponieważ zaznaczyłem, że: "Jedynie prawdziwa jest wiara katolicka, a jej apogeum jest Eucharystia czyli Duchowe Ciało Pana Jezusa".

    Przed nawróceniem (1989) pasował mi: katolicyzm + reinkarnacja (prawdopodobnie była to podpowiedź Belzebuba). 

                                                                            Reinkarnacja w chrzescijabstwie

                                                                               Lastomine.pl/pl/n/41

                                                                        "Reinkarncja w chrześcijaństwie"? 

     Pani Lastomine napisała, że szanuje "każdą religię i sama wierzy w Boga, który jest Najwyższym Źródłem", ale duchowość to coś innego niż religia...najlepiej, jeśli to idzie z sobą w parze.

   Poszukującym wyjaśnię, że duchowość to sfera osobistych doświadczeń z poszukiwaniem celu naszego życia oraz natury wszechświata. Religia z różnymi celebracjami nie jest takim potrzebna, bo duchowość to przeżycia wewnętrzne "niezależnie od tego, czy wierzymy w stwórcę, czy nie". Nasze ciała "są napędzane przez iskrę"... 

   Zakonnica ujrzała Stwórce w zapylaniu kwiatów (przenoszeniu pyłku z pręcików na zalążek słupka), a to samo stwierdziła badająca budowę atomu. Ja widze cud stworzenia we wszystkim!

    Wróćmy do zwiedzionych duchowo przez "nieśmiertelność" czyli reinkarnację. To bajka od Antychrysta, a zarazem wskazywanie, że taką jest nasza wiara Objawiona! Zobacz piękne ryciny (jakby mieszanka różnych faktów religijnych)...

                                            Życie po życiu 

                                                 Lastomine.pl/pl/n/41 To obraz z "życia po życiu"....

   W artykule jest mowa o duszy i Stwórcy, świadomości i boskich promieniach, o odrodzeniu duszy u hinduistów i buddystów (wcielenia). Wcielenie duszy istnieje i czyni to Stwórca w momencie naszego poczęcia. Przed nami jest Ojczyzna Prawdziwa i do niej nie dostaniesz się przez wszelkiej maści talizmany, a nawet przez ładny pogrzeb z zamówionymi płaczkami.

   Tam wierzą też w nirwanę (naszą świętość). Buddysta musi wykonać różne rytuały, aby doznać uniesienia duchowego, a u nas jest to natychmiastowe po zjednaniu z Panem Jezusem (w Komunii św.).

                                                 Światło światłosci

                                              Lastomine.pl/pl/n/41   Cykl wędrówki w hinduizmie...

   Jedynie nasza wiara łączy religię (celebracje) z liturgią w której dochodzi do Cudu Ostatniego: przemiany chleba w Duchowe Ciało Pana Jezusa. Zjednanie Zbawiciela z naszą duszą sprawia natycmiastowe uniesienie duchowe (nie potrzebna jest żadna celebracja) z naszą świętością.

                                                                           Jezus z Eucharystia

     Nie daj się zwieść, bo nie czynią tego ludzie z wymyślanymi religiami, ale Przeciwnik Boga. Nawet sprzyja takim aż do śmierci...

                                                                                                     APeeL