Bardzo pięknie przebiegają nabożeństwa majowe ze śpiewaniem litanii do Matki Bożej przed Najświętszym Sakramentem...z moim wołaniem za tych, którzy pomagają i chronią chrześcijan.
    Dzisiaj zostałem zadziwiony pięknem Ołtarza Świętego: płonący Paschał, kwiaty, świece oraz Monstrancja. Dodatkowo zadziwiało światło słoneczne, które wpadając przez witraż "umaiło" kolorami  wielki obraz Trójcy Świętej. Nabożeństwo kończy błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem!

   W oczekiwaniu na Mszę świętą rozmawiałem z mającą łaskę wiary: zdziwiłem się jej świadectwami, które dla mnie są jasne. Tutaj dam uwagę, że wszyscy tacy mówią jednym głosem (mają podobne doznania).
    W Słowie (Dz 13,13-15) mój Profesor św. Paweł powiedział w synagodze: "Słuchajcie, Izraelici i wy, którzy boicie się Boga!"
- Bóg (..) wybrał ojców naszych i wywyższył lud na obczyźnie...
- Wyprowadził go z ziemi egipskiej i "czterdzieści lat znosił cierpliwie ich obyczaje na pustyni".
- Po 450-u latach dał im w dziedzictwo ziemię Kanaan oraz sędziów i wyproszonego króla aż do proroka Samuela. Później poprosili o króla Saula (na czterdzieści lat), którego odrzuciła z powołaniem Dawida, któy we wszystkim wypełni Jego Wolę!
- "Z jego to potomstwa, stosownie do obietnicy, wyprowadził Bóg Izraelowi Zbawiciela Jezusa".
    To zadziwiający skrót historii Izraela z moją refleksją, że my wybieramy władców z woli własnej, a nie po modlitwach. Demony mogą sprawić, że do władzy dojdzie czerwona lub kolorowa zaraza, a nawet chory na władzę Donald Tusk z "brzydkim, ale śmiesznym" rzecznikiem Borysem Budką. Na czas wyborów zabronili mu pokazywać się w telewizji, bo ma wielkie parcie na szkło.
    Psalmista głosił chwałę Boga Ojca (Ps 89), a Pan Jezus w Ewangelii (J 13, 16-20) powiedział (po umyciu uczniom nóg): "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto przyjmuje tego, którego Ja poślę, Mnie przyjmuje. A kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał."
    Tuż po powrocie do domu zgłosił się spec od mojej strony internetowej, która wymagała regulacji, a ponadto nauczył mnie edytować artykuły. Bardzo pomaga w tym program TeamViewer (załóż), który pozwala zdalnie ingerować w nasz komputer lub stronę.
    W dziękczynieniu przekazałem, że uczestniczy w Dziele Bożym, ponieważ moje świadectwa płyną na cały świat. Wyszedłem i pod niebem rozświetlonym przez księżyc oraz dwie gwiazdki popłynęła moja modlitwa: za wspierających mnie. Zarazem poprosiłem Boga Ojca o błogosławieństwo dla nich i obdarzenie łaskami.

    Podziękowałem zarazem za różne doświadczenia, a także cierpienia sprawiające odczytywanie intencji modlitewnych. Poprosiłem też, aby w Izbie Lekarskiej znalazł się chociaż jeden lekarz, który otworzy swoje serce i stanie po stronie naszej wiary i krzyża (dalej trwa uznawanie mojej łaski jako choroby psychicznej).

     Wieczorem chciałem dokonać zapisu tego świadectwa, ale w sercu trwała pustka. Poprosiłem Ducha Świętego o obudzenie i poprowadzenie. Tak się stało, a pierwszym natchnieniem było wskazanie, abym przeczytał ostatnie przekazy Boga Ojca do Żywego Płomienia. Tam wzrok zatrzymało słowo k ł o p o ty, co sprawiło ostateczny odczyt intencji modlitewnej z ofiarowaniem tego dnia.

     Zarazem miałem pokazana piramidę pomocy na której szczycie jest Trójca Święta, bo my na dole mamy służyć jedni drugim, także modlić się z wzajemnością...
                                                                                                           APeeL

    Dla zachęty dam kilka zdań z w/w przekazów do Żywego Płomień (nazwa strony)...
Przekaz Boga Ojca (nr.1262)
Biała Podlaska, 7 kwietnia 2023.  godz. 13:41  Wielki Piątek.                                                                   
      Bóg Ojciec kocha nas i pragnienie naszego Zbawienia (powrotu do Nieba), ale my chcemy realizować swoje zachcianki, które podpowiada nam upadły Anioł. Horda mamiących demonów opanowała ludzkość! Wielki smutek wywołują u Trójcy Świętej naszego grzechy, nawet każda zła myśl. To cierpienie duchowe jest tak wysokie, że spowodowałoby unicestwienie człowieka. Bardzo często piszę o tym...
      "Trójca Święta chce was przeprowadzić przez obecne życie, które jest dla każdego z was próbą, dopiero po nim, jeżeli zdacie ostateczny egzamin, będziecie mogli cieszyć się wieczną nagrodą w Niebie, lub wiecznie cierpieć, wiecznie pokutować w czeluściach piekła."
(..)  Nie ma siły większej niż siła każdej Osoby Bożej. Nie istnieje nikt, kto mógłby pokonać Boga. Nie istnieje możliwość skusić do czegokolwiek Boga. Każda Osoba Boża jest Święta, bo tak chce, bo tak wybrała, bo to jest dobre. Każda Osoba Boża wszystko wie, wszystko rozumie, doskonale wszystko przewiduje, żadne stworzenie w niczym nie pokona Boga. Bóg w Trójcy Świętej jest Święty bo tak chce, bo może, bo to jest dobre."

Przekaz Boga Ojca 1267 26 kwietnia 2023.  godz. 10:07                                                        
       Rzeczą ludzką jest upaść, ale demoniczną trwać w grzechu. (..) Ja zawsze proponuję najlepsze możliwe rozwiązanie, ono zawsze jest jasne, klarowne, Ja zapewniam możliwość wyjścia z każdej sytuacji, nigdy celowo wam niczego nie utrudniam. (..)

    Nie warto oddawać diabłu duszy na wieczność za cenę doczesnej wygody, ułudy szczęścia i radości. (..) Każdy człowiek grzeszy myślą, mową i uczynkiem, lecz grzeszy często gestem, kto z was z tego się spowiada?

    Nie policzę wam złych gestów nieświadomych, ale policzę złe gesty świadomie uczynione z rozmysłem. Żyjcie i postępujcie spokojnie, z rozwagą, nie czyńcie niczego co was obciąża, unikajcie tendencyjnych upadków i potknięć. (..)

    Waszym zadaniem jest odparowywanie wszelkich pokus. Najczęstszą pokusą jest pycha, buta i wyniosłość. Wielu z was ulega presji działania demona, nie walczy prawie w ogóle z tym co wam proponuje.