Wczoraj Sejm RP przegłosował ustawę o powołaniu Państwowej Komisji ds. badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne RP w latach 2007-2022 ("Lex Tusk").

    Na galerii pojawił się królewicz Donald i pozdrawiał swoich wyznawców, ale wstrząśnięty przegranym głosowaniem i wizją ujawnienia jego odpowiedzialności zaczął grozić zemstą i dalej obrażał demokratycznie wybranych do władzy. A jeszcze niedawno jego człowiek prof. Stefan Niesiołowski (był ostatnio na jednym z kazań Donalda Ruska): "jak PiS wygra będzie mógł robić sobie, co zechce".

    Wreszcie rządzący zakrzyczeli POpaprańców: "Precz z komuną!" To powinno stać się tuż po wyjściu okupantów (18 września 1993 r.). W ten sposób "starzy wyżeracze" dalej będą wprowadzać "ruskość". Wszystko pokazał wstrząsający film dokumentalny Marcina Tulickiego: „Nasz człowiek w Warszawie” emitowany w TVP Info o związkach Donalda Tuska z Moskwą (dany bez zapowiedzi).

    Najgorsze jest to, że Szatan podsunął mu powrót do władzy w naszej ojczyźnie („operacja specjalna”)…z całkowitym porzuceniem Prawa Bożego, dołączeniem się do byłych okupantów, propagującym zabijanie poczętych Polaków oraz do Rewolucji Ulicznic z ohydną lesbijką Lempart. Tak jest, gdy na oczy spadną łuski, a dowodem jest prześladowca chrześcijan Szaweł!

    Nie ma nic gorszego od porzucenia jednie prawdziwej wiary dla własnych fantasmagorii. Po powrocie z emigracji politycznej powinien zająć się wnuczkami i łażeniem z pieskiem...zostałby zapomniany, a po nawróceniu do wiary otrzymałby zabawienie.

    Ma nadejść Nowy Porządek pozbawiony Prawa Bożego. Diabelskie hordy doszły do władzy nad światem. Potwierdza się moje błaganie władzy o oddanie naszej ojczyzny Opatrzności Bożej.

    Po koronce do Miłosierdzia Bożego popłynęła wstrząsająca pieśń o miłości Pana Jezusa i Boga Ojca, którzy nas nie opuszczą. Zdziwisz się, ale tak właśnie niespodziewanie  przychodzi Pan! Chwyciłem twarz dłonie, a łzy zalały oczy. Nagle zostałem odmieniony, nie mogłem dojść do siebie, koiła piosenka religijna z YouTube: "Dusza boli, a serce płacze",

    Właśnie opracowywałem stary zapis, gdzie na Mszy św. padną słowa (2 Kor 3,15-4,1.3-6): "A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask Ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga". Tak została odczytana w/w intencja modlitewna...

    Po przebudzeniu następnego dnia o 2:30 siedziałem w ciemności, wstrząśnięty tym wielkim udokumentowanym wydarzeniem. Na osobie Donalda Tuska jest pokazana czekająca każdego odpowiedzialność za swoje czyny...w Królestwie Bożym, gdzie nie ma fałszywych prokuratorów i sędziów oraz wieloletnich matactw, itd!

    Na obecnej Mszy św. królowi Agryppa przedstawiono sprawę Pawła(Dz 25, 13-21), przeciw któremu "arcykapłani i starsi żydowscy wnieśli" skargę, żądając dla niego wyroku skazującego.

   Odpowiedziałem im: "Rzymianie nie mają zwyczaju skazywania kogokolwiek na śmierć, zanim oskarżony nie stanie wobec oskarżycieli i nie będzie miał możności bronienia się przed zarzutami". Oskarżyciele nie wnieśli przeciwko niemu żadnej skargi o przestępstwa, które podejrzewałem. Mieli z nim tylko spory o ich wierzenia i o jakiegoś zmarłego Jezusa, o którym Paweł twierdzi, że żyje.

    Przejdźmy do fałszu ludobójców, który jest rozpowszechniony u nas, nawet na samym dole: robi takie zło, a wskazującego włóczy po sądach. Tak Rosja zapowiada "odpowiedź na wypowiedzianą wojnę"! Szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow zapowiedział, że Federacja Rosyjska podejmie stanowcze działania.

- Jesteśmy zmuszeni odpowiedzieć stanowczo, co do zasady, konsekwentnie na wypowiedzianą nam wojnę. Wrogość wynika z tej strony barykady, barykady, która oddziela tych, którzy chcą żyć według własnego rozumu i w interesie swoich narodów, od tych, którzy chcą żyć kosztem innych.

    Dzisiaj to wszystko "zdradził" W. W. Putin. Nie ma już wyjścia...czeka nas zagłada świata, a on po śmierci spotka się z Hitlerem i Stalinem.

    Ciekawe, co powiedziałby Donald Tusk na zarzut, że uczestniczył w zamachu w Smoleńsku? Na pewno oburzyłby się po rusku i podał taką osobę do sądu o pomówienie.

     Dzisiaj w tej intencji popłynie moja modlitwa, bo walka o ich dusze będzie trwała do śmierci...

                                                                                                                      APeeL