Wczoraj przed snem czytałem słowa Boga Ojca do Żywego Płomienia (mistyk W-wa Jelonki) z 26 maja 2023 (Przekaz nr  1273)...  

     "Nauczcie się odróżniać Bożą Mowę, od mowy demona. (..) Tak bardzo pragnę, abyście mówili do Mnie o wszystkim, tak jak się mówi do kochanego taty."  Wiele tych zaleceń poznałem po staniu się "prostaczkiem", a w świadectwach często wołam: "Tato! Tatusiu!"...jak do ojca ziemskiego. Nawet dziwi to zdziecinnienie, a koledzy psychiatrzy u takich stwierdzają chorobę, bo tylko oni są zdrowi psychicznie. 

      Tutaj zaznaczę, że nie ma takiego Deus Abba jak na poniższym wizerunku...

                                                     Bóg Ojciec

    "Każdy człowiek może się nawrócić dopóki żyje na ziemi. Z chwilą opuszczenia doczesnego życia, gdy wyrok Mój skazuje go na wieczne męki, od tej chwili jest już za późno (..)."

    Deus Abba wspomina o miejscu odosobnienia (piekle) dla upadłych Aniołów oraz ludzi, którzy się potępią. Nie będzie apokatastazy..."resetu" piekła z jego uwolnieniem, bo "kto się potępił nigdy się nie zmieni, nie pozwala na to mordercza pycha, którą mają!" Te dusze chcą wrócić do Nieba, ale na własnych warunkach.  

                                                 Apokatstaza

                                                     Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola

    Bóg Ojciec opiekuje się nami od naszego zaistnienia, ale wolimy "funkcjonować samopas", nie wiemy, że swoje natchnienia przekazuje nam szatan. Ludzie bardziej wierzą szatanowi niż naszemu Bogu Ojcu, wolą być oszukiwani przez tych, którzy kłamią...nawet jak śpią (Stefan Niesiołowski).  Pan Jezus w aktualnym przekazie (nr 1272 z 25 maja 2023 r.) dodaje:

   "Szatan zanim zacznie swoje działanie daje wielkie ilości hipnozy i znieczulenia demonicznego, wiem, że niejednokrotnie o tym słyszeliście. Jak to działa? Hipnoza działa na wasze zmysły, dość skutecznie odwraca waszą uwagę, a przez to nie zauważacie tego na co patrzycie. (..) Nie zapominajcie o tym, że życie na ziemi nie jest waszym zasadniczym życiem, jest jedynie waszą próbą (..)."

    Deus Abba ostrzega: "Już teraz znacznie ważą się losy Polski i Polaków, lecz to wy musicie podjąć swoją niezależną decyzję. Ja z utęsknieniem czekam na was i na podjętą przez was decyzję, jaką więc zechcecie podjąć?" 

    Rano padłem na kolana dziękując Bogu Ojcu za wczorajszą pomoc dotyczącą walki z Izbą Lekarską (ostatnie pismo-dokument). Podczas wyjazdu do kościoła wzrok przykuł zabity gołąbek, a to zawsze oznacza brak pokoju. W oczekiwaniu na Mszę św. wzrok przykuł też wielki cień krzyża na ziemi. W tym czasie zakończyłem moją modlitwę za tych, którzy nie mają błogosławieństwa Bożego. W ich intencji będę wołał także w litanii do Serca Pana Jezusa.

     W Ewangelii (Mk 11,27-33) będzie próba napaści na Zbawiciela w świątyni w Jerozolimie, gdzie przystąpili do Niego arcykapłani, uczeni w Piśmie i starsi pytając:

- Jakim prawem to czynisz? I kto Ci dał tę władzę, żeby to czynić?

- Jezus im odpowiedział: Zadam wam jedno pytanie. Odpowiedzcie Mi na nie, a powiem wam, jakim prawem to czynię. Czy chrzest Janowy pochodził z nieba, czy też od ludzi? Odpowiedzcie Mi!

- Nie wiemy.

- Jezus im rzekł: Więc i Ja nie powiem wam, jakim prawem to czynię.

    Wg woli własnej zabrałem żonę, aby pojechać na zapłacony grób, bo do śmierci trzeba przygotować się duchowo oraz fizycznie. To było natchnienie od demona. Zapytasz: jakich ostrzeżeń  nie posłuchałem?

1. Przewróciłam się jak prezio Joe Biden, ale na dywan (pomyliłem nogi).

2. Przed wyjazdem złapała mnie biegunka.

3. Trafiliśmy na zamkniętą trasę z długim objazdem.

4. Pytając o drogę mogłem sprawić wypadek...

    Tak jest z każdym działaniem z natchnienia Przeciwnika Boga. Przenieś to na decyzję Wowy o napaści na Ukrainę, którą miał chronić...

                                                                                                                                  APeeL