Motto: "Kto ratuje jedną duszę, ratuje cały świat"...

    Przy garażu o 6.10 zaczepiła mnie - z trudem idąca po gołoledzi - narzekająca na władzę (nie posypali piachem) i ten świat. Od słowa do słowa wskazałem jej, że świat jest stworzony przez Boga, a my mamy czynić go poddanym.

   W tym czasie nasz partner ze Wschodu z towarzyszami chińskimi chcą "zrobić swój porządek" przy pomocy broni hipersonicznej. Taka rakieta ma moc 140 bomb, które spadły na Hiroszimę, ale nasze prawdziwe ciało (duszę)...może zabić tylko grzech.

   Nieświadomi w momencie śmierci krzyczą: "Och! Jezu! Ja jestem!" Nie mogą już zawołać o przebaczenie jak Dobry Łotr (pierwszy święty). Dodałem, że nasze spotkanie nie jest przypadkowe i zaprosiłem ją do spowiedzi i uczestnictwa w Mszach Św.!

    Wróciła wczorajsza rozmowa z wierzącym, który życzył mi szczęścia, ale po podobnej rozmowie powiedział: do zobaczenia w Królestwie Bożym. Cóż bowiem oznacza "100 lat" wobec wieczności. Trzeba dodać, że nie wiemy jak jest w naszej Prawdziwej Ojczyźnie, gdzie największy wśród ludzi (Jan Chrzciciel)...jest tam najmniejszym.

    Po procesji ze świecami od Ołtarza popłynie Słowo Boże...dziwne, bo takie było w niedzielę, z podobną Ewangelią o zapowiedzi Narodzenia Pana Jezusa, ale od dwóch Apostołów. Moje serce przeszyła strzała Prawdy dotycząca Zwiastowania NMP oraz Nawiedzenia (spotkania dwóch matek)...

https://www.kresowianie.info/artykuly,n814,zwiastowanie_i_nawiedzenie_spotkanie_dwoch_matekikony.html  Oto ikony wykonane przez Annę Małgorzatę Budzińską...

 

      Zwiastowanie       Nawiedzenie

                    Zwiastowanie NMP                              Nawiedzenie Elżbiety (dwóch matek)

 

    Niewierzący pokiwają głowami nad poczęciem Zbawiciela z Ducha Świętego, a ja dodam, że długo szukałem wizji dotyczącej Narodzenia Pana Jezusa w Grocie Betlejemskiej. Nie było ludzkiego porodu...

   Matka Boża pojawiła się z Dzieciatkiem na rękach w otoczeniu Chórów Anielskich (wizja Marii Valtorty w "Poemacie Boga-Człowieka"). Takie przekazy badane są "wiecznie", a przecież każdy teolog mający wiarę w 5 minut potrafi odróżnić przekaz od Boga oraz od Szatana małpującego Prawdę.

    Eucharystia odmieniłam mój stan i już wiedziałem jaka będzie intencja tego dnia. Moją łaską jest mistyka Eucharystyczna i cały czas daję świadectwo o tym Cudzie Ostatnim...

 

                Eucharystia 

 

    Zobacz jak otrzymam potwierdzenie odczytu tej intencji. Po głębokim śnie od 9.00 - 12.00 wzrok zatrzymała mała broszurka, ale nie mogłem odczytać tytułu. Nauczony doświadczeniem takiego "patrzenia" okazało się, że jest to: "Nabożeństwo do Ducha Świętego". Nie możesz być Apostołem bez Tej Osoby Trójcy Świętej!

    Natomiast na wierzchu mojego bałaganu wzrok przykuła ulotka błagająca o zachęcenie chociaż jednej osoby do zakupu Agendy Liturgicznej. To są czytania na każdy dzień z pełną informacją o obowiązkowych wspomnieniach...także świętych i błogosławionych. Poniżej jest informacja.

                                                       Agendaliturgiczna

   Przypomniał się wczorajszy pomysł napisania listu otwartego do W. W. Putina i Aleksandra Łukaszenki z wysłaniem do ambasad. Przy okazji proszę wszystkich czytających o modlitewne zawołanie za wierchuszkę Federacji Rosyjskiej i Chin z ewentualnym ofiarowaniem swoich cierpień z całego życia, a także Mszy św. w których uczestniczyliśmy bez podania intencji.

    Nie mają mocy "urzędowe" zawołania na spotkaniach z Panem Jezusem czyli "módlmy się" z wymienianiem szeregu intencji. Wszyscy powinni paść na kolanach i razem wołać w przykładowej "litanii":

- zlituj się nad nimi Panie i odmień ich dusze

- daj im wstrząsające znaki

- św. Michale Archaniele pokaż im moc Boga naszego

- niech zostaną ostrzeżeni wizją Piekła i Szatana...

   Na ten moment jakimś klawiszem skasowałem wszystko...dobrze, że nie zapisałem pustej strony! A Ty nie wierzysz w istnienie Przeciwnika Boga. Da o sobie znać, ale musisz drgnąć ku wierze, a nie tkwić w jego okowach...

https://www.wola-boga-ojca.pl/9533-12-08-2006-s-za-tkwiacych-w-okowach-szatana

     Wyszedłem, aby odmówić moją 1.5-godzinną modlitwę, która daje wielkie ukojenie duszy.

                                                                                                               APeeL

 

                                  Agenda

Rachunek